Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny


koszatniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, sny wiążą sie z naszymi obawami, pragnieniami. Kiedy śnimy nasza podświadomość otwiera się i dzięki interpretacji snu możemy dowiedzieć się czego tak naprawdę boimy się, z czego wynikaja nasze lęki. Bardzo często śni mi sie (choć teraz już rzadziej) że chce biec, być moze uciekać ale nogi odmawiają posłuszeństwa, nie mogę sieruszyć z miejsca, albo biegnę ale nie mogę pokonać oporu i poruszma sie bardzo wolno mimo włożonego wysiłku (szczerze nie wiem dlaczego akurat to mi się kiedyś śniło bo tak jak mówię teraz już prawie wcale ten motyw nie występuje), śnią mi się także wycieczki, wczasy, podróże (boję sie tego bardzo, ze na wyjeździe coś się stanie że będę z dala od bezpiecznego domu, wiec rozumiem skąd ten sen, choć w czasie snu wyjazd zawsze jest udany), kolejny sen to fakt że jestem w ciąży i rozpacz z tego powodu. To są najczestsze motywy, oczywiscie zdarza się też sen na temat bieżacych spraw np. kolokwium na uczelni itp. A Wy jakie macie sny? Rozumiecie ich znaczenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak jak Ty, to znaczy: ucieczka (upadam, albo mam ciężkie nogi i z trudem je podnoszę), ciąża (podczas snu boję się, jak pogodzę to ze studiami), studia (spóźniam się na zajęcia, zapominam czegoś przygotować), pociągi (czekam w nocy na pustym peronie po którym plączą się dziwni ludzie na pociąg, albo spóźniam się na niego, albo ktoś pod niego wpada).

Dwa ostatnie są zrozumiałe - to jest związane z moim trybem życia i pewnymi obawami, które są w niego wplecione. Ale nie wiem, skąd się bierze ta ucieczka - przecież ja nie muszę przed niczym uciekać, chyba że to jest metafora czegoś? - no i ciąża - w niepokalane poczęcie w moim przypadku nie wierzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czesto sny w ktorych probuje uciekac a nogi nie chca biec, mam tez niekiedy sny ze np skacze do wody i sie topie a pozniej sie budze. Pytalem zdrowych znajomych i oni tez maja takie sny wiec nie ma sie co bac.

Dodatkowo po mianserynie ktora biore na noc mam niekiedy swiadome sny, tzn moge robic w nich co chce i sa strasznie realistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×