Skocz do zawartości
Nerwica.com

BŁAGAM POMOZCIE MI PROSZE JUZ NIE DAM RADY


whoami

Rekomendowane odpowiedzi

Boże ludzie wezcie pomozcie chodze do psychiatry biore tabsy chodze na psychoterapie ale nic mi to nie pomaga. 24 godziny na dobe czuje sie i wygladam jak smierc , poprostu nie mam siły chodzic a nawet sie ruszac , nie czuje swojego ciala tak jakby mnie nie bylo, nic nie jem nie pije poprostu nie robie nic to jest straszne wczesniej rozpierala mnie energia robilem wszystko czulem sie swietnie a teraz juz 4 miesiace po zrobieniu tatuazu czuje sie okropnie , często mdleje do tego caly czas mam takie cos ze nie wiem gdzie jestem jak we snie . schudlem juz 12 kg najglubsza paca fizyczna typu np odśnieżenie kilku metrow a ja juz zadyszka i uczucie omdlenia do tego ciezko mi sie oddycha boze nie wiem co robic rodzice mowia ze sobie wymyslam a ja juz od 4 miesiecy nnie cwicze nie wychodze z domu poprostu nic bo nie mam sily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakies badania podstawowe robiles morfologia i mocz?

 

[Dodane po edycji:]

 

ja mialam troche podobnie ze tez nie czulam swojego ciala takie dziwne uczucie totalnie a jesli chodzi o glod to do tej pory malo praktycznie zero apetytu a jakos nie chudne mam stala wage moim zdaniem u Ciebie to na pierwszy rzut oka mi wyglada na depresje tylko kurcze szkoda ze mowisz ze leki Ci nie pomagaja ale przeciez zawsze mozna zmienic je na inne. A poza tym postaraj sie zmusic do czegos zeby zrobic cokolwiek wiem ze to trudne wiem ze sie nie chce bo sama tak czesto mam ale sprobuj , duzo by mogl tez pomoc ktos bliski :) powodzenia dasz rade:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

byłeś u lekarza? Jaka diagnoza? Mówiłeś mu o tym, że leki nie poprawiają Twego samopoczucia? Może po prostu początkowo one nie dają poprawy. Niektóre trzeba brać jakiś czas, by zaczęły polepszać samopoczucie. Porozmawiaj o tym z lekarzem. Nie zapomnij też wspomnieć o pozostałych kłopotach - omdlenia, brak apetytu itp. W każdym razie doradzam konsultację z psychiatrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie możesz zmusić się do jakiegoś jedzenia? Kiedyś pisałeś że obawiasz się że ktoś ci dosypuje czegoś tak? czy to jest powód twojego niejedzenia? Lekarz zdiagnozował ci lęki, już nie pamiętam czy to byy zaburzenia depresyjno lekowe, nieważne, ważne jest że jeżeli ty nic nie jesz to musisz wiedzieć że brak tego może powodować odczucia ciągłej słabości, stany dysocjacyjne, czyli właśnie np. depersonalizację, możliwe że to wszystko jest u ciebie spowodowane zaburzeniem ale niejedzenia bardzo poważnie może nasilać takie objawy, jak tez np. brak snu.

Twój organizm po 4 miesiącach psychicznej walki jest wycieńczony również fizycznie, stąd może być np, zadyszka, uczucie omdlnia.

Badania wiem że miałeś robione po kilka razy było wszystko ok, więc wychodzi to na silne lęki.

Czy jakiś z tych leków bierzesz jakiś dłuższy czas??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Często zdarzają się omdlenia. Wystarczy przeczytać posty tej osoby. Ona ma tak silną nerwicę, że trzyma ją całymi dniami. Więc organizm tak reaguje. Mi psychiatra mówiła że to może się zdarzać, ale nie jest groźne dla życia.

 

Również mam problemy z wysiłkiem fizycznym. Dla mnie objaw ciepłych rąk po odśnieżaniu (ręce robią się gorące) powoduje kołatanie i poty więc to też fizyczne objawy, a jeśli mdlałbym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektórzy twierdzą, że to nie są objawy nerwicy? to co opisuje whoami w bardzo dużej części jest mi doskonale znane, może nie tracę świadomości kompletnie ale zdarza mi się jakby omdleć, szczególnie jeżeli zaczynam nieświadomie źle oddychać, omdlenia są możliwe, szczególnie jeżeli mamy non stop lęki i dochodzi do tego depersonalizacja ustawiczna, to nic dziwnego, a jeżeli się jeszcze nic nie je czy nie śpi to już w ogóle dno. Oczywiście trzeba się zbadać jeżeli takie coś się zdarza, ale z tego co pamiętam kolega miał badania jakie tylko możliwe, leżał w szpitalu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×