Skocz do zawartości
Nerwica.com

Momenty dezorientacji co robić?


ozi198

Rekomendowane odpowiedzi

Witam marcin z tej strony, juz walcze z ta choroba pol roku okolo.Najpierw byly leki przed czyms co mi sie stanie zawal gdy mnie zaklulo w klatce wylew i inne.Wtedy zawsze musialem sie polozyc najlepiej nic nie mowi do nikogo i zaklozyc okulary badz sluchac muzyki.Wtedy mialem objawy np kolatanie serca wewnetrzy niepokoj lek i dziwne uczucie jakby nieswiadomosci albo ze zaraz zemdleje.Mialem badania krwi echo serca ekg holter tk glowy kregospupa błednik i wszystko ok wypis - nerwica wegetatywna .Mialem nawet przed kuracja tak ze jak tylko dlugo postalem robilo mi sie slabo albo jak zaczynalem do kogos mowic albo nawet do siebie jak dluzej mowilem to jakby cisnienie w szyi i robilem sie czerwony.:( Terz od pewnego czasu chodze do neurologa i nadmieniam ze neurologicznie tez bez zmian lekarz bardzo dobry ,powiedzial ze to zespol lekowo depresyjny.Kurasja zaczela sie od lorafenu 1 mg 3 razy dziennie teraz biore tylko rano bo on uzaleznia i musialem stopniowo odstawiac im bardziej odstawialem tym wieksza mialem dawne amitryptilimy teraz biore 3 razy po 2 tab . Ostatnio w kinie mialem znoiw taka szybka akce serca jak bylem z moja narzeczona i nie wiem dlaczego mam w aucie aparat do miezenia pulsu bardzo porzadny firma zajmuje sie rozruszinkami serca i pokazywl puls 130 a cisnienie 160/99 biore tez doraznie propranolol .Zastanawiam sie czy takie uczucie dezorientacji ale omldenia tak jakbym byl gdzies obok to jest spowodowane tym lekiem ktory znow czasme przychodzi czy po prostu ten lek moze czasem tak dzialac ? pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×