Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból jąder


Amant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zwracam sie do was z pytaniem odnośnie bólu jąder , otóż mam 18 lat i choruje na nerwice lękową , pewnego dnia obudziłem sie i dziwnie zaczęło mnie boleć lewe jądro ... zrobiłem kilka tzw nasiadówek jednakże niechciało mi to pomóc więc udałem sie do lekarza . Z poczatku stwierdził że nic mi nie jest i przypisał jakieś leki jednak ból nie ustępował więc poszedłem do niego drugi raz zrobili mi USG jąder które wykazało że nic tam niema , zrobiłem również badanie moczu oraz krwi które wykazały że wszystko jest w normie. Udałem sie wkońcu na płatną wizyte (100zl) do urologa który dokładnie mnie wymacał i stwierdził że nic tam niema... jednakże po dziś dzień lubi mnie boleć czasem nawet mocno rodzice twierdzą że to skurcze mięśni , sam obawiam sie poważniejszych chorób gdyż np po kąpieli nagle prawe jądro jest 3 razy większe niż lewe i trzyma się tak przez ok 1h poczym nagle lewe staje sie większe 3 razy od prawego i znów wszytko wraca do normy... starałem sie sam badać moje objawy po kąpieli wydaje sie że prawe jądro jest większe i trochę twardsze od lewego , czasem wydaje sie że coś do niego przylega ... trudno to wszystko opisać , a sam niechce z siebie robić hipohondryka poprostu chciałem spytać czy ktoś ma/miał podobne objawy i czy można to wytłumaczyć nerwicą.

 

Pozdrawiam Amant :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak tak miał jak miał 19lat. Bolało go jądro i coś wymacał. Zbadali go i okazało sie że to 'wymacane' co przylega do jądra to najądrze ale nie powiedzieli czemu boli. Samo przeszło po jakimś czasie i jest już normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, a robiłaś prolaktyne, mleko leci właśnie jak jest jej za dużo. A i sorry w temacie o jądrach :) Amant, a może to są Twoje zwidy psychiki? Bo jak to sprawdzić na zdrowy rozum chyba tylko zdjęcia zrobić po kąpieli..i to nie jest namawianie do złych postępków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem wam wyżej że odwiedziłem szereg lekarzy którzy każdy z osobna stwierdzili że wszystko jest ok... więc do jakiego polecacie sie jeszcze udać? :)

Bez urazy, ale został Ci chyba tylko proboszcz.

A powaznie to skoro raz Cie zbadano i wszystko wyszlo OK, a wiesz o tym, ze masz nerwice to wszystkie nastepne badania są pozbawione sensu gdyz objawy jakie u siebie obserwujesz to produkt Twojej choroby. Anorektyczki w lustrach tez widza nadwage i grube tylki, ale my wiemy ze to ich lustro jest krzywe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, a robiłaś prolaktyne, mleko leci właśnie jak jest jej za dużo. A i sorry w temacie o jądrach :) Amant, a może to są Twoje zwidy psychiki? Bo jak to sprawdzić na zdrowy rozum chyba tylko zdjęcia zrobić po kąpieli..i to nie jest namawianie do złych postępków.

 

 

Moja droga robiłam badanie prolaktyny i wszytsko w normie. Super wynik!

Lekarka sama powiedziala ze nie ma pojęcia co to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku stwierdził że nic mi nie jest i przypisał jakieś leki jednak ból nie ustępował więc poszedłem do niego drugi raz zrobili mi USG jąder które wykazało że nic tam niema , zrobiłem również badanie moczu oraz krwi które wykazały że wszystko jest w normie.

 

Moim zdaniem warto by było jednak poprosić lekarza o skierowania na dodatkowe badania, np. USG jamy brzusznej. Czasami źródło bólu może znajdować się w innej okolicy, niż ból jest odczuwany.

 

Nerwicą można wytłumaczyć wiele objawów, dlatego lepiej wykluczyć najpierw fizyczne przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×