Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z praca


nbd24

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalam prace, szukalam jej pol roku ponad... ale obawiam sie, ze przez moja nerwice mnie zwolnia. To praca w sklepoie, kontakt z ludzmi, czuje, ze oko mi drga i glowa..nie wiem czy to widac...dzisiaj przyjechalam do domu, a matka narabana, nienawidze jej, to przez samobojstwo ojca i jej pijanstwo jestem wrakiem czlowieka. mam ochote zniknac..

 

[Dodane po edycji:]

 

Dostalam prace, szukalam jej pol roku ponad... ale obawiam sie, ze przez moja nerwice mnie zwolnia. To praca w sklepoie, kontakt z ludzmi, czuje, ze oko mi drga i glowa..nie wiem czy to widac...dzisiaj przyjechalam do domu, a matka narabana, nienawidze jej, to przez samobojstwo ojca i jej pijanstwo jestem wrakiem czlowieka. mam ochote zniknac..

 

 

nikt sie nie wypowiada, bo nikt z was nie ma tak przejabane w zyciu...hahahaha i kogo ma nie przeorosc moj probolem, nawet jak anonimowi sie boja hahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahah

 

[Dodane po edycji:]

 

jezu po tych 11 latach roznych zmian, nerwicy itp. powinnam sie chyba przyzwyczaic, jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nbd24, a ty ogólnie leczysz jakos swoje lęki? Byłas u jakiegoś specjalisty?

Ja też z pracą mam problem, np. wcześniej pracowałem fizycznie dopóki nie pojawiały się kolatania serca, bo od tego momentu, miałem problemy z dawaniem sobie rady, bo przez lęk jeszcze gorzej kołatało, pociłem się, dusiłem, co chwila uciekałem do kibla żeby się ogarnąć, odpadła też praca w sklepach w dużych marketach, odpadły staże w biurach, bo światło zimą wzmiacnialo derealizację i nic nie szło zrobić.

W każdym bądź razie, to tylko kolejne uniki, unikam takich prac gdzie czuje się koszmarnie ale to do niczego dobrego nie prowadzi, bo w końcu nigdzie nie zagrzejemy miejsca.

Rozumiem, że przeszłaś coś czego inny możliwe nie przeżyli, widziałaś coś czego być może inni nie musieli.

Ale w każdym bądź razie lęki to sa lęki, objawy to objawy i można próbowac je wyleczyć, próbowałas już?

Mnie głowa trzęsła się kiedyś często w szkolę na lekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×