Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica a hormony


anetaklekowska

Rekomendowane odpowiedzi

witam. ja mam nerwicę lekową ale także zaburzenia hormonalne (zespół policystycznych jajników) z moich obserwacji swojego organizmu wynika ze moje objawy nerwicowe są związane z leczeniem hormonów, braniem leków antykoncepcyjnych i innych specyfików tego typu. Ja wiem na pewno ze ma to jakiś związek ale lekarze jakoś nie do końca chcą mi w to uwierzyć. Szukam osób które leczą się na nerwice i jednocześnie maja problemy z hormonami, a przede wszystkim takich osób które lecząc hormony pomogły sobie tez na nerwice.Jeśli macie dobrych i sensownych lekarzy, którzy lecząc Was biorą pod uwagę połączenie nerwicy z hormonami to bardzo proszę o kontakt do nich. pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anetaklekowska,

 

Przecież mówi się o regulacji nerwowo-hormonalnej. Oczywiscie,że ukłąd nerwowy ma wiele wspólnego z hormonalnym. Leki źle dobrane mogą rozregulować system nerwowy. MOgą powstać objawy somatyczne, wegetatywne.

 

Nerwica lękowa moze wynikać też z Twoich obaw o zdrowie.

Wszystko jest ze sobą powiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nerwica ma wiele wspólnego z układem hormonalnym. Chociażby napięcie przedmiesiączkowe w którym występują objawy nerwicowe, rozdrażnienie, złość itp. pod wpływem zachodzących w organizmie zmian.

 

Ja mam zaburzenia hormonalne i nerwicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zaburzenia hormonalne a od niedawna nerwicę. Oczywiście lekarze zaprzeczają ale ja znam swój organizm i wiem, że podobne stany miałam w dzieciństwie (zaraz po rozpoczęciu miesiączkowania) i przeszły mi zaraz po uregulowaniu spraw hormonalnych. Idę niedługo do mojego ginekologa poradzić się w tej sprawie, zobaczymy co mi powie. Muszę też koniecznie zbadać poziom hormonów i się okaże jak to wygląda u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×