Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie "gumowatośći ciała"


lionmen

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, jak wiekszosc na tym forum miałem nerwice - miałem bo dałem sobie z nią rade sam było wiele dziwnych objawów itd, jeszcze do końca sie jej nie pozbyłem, ale w 90% już tak normalnie funkcjonuje, ciesze sie życiem itd. W sobote jednak dość sporo popiłem - a wiadomo jak sie obudzi na kacu dużo różnych rzeczy do głowy przychodzi, przynajmniej mi - i ubzdurałem sobie chyba a moze i nie że mam slabe czucie na ciele. Tzn np jak dotykam rękami twarzy to wydaje mi sie tak jak by była z gumy, tak jak bym praktycznie nie czuł że jej dotykam - i to również chodzi o inne elementy ciała, ręce nogi itd - ale np jak uszczypne się czy coś to oczywiście ból sie pojawia - jak normalnie pracuje to wydaje mi sie ze o tym nie mysle i ze jest wszystko ok, - czy istnieje jakaś choroba związane z takim czymś czy to poprostu objaw jakis lekki nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lionmen, siema

Ja takie odczucia miewam bardzo czesto, dokładnie odczuwam to tak jak np. dotykam się w policzek to czuję że czegoś dotykam ale niczuję tego dotyku w miejscu które macam :)

Jakoś do tego przywykłem ale i tak uczucie to jest bardzo nieprzyjemne.

Tak więc myślę że to lękowe, szczególnie że kacyk itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×