Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mogę mieć tokofobię ?


vanity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat. Od 4 dni, mam mdłości . Obecnie się zmiejszyły, ale nadal mam brak apetytu, w nocy nie mogę zasnąć ponieważ dostaję atak mocnego bicia serca. [byłam u lekarza, stwierdzono najpierw, że mam jelitówke, a później wzięto mnie pod kroplówke, bo jestem odwodniona i dlatego bije mi mocno serce]

Postanowiłam wejść w internet i poszukac informacji co to może być. Wpisałam mdłości i rak apetytu . Od razu wyskoczyły tematy o ciąży.

Przeraziłam się. Ponieważ niegdy nie współżyłam, zaczęłam się doszukiwać zdarzeń, które by ją spowodowały. Basen ? Używanie żelu taty, i podejrzenia, czy nie było gdzieś w okolicy plemników. Pies który zgwałcił kołde, a którą później miałam pomiędzy nogami .

Na innych forach , ludzie mnie wyśmiewają.

jestem młoda, głupia, nidgy nie chce zajść w ciąże. Strasznie się boję. Po nocach nie śpię . Może od tego dotaje nerwowe ataki serca. Budzę się z rana, dotykam brzuch, oglądam i mam omamy że mi rośnie. A przecież po 4 dniach brzuch nie rośnie. Test też się boję kupić. Bo nie wiem co się może ze mną stać, gdyby okazał się fałszywy.

Narazie czekam na miesiączke. Powinnam jakoś teraz ją dostać. Poczekam do połowy miesiąca. Rozumiem, bardzo się teraz stresuje i przez to mogę mieć opóźniony okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanity- żeby zajść w ciążę trzeba uprawiać seks. Inaczej się nie da. Na przyszłość radzę słuchać się lekarza i nie szukać głupot w internecie. Lekarz jasno Ci powiedział że serce Ci wali od odwodnienia. Więc o co chodzi? A mdłości to nie tylko objaw ciąży ale i miliona innych rzeczy. Natomiast w ciąży można mieć apetyt jak wilk. Ja Ci daję gwarancję, że w ciąży nie jesteś.

 

p.s. Pilnuj psa, to niehigienicznie spać w (za przeproszeniem) ospermionej przez psa kołdrze. Fuj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. Pilnuj psa, to niehigienicznie spać w (za przeproszeniem) ospermionej przez psa kołdrze. Fuj !

 

Auuuuu!!! :D Magda, będziesz sprzątać u mnie oplute ze smiechu monitory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki... Niechcący mi zabawnie wyszło :twisted:

Po prostu uważam że trochę obrzydliwie spać w kołdrze z którą zabawiał się pies... No co, nie mam racji? No mam ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

A rangę już mam- Admini tak lubią moje poczucie humoru, że muszą mnie aż ciągle obserwować, żeby żadnego żarciku nie przegapić :mrgreen: hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tokofobia tyle co mi wiadomo to lek przed ciaza i porodem.Jedna z moich fobi.Mam nadzieje,ze mi nie grozi:)

Z tym Twoim,,zboczonym''psem to lekkie przegiecie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu przegięcie ? Oo

a tak wgl. to chyba nie można zajść w ciąże ze zwierzęciem . Bo są to dwa inne gatunki prawda?

 

 

kurcze, dalej się boję

jeździ mi po brzuchu juz 4 dzień

i kłuje po lewej stronie brzucha w lini pępka

kurcze, chce już okres :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, chyba 16 latka powinna już wiedzieć że z psem zajść w ciąże nie można, ba z małpą nawet nie można mimo ze mamy 99% wspólnych genów.

Kurcze czego w tych szkołach teraz uczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno. Przeczytaj jeszcze raz to wszystko co sama napisałaś i zastanów się czy to logiczne. Masz 16 lat, pierwsza liceum jak się domyślam... W tym wieku powinnaś już wiedzieć skąd się biorą dzieci. Nawet w szkole o tym uczą na WDŻ'cie. I nie, dzieci nie biorą się z basenu, nie biorą się spod prysznica, nie biorą się z kibla miejskiego, nie biorą się z męskiego żelu pod prysznic, a nawet nie biorą się ze zgwałconej przez psa kołdry. Trochę powagi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to prawda

nie wiem co się ze mna dzieje : <

już wolałabym mieć jakiegoś tasiemca, niż by być w ciąży

 

 

niby już rozważyłam wszystkie sytuacje i nie możliwe by było, że jestem w ciąży

to jednak się boję Oo

 

 

NIE CHODZIŁO MI O ŻEL POD PRYSZNIC, TYLKO DO MASAŻU [rozgrzewający]

chciałam zobaczyć czy to coś daje

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez ona wie skad sie biora dzieci-sama juz nie jest przeciez dzieckiem. Chyba to jakies powazne zaburzenie psychiczne..Dziewczyna tak chorobliwie boi sie ciazy ,ze zaczyna to miec chorobliwe podloze.I to bardz chorobliwe z tego co mowi. Oczywiscie kazdego spotykaja czasem wyobrazenia jakies mimo,ze nie da sie tego racjonalnie wyjasnic...Ja mialam sny kiedys takie,ze bylam w ciazy bez uprawiania seksu ,ale to sny byly. Uwierz ,ze nic takiego ,nie moze sie wydarzyc..I przestan sie bać.. Twoja psychika w koncu zacznie wysylac Ci sygnaly w koncu -typowe dla ciazy. Bo to sie zdarzyc moze-ale w ciazy nie mozesz byc...Dlaczego tak silnie sie tego obawiasz?Skad to sie wzielo?

Pamietaj: Jedyna droga do zajscia w ciaze jest seks....Nie ma innej drogi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jakoś się wezme w garść .

Za bardzo wszystko przeżywam, już sobie wymyślałam co powiem rodzicom, co ginekologowi

. :roll: O rany.

W poniedziałek znowu do lekarza i zrobią mi badania, może wtedy dowiem się co mi jest.

I dzięki, za odpowiedzi. Przynajmniej troche mi lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze powinnas koneicznie isc do lekarza(psychiatra najlepiej chyba)..,bo takie myslenie nie jest zdrowe.naprawde myslalas,ze z psem mozesz zajsc w ciaze?czy tylko lęki blokuja Ci do tego stopnia racjonalne myslenie? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to się wzięło ?

 

Już odpowiadam. Mam jakieś dolegliwości pokarmowe [opisywałam to zresztą wyżej], jeździ mi po brzuchu, chyba kłują mnie jajniki [ ale na to też może byc wyjaśnienie, bo zbliża się data miesiączki]. Problem w tym, że zgubiłam kalendarzyk . I teraz nie wiem, czy okres miałam na początku miesiąca, czy w środku. Ale to już moja wina.

No i właśnie przez te dolegliwości, ZACZĘŁAM WSZYSTKO WYOLBRZYMIAĆ [ nawet zdaje mi się, że brzuch mam większy | może to sprawka oglądania go co chwile i dotykania]. Po nocach rozmyślam, skąd 'mogły' się dostać plemniki do mojego ciała. Dodatkowo bezsensu naczytałam się w internecie o obajwach ciąży, a gdy zobaczyłam, że chociaż dwa się zgadzają, zaczęłam panikować.

 

Nie wiem co się ze mną dzieje. Jestem osobą z reguły bardzo nerwową. Do psychiatry nie pójdę, bo ze wstydu bym się zapadła pod ziemie.

 

Uwierzyłabym, że nie jestem w ciąży gdybym dostała miesiączke. A narazie nic, a nic. Jeszcze ma prawo ok. 8 dni się nie pokazać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak okres się nie pojawi w ciągu jeszcze 8 dni, zjawię się u ginekologa

. Szczerze mówiąc nigdy się nie badałam.

 

Dodam, że już po raz 2 mam taką fobię. Pierwszy raz gdy przez przypadek wytarłam się recznikiem taty. Ja wiem, że to nie jest realne. Ale nie mogłam sobie wmówić tego do mózgu :( . Oglądałam brzuch i tak samo wydawał się większy. Nagle dostałam okres i wtedy dopiero odetchnęłam z ulgą.

 

Cieszę się, że mogę jakoś w miare normalnie porozmawiać o swoim problemie. Na innym forum 'zadowolone ciężarne mamuśki', poprostu mnie zbeształy. Teksty typu ' jakaś wariatka chce wzbudzić sensacje', 'będziesz miała bliźniaki - po tacie i psie', nic mi nie pomogły. JESZCZE GORZEJ, bo zostałam pod znakiem zapytania. Widocznie źle trafiłam.

 

I wiem, że nie można zajśc z psem w ciąże. Tak jakby... wyszłam poza realne granice i zaczęłam 'filozofowac'. "A może jednak...?" itd. Nie wiem jak to inaczej opisać . :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga dziewczyno :)

 

Nie masz się naprawdę czym przejmować, bo wszystko jest naprawdę --> :great::great::yeah:

 

Zajść w ciążę z psem?? --> Całkowicie nie możliwe, bo my ludzie jesteśmy inaczej zbudowani od zwierząt.

 

Ospermiona pościel przez psa?? --> No i co? Warto zmienić ze względu na higienę, a i tak sucha sperma nie ma już życia tzn plemniki wymarły.

 

Plemniki w okolicy?? --> A same dostały się do środka do ciemnej groty dziewicy, to też raczej nie możliwe, bo nawet sucha sperma która długo leży też nie ma życia, no i gdzie indziej je znaleść??

 

Basen?? --> E nie, na pewno nie, za pomocą basenu nie można zajść w ciążę.

 

Żel taty?? --> Smaruje nim np: plecy to gdzie tam plemniki, bo ja nie widzę? Chyba ropa z pryszczy. Wkładałaś ten żel do środka do swojej jaskini? Jak już wyżej wspomniałem sucha sperma ma życie?? NIE!! to czego się obawiasz?

 

Żeby zajść w ciążę, to musiałabyś uprawiać sex bez zabezpieczenia, bo ciąża bierze się jedynie ze świeżego wytrysku, plemniki potem dostają się do śluzu czy jakiś tam płynów ustrojowych w pochwie i wędrują, aż do jajnika znaleźć jajeczko, żeby je zapłodnić.

 

Odpowiedź jest prosta: "NIE JESTEŚ W CIĄŻY, NIE MOŻESZ BYĆ I NIE BĘDZIESZ Z TAKICH POWODÓW".

Radziłbym tobie iść do psychiatry, zamiast czekać na okres, pogarszać samopoczucie, aż dostaniesz liczne somatyczne objawy związane z nerwicą i robić z siebie pośmiewisko przed rodzicami.

Mi się wydaje, że najlepszym psychiatrą będzie okres, który Cię wyciszy i da Ci do rozumu, że nieźle musiałaś się nakręcać i zrozumiesz, że takie zajście w ciążę jest całkowicie niemożliwe.

 

Nie obrażaj się, że tak ostro pisałem (jeśli tak to odbierzesz), ale chciałem prościej i krótko wytłumaczyć.

 

Życzę ci spokojnych dni :angel::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przesadzacie z tym psychiatrą :? Sporo młodych dziewczyn ma takie durne myśli, ja też miałam, ale wieku może 10, może 12 lat, a nie 16... Jednakże pamiętam koleżanki które mając i 16 miały takie jazdy... Miałam koleżankę co obkładała klapę sedesu papierem toaletowym w szkolnym kiblu, żeby w ciążę nie zajść. Także bez przesady z tym psychiatrą, takie myślenie przytrafia się wielu nastolatkom- jakkolwiek głupio i nieprawdopodobnie to brzmi !

Autorko tematu- ja mam pomysł, idz kup test ciążowy (koszt ok 10zł), zrób go i zobacz że nie jesteś w ciąży. Uspokoisz się. A rozmowa z psychologiem by Ci się przydała. Każdemu by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhh.. Strasznie dziękuje za ten dłuugi kometarz. Kurcze, aż jest mi glupio. Ale napewno pomoże. Co innego jak ja sobie wmawiam, a co innego jak ktoś .

Dopisze, że ten żel to do masażu ;)

Ale i tak to nie realne, bo żel wycikałam tak by wprost wylatywał z pojemnika. Także jakieś krople obok nie zebrałam.

 

Ps.uzupełniłam wcześniejszy komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Może i tez przesadziłem i dopiero teraz mi przyszło do głowy, że lepiej nie do psychiatry bo nie wiadomo jakie znowu leki przepisze, może lepiej poszłaby do psychologa? I zgadzam się z tym testem, ale one nie zawsze gwarantują 100 procent pewności wyniku, bo może być tak, że źle wykona test a tu 2 kreski i gorsza panika, albo nie doczyta instrukcji :D

 

vanity, no problem ;)... Pamiętaj od czego jest forum i od czego są ludzie na tym forum i najważniejsze od czego jest psycholog ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×