Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwne uczucie


cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was ma takie uczucie..nie wiem jak to nazwac..niepewnosci gruntu? to nie sa zawroty ale musze robic male kroczki bo mam wrazenie ze upadne? Mam jeszcze jedno pytanko..czy wasze ataki zaczynaja sie czasem tak ze siedzicie sobie..wzytsko jest w miare normalnie i nagle niespodziewanie..myslenie zmienia sie na typowo nerwicowe? to nawet nieatak ale takie okrutne uczucie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam coś podobnego, tyle że wtedy mam potrzebę stawiania szerszych kroków, bo to daje mi poczucie stabilności. I często dołącza się do tego uczucie, że podłoże jest jakieś miękkie.

Co do drugiej części pytania - tak. Ale w większości przypadków mam przeczucie już wcześniej, że danego dnia będzie niefajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam, gdy mnie bardzo boli głowa i jestem jakby przymulona. Bardzo nieprzyjemne uczucie, które pojawia mi się, gdy jest bardzo ciepło, duszno, parno. Jak jest chłodniej to tego nie mam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie właśnie też tak mam raczej jak jest cieplo jak jest zimno to nie mam, ale bardzo nie miłe uczucie bardzo uciążliwe w prowadzeniu normalnego trybu życia boje się ,że to się przeobrazi w coś gorszego i zachoruje na jakas ciężka chorobe psychiczną, jeszcze u mnie jest ta piepszoan powódź.... Masakra boje się że nigdy z tego nie wyjde a dopiero mam nie całe 18 lat .. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie właśnie też tak mam raczej jak jest cieplo jak jest zimno to nie mam, ale bardzo nie miłe uczucie bardzo uciążliwe w prowadzeniu normalnego trybu życia boje się ,że to się przeobrazi w coś gorszego i zachoruje na jakas ciężka chorobe psychiczną, jeszcze u mnie jest ta piepszoan powódź.... Masakra boje się że nigdy z tego nie wyjde a dopiero mam nie całe 18 lat .. Niech mi ktoś powie jak to cholerstwo wyleczyc i czy to jest uleczalne ;/, ciągle się wszystkiego boje czasami mam normalny dzień a czasami tragiczny.

Pozdro dla wszystkich i czekam na odp :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Wiecie właśnie też tak mam raczej jak jest cieplo jak jest zimno to nie mam, ale bardzo nie miłe uczucie bardzo uciążliwe w prowadzeniu normalnego trybu życia boje się ,że to się przeobrazi w coś gorszego i zachoruje na jakas ciężka chorobe psychiczną, jeszcze u mnie jest ta piepszoan powódź.... Masakra boje się że nigdy z tego nie wyjde a dopiero mam nie całe 18 lat .. Niech mi ktoś powie jak to cholerstwo wyleczyc i czy to jest uleczalne ;/, ciągle się wszystkiego boje czasami mam normalny dzień a czasami tragiczny.

Pozdro dla wszystkich i czekam na odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×