Skocz do zawartości
Nerwica.com

Utrata pracy


bowie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja opiekowałam się dziećmi. Niestety 4dzieci i było bardzo ciężko bo o byle co się denerwowałam więc zrezygnowałam teraz jest już o wiele lepiej i znów do tego wróciłam tyle że tym razem zajmuje się jednym małym chłopcem. Wole nie przeginać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrezygnowałam z pracy - jakies 6 miesięcy temu - zbyt często się w niej denerwowałam i bałam-nie było to zbyt ciekawe miejsce pracy i różni ludzie się tam kręcili. Mąż mi kazał zrezygnować z tej pracy - powiedział mi ,ze nie po to biorę leki żeby jakaś głupia robota zaprzepasiła całe dotychczasowe leczenie. Obecnie nie pracuje - chciałabym ,ale niestety rynek pracy na to nie pozwala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stracilam, ale coraz czesciej nie mam sily wstac do pracy co powoduje ze mam mysli ze chyba chcialabym zrezygnowac ale ze wzgledu na to ze mam "dosc dobra" prace to nie chcialabym jej stracic.

po prostu zaciskam zeby i robie wszystko by nie robic co do mnie nalezy, nie czekam na moment kiedy mi sie zachce cos, bo wiem ze taki szybko albo nigdy nie nadejdzie wiec sie zmuszam do roboty.

 

jakos trzeba sobie radzic z ta depresja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×