Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lekowa


AgnieszkaW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Mam na imię Agnieszka. Mam 20 lat. od niedawna dowiedzialam sie ze choruje na nerwice,na poczatku myslalam,ze to jakas infekcja albo cos podobnego. objawy mialam różne w zaleznosci od ataku. raz mnie dusi,raz czuje ze mam w gardle jakies gule,teraz ostatnio mam silny zacisk szczenki który promieniuje az do oczu do tego dochodzi szybkie bicie serca i i dusznosci. potrzebuje pomocy,nie wiem gdzie z tym isc czy leki mi pomoga. jestem zalamana. ostatni atak trzyma mnie juz dwa tygodnie nie daje sobie juz rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 'zwykłe' leki bez recepty (ziołowe) nie pomagają, proponuję wybrać się do psychiatry i z nim skonsultować dalsze leczenie.

Najważniejsze to na początku wykluczyć inne choroby, ale skoro mówisz, że masz nerwice, to sądze, że masz pewność.

Proponuję udać się do psychiatry i/lub psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW, kto stwierdził u ciebie nerwicę? Jeśli to pewna diagnoza powinnaś skontaktować się z psychiatrą. Nie czekaj, im szybciej pójdziesz tym wcześniej rozpoczniesz wlaściwe leczenie. Przy objawach somatyzacyjnych, a takie chyba właśnie masz, niepotrzebnie dodatkowo sie denerwujesz. ja jak mialm poczatek nerwicy wegetatywnej to objawy trwały też długo i w dużym nasileniu. Myślałam że to ostra infekcja, ale wyniki były w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×