Skocz do zawartości
Nerwica.com

Krepujacy temat-tylko dla kobiet


MadziaSlodka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Moje pytanie naprawde

 

jest krepujace, a mianowicie dotyczy nasilajacych sie objawow przed miesiaczka!!Chcialam sie zapytac czy to jest normalne,ze

 

na tydzien przed okresem jestem bardziej rozdrazniona,bardziej dokucza mi serce mam nocne poty i w ogole bardziej sie

 

boje????Czy u Was tez to tak wyglada???Jak sobie wtedy radzicie???Prosze o pomoc!!!Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problemem są silne bóle brzucha w trakcie okresu a

 

nerwica powoduje że strasznie boję się tego bólu. Przed okresem i zazwyczaj pierwszego dnia czuję się dużo gorzej ponieważ

 

częściej pojawia się atak. Ostatnio w sklepie poczułam że chyba dostałam okres i natychmiast wyszłam na zewnątrz, usiadłam na

 

ławce ponieważ zrobiło mi się słabo. Jak narazie nie mam na to żadnej rady, zaczęłam leczyć te bóle u ginekologa i czekam na

 

efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo nerwica mi sie nasila przed miesiaczka , nawet

 

jak sie wyleczylam i wszystko bylo ze mna ok to przed miesiaczka mialam bardzo delikatne objawy nerwicy

 

poprostu

 

napiecie miesiaczkowe:) u nas tak sie objawia :)

 

pomaga na to telewizja dobry film i GORA CZEKOLADY!!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 4 tyg były całkiem ok, ale zbliża sie okres i niestety moje samopoczucie wyraźnie spadło (nerwowość, płaczliwość i lęki). CZy zauważyłyście że przed okresem i w jego trakcie czujecie sie "znacznie gorzej". Nie wiem czy mam to łączyć, czy to może leki nie działają ale biore je dopiero 3 m-ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest odwrotnie niż u was,cały miesiąc moge czuć się źle,ale kilka dni przed okresem po prostu tak jakby wszystko mijało.Spokój myśli,energia,po prostu czuje sie wtedy jak przed nerwicą.Ale mnie sie wydaje,ze jest to sprawa indywidualna,dużo tu robią hormony,każda kobieta ma też inny organizm i psychike.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moje drogie czuej sie teraz przed i po okresie zle mam takie bole brzucha ze niewyrabiam a przeciw bolowych niemoge brac w wiekszosci , bo jestem alergikiem ,ale wydaje mi sie ze niema nic wspolnego to z nerwica poniewz kazdy organizm inny jest i inaczej bedziemy to przechhodzic, a leki powiekszaja nam sie w czasie okresu , bo jestesmy slabcze i mamy rozne bolesci i automatycznie nasza psychika, powoduje ze lek sie nasila! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu brałam leki na wyregulowanie okresu bo miałam nie regularne i wtedy cały czas czułam sie gorzej. Po rozmowie z psychiatrą, który zresztą sam spytał czy nie biore jakiś hormonów, stwierdził że te hormony niestety mogą powodować że czuję sie gorzej. Tak wiec teraz nie biore lków i okry mam róznie ale przed okresem i w jego trakcie czuję sie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na tle nerwowy zatrzymuje sie menstruacja nawet i po trzy miesiace.nie jest to zwiazane z hormonami.

ginekolog mi wytlumaczyl ze to wasnie z powodu stersu i ogolnie zdarza sie brak miesiaczki.Zawsze wiem kiedy mnie dopadnie bo boli mnie brzuch nogi i mam potworne mdlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mdlosci niemam ,ale mam takie bole i skorcze ktore przeszywaja mnie po brzuchu , ze nieraz mysle ze zemdleje ,a hormonow niebiore pod zadna postacia juz 6 lat poniewaz niemoge z powodu watroby, mam zalozana spirale dla osob ktore nie rodzily i musze wam powiedziec bo jestem teraz przed okresem musze pojsc na konterole po , bo to jest nienormalne by mnie tak brzuch bolal, ja czuje sie jak nietomna , zawroty glowy ,,,i ogolnieslaba wszystko kicha, nienawidze tego stanu.MAm zalozona teraz nowa wkladke od grudnia bo tamta mialm na 5 lat a teraz na 3 , bo przeciez niemoge zajsc w ciaze ...przy nerwicy , a po drugie niejestem jeszcze przygotowana na dzidzie!Niewiem czemu mnie tak boli spadam do lekarza!

DLACZEGO MY BIEDNE MUSIMY TAK CIERPIEC RODZIC I WOGLE ;A FACECI T CO ZROBIA I JUZ :(:cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko Roccola!!! ale się rozpisałaś :lol: niezłe eho :lol:

Ja mam inaczej :) 2 dni przed okresem mam dużo energii i mogłabym góry przenosić, dzień przed czuję sie fajnie, ale skolei w 2 dzień okresu boli mnie brzuch i nie mam siły nic robić. z nerwicą nie ma to nic wspólnego .

okres mam 3 dni i tylko ten 2 dzień jest przykry...ale da się żyć

 

Niewiem czemu mnie tak boli spadam do lekarza!
bardzo ci współczuję. koniecznie odwiedź ginekologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×