Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie jestem tu nowy:(


fergie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przypadkiem trafiłem na to forum bo mam poważny problem:(mianowicie zaczne od tego ze nie wiem cos sie ze mna stalo cly czas mialem duzo sily , robilem doslownie wszystko i nigdy nie byłem zmeczony zawsze pełen zycia:) zrobiłem sobie dziare u kolesia ktorego wczesnmiej nie znałem i teraz minelo juz 4 miesiace od tego tatuazu a ja czuje sie okropnie caly czas chce mi sie spac , bola mnie wszystkie kosci i doslownie wszystko, musialem zrezygnowac z treningow b doslownie mdleje na nich z wycienczenia, nie mam na nic sil, nie moge spac bo caly czas czuje sie jak na haju ,dretwieje mi cale cialo, nie robilem zadnych badan czy mglem sie czyms zarazic boze jakie badania moge wykjnac zeby sie dowiedziec co mi jest . POMOZCIE bo ja nie daje rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wdałaby sie jakaś infekcja-byłoby to szybko, zaraz parę dni po zrobieniu sobie dziary. Miałbyś gorączkę.

Dlaczego zrobiłes sobie tatuaż?

Moze pod przykrywka tatuażu kryja sie wlaśnie Twoje problemy?.....tego nie wiem.

Jak pisała moja przedmówczyni ...idx do lekarza, zrób podstawowe badania, lekarz je Tobie zleci. Jeśli będą w normie...problem moze leżec głebiej.........lęk. Ale takie dolegliwości też należy leczyć u psychiatry i terapeuty.

 

Pisz , daj znać jak juz coś bedziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej tylko mi nie mowcie ze ja mama nerwcice bo wiem ze to nie mozliwe nigdy nie mialem sytuacji ktora mogla na to wplynac , zrobilem juz takie badania jak morfologia,tarczyca, przeswietlenie ploc i ekg wszystko dobrze bylem u mpsychiatry opowiedzialem caly zyciorys on mowi ze nic nie wskazuje na nerwice. jedyne co mis e przypomina to moglem rozregulowac organizm poprzez niejedzenie i straszny wysilek fizyczny oraz naduzycie alkoholu:/ tylko jak teraz dowiedziec sie jakich witamin mi brakuje pokierujcie mnie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozregulowałeś sobie organizm przez wysiłek i niejedzenie oraz alkohol...to teraz musi upłynąc trochę czasu zanim dojdziesz do siebie. Na to wszystko pracowałeś jakiś czas. Teraz musi upłynac teżjakiśczas,zeby organizm siezregenerował. To nie nastąpi podczas jednego dnia.

 

Zacznij dobrze się odżywiać. Dobrze tj. trudne określenie, napewno jakaś dieta. moze dietetyk cos poradzi. Nie pij alkoholu.

 

Jakie masz objawy na dzień dzisiejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×