Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia rownowagi


Gość isabella_28

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie cos takiego?W trakcie napadow,lub gorszych dni mam dziwne napady typu ide i czuje jak sie ziemia pod nogami rusza.Mam wrazenie ,ze wszytsko jest krzywo i zaraz sie przewroce.Nieraz taki tan nachodzi mnie no na zakupach tam gdzie jest duzo ludzie i czuje sie niebezpiecznie.Rowniez w duzych pomieszczeniach typu Hipermarket,sklep lub targ:)Jest to tak dziwne uczucie;/ Kiedys czesto miewalam.Do tego dziwne napiecie w oczach,jakby cos ze wzrokiem bylo nie tak,,,,wiecie o co chodzi?Odczucia w oczach podobne do poczatkow brania effectinu,ale oczywiscie bez leku.

 

Jesli chodzi o brak rownowagi to wtedy ratuje mnie moj chlopak,czuje sie przy nim bezpiecznie,lapie go pod reke gleboko oddycham i jest lepiej.Najlepiej jak juz jestem w domu,poloze sie i przychodzi.

 

Co ta psychika robi z nami? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28 ja znam to uczucie także, okropieństwo.Wystarczy duży sklep i do tego jeszcze ludzie to ide sobie na zakupy z zawrotami głowy, a czasem nawet nie udaje mi się zrobić tych zakupów , takie mam zawroty i tak się spocę z nerwów, że boję się, że zaraz zemdleję i uciekam jak najszybciej do domu

Mamy to samo :)

A wiesz, że mi też pomaga mój chłopak, jest lepiej jak chwytam go za rękę to już tak bardzo mi się w głowie nie kręci, czasem nawet wcale.Ale sama często nie jestem w stanie iść na zakupy niestety ...

takie zaburzenia równowagi

 

 

 

 

Pozdrawiam Cię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×