Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót nerwicy z zdwojoną siłą :(


Gość Misiek_NL

Rekomendowane odpowiedzi

Leczyłem się na NL 1,5 roku głównie lekami - Setaloft, Elenium, Sulpiryd i doraźnie Afobam. Ogólnie zaczeło się od ataku paniki, i ciągłych napięciowych bóli głowy... Zrobiłem wtedy badania i wszystkie wyszły OK. Skierowano mnie do psychiatry i padła diagnoza "nerwica lękowa". Po paru miesiącach leczenia poczułem się pewniej i nadużywałem alko. Było już dobrze wiec razem z psychiatrą postanowiliśmy odstawiać leki, oczywiście powoli i stopniowo... trwało to 3 miesiące. Wszystko było ok czułem się dobrze tylko piłem dalej jak smok. I tak minoł miesiąc było nawet w porządku. Dwa tygodnie temu zaczoło mnie boleć serce i wogóle ogólna panika że to zawał... Biegiem do lekarza EKG wzorowe ale pani doktor stwierdziła że to może być coś w brzuchu i dostałem skierowanie na USG jamy brzusznej... i zaczeło się wkręcanie sobie chorób przeróżnych od raka żołądka do zapalenia trzustki i życie w ciągłej panice i w przekonaniu że umieram :( Oczywiście alkohol odstawiłem od razu. USG jamy brzusznej wyszło także wzorowo podobnie jak i badania krwi, ale ja dalej nie mogłem się uspokoić i doszłem do wniosku że to pewnie coś w głowie mam jakiegoś krwiaka, tętniaka, czy coś... Pojechałem więc w panice na oddział neurologi gdzie zrobiono mi TK głowy i oczywiście tez wszystko w porządku... Skierowanie do psychiatry i wszystko od nowa. Byłem u psychiatry i mam zespół apstynencyjny benzodiazepinowy + alkoholowy i powrót nerwicy lękowej... 9 września idę na terapię. Objawy takie jak miałem 1,5 roku temu teraz się tak jakby nasiliły i doszło takie dziwne uczucie które pojawiło się przy jednym z ataków paniki podczas oczekiwania na USG jamy brzusznej a mianowicie czasem robi mi się ciemno przed oczami tak dziwnie bo widzę wszystko ale tak jakbym sobie wyobrażał ciemność i wogóle czuję się jakoś dziwnie nie pewnie jakby mnie nie było albo byłbym gdzieś daleko - mieliście kiedyś coś takiego, co to może być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×