Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z wysokim tętnem - Biore Asertin


max85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

W zwiazku z tym, ze mialem skurcze jakies w klatce, dusznosci, wysokie cisnienie, jakies napady leku o wlasnie zycie udalem sie do internisty na badania serca. Wyszlo wszystko ok.

Dostalem Lozap HCT - na cisnienie

Asertin 50 - na nerwice

 

Biore oba leki od poniedzialku, w tym, ze asertin wieczorem i mam wysoki puls dochodzacy do 105 a cisnienie jest w normie. Nie wiem czy to jest spowodowane tym lekiem ? Jakies bole glowy, zawroty, potliwosci tez czuje.

Jestem od jakiegos czasu znerwicowany, sam sie nakrecam itp.

 

Wczesniej nie mialem wysokiego pulsu, wiec nie wiem czy to wina tego leku ? Biore go 4 dzien.

W ogole dzisiaj go nie bralem jeszcze a puls nadal wysoki.

 

Co o tym sadzicie ? mial ktos podobne obiawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez od niedawna cisnienie ok a puls miedzy 80 a 100 i tak mi skacze... biore na to propranlol i wtedy puls sie uspokaja.... tez sie zastanawiam od czego ten puls taki...mam zamiar wybrac sie na zbadanie tarczycy Tobie tylko mozna powiedziec ze albo poczekaj jeszcze jakis czas i zobacz jak bedzie z pulsem albo wybierz sie na badanie tarczycy jeszcze jesli masz serducho ok. A jesli wyjdzie tarczyca ok to udaj sie do psychiatry po jakies leki na ustabilizowanie pulsu. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczyce mialem badana na USG i jest w normie. Co prawda nie oznacza ze prawidlowo funcjonuje. Zbadam po niedzieli, ale ja problemy z pulsem mam od poniedzialku od kiedy wzialem ten na nadcisnienie i asertin, wczesniej bylo w normie. Teraz np gdy leze zmierze sobie na szyi palcem to mam 82 (max mialem 96), tylko na aparacie do cisnienia mam kolo 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli przed miales ok to mysle ze nie masz sie czym martwic... Nie mierz sobie ciagle bo sam sie nakrecac bedziesz. Mozesz zadzwonic do lekarza ktorey dal Ci te leki czy to od tego i co masz zrobic czy odstawic czy co... i nie panikuj bo ja mam takie tetno juz od 2 tygodni i nie wiem co jest grane... napewno nic Ci sie nie stanie:) A wogole jakie miales objawy ze dostales te leki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, kiedys bylem chory na mononuklezoe 2 lata temu i bolal mnie brzuch, nikt nie wiedzial co mi jest, wymyslali dziwne badania itp itd, sam sie zaczalem nakrecac. Potem w koncu wyszlo ze to mononukleoza. Ale i tak juz bylem zestresowany, ze dostalem napieciowych bolow glowy i jakies leki, wmawianie chorob i dostalem od lekarza Luxete i po ok 2 tyg wrocilo wszystko do normy.

a Teraz tez jestem jakis nerwowy, zestresowany, szukam pracy z marnym skutkiem, dostaje na glowe w domu, wszystko mnie wkurza i potem mialem te objawy co wczesniej i znow sie nakrecalem i lekarz tez mi zapisal ta luxete ale w aptece dali mi Asertin bo to ponoc to samo. A 2 lata temu jak bralem to pulsu nie mierzylem.

I tak biore sobie od 4 dni az sie moj stan ducha poprawi.

 

[Dodane po edycji:]

 

jeszcze mam pytanie czy dostane znieczulenie u dentysty jak biore asertin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×