Skocz do zawartości
Nerwica.com

silne bóle żołądka po strzelaniu.


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

strzelam zawsze w pozycji stojącej.a coto jest przenoszenie obciążeń?czy to fale uderzeniowe spowodowane naddzwiękową prędkością pocisku?czy huk wystrzału o wartości ok. 300 DB? a może fale uderzeniowe spowodowane uderzeniami pocisków o stalową beczke po piwie? LucinMan co masz na myśli mówiąc jak sie nie wystrzelam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieboszczyk zupełnie pewnie nieświadomie :) stworzyłeś naprawdę zabawny temat chyba jedyny w tym forum :) oczywiście bez urazy :)

Ale poważnie mówiąc to chyba coś z tymi obciążeniami

Spinoza ale ja mam pytanie czy ty jestes badź byłeś urologiem, ty gdzie nie przeczytam to prostata to prostata tamto :) :) hehe

Czarna zebra to przez moje posty Bóg zabił już wiele kotków :(

Wybaczcie ale chyba za dużo benzo dzisiaj...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, może napisz o tym na jakimś forum gdzie inni użytkownicy posługuja sie kałachami, być moze tam Ci pomogą, nie sądze aby to miało zwiazek z nerwicą lękowa:)

żołądek mam już zniszczony przez strach przed przyszłością.raz mocno boli raz nie boli.do tego te ciągłe nudności.tylko dlaczego po oddaniu kilku strzałów mnie potwornie boli?

 

[*EDIT*]

 

możesz mieć stan zapalny w rejonie miednicy, jeżeli chcesz już coś pesymistycznego usłyszeć :) ale najlepiej zrób sobie usg prostaty itd.

przecież prostata nie znajduje sie zaraz pod mostkiem a na infekcje to nie wygląda.gdyby to była infekcja to mój stan by sie pogarszał z godziny na godzine i bym wylądował w szpitalu.a te bóle powoli przechodzą po ok. 4 godzinach ale są wyjątkowo silne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, gdzie dokładnie znajduje się centrum bólu? Nad, na linii, czy pod pępkiem? W okolicach mostka? Bliżej przedniej strony ciała, czy może w plecach? Jest to ból promieniujący, kłujący, palący, szczypiący, piekący czy jakiś inny? Ból stały czy pulsujący? Czy taki ból zdarza się tylko po strzelaniu?

Nie jestem lekarzem, ale jeśli dokładniej opiszesz ten ból, może da się z tego wyciągnąć jakieś informacje odnośnie płaszczyzny psychicznej.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, gdzie dokładnie znajduje się centrum bólu? Nad, na linii, czy pod pępkiem? W okolicach mostka? Bliżej przedniej strony ciała, czy może w plecach? Jest to ból promieniujący, kłujący, palący, szczypiący, piekący czy jakiś inny? Ból stały czy pulsujący? Czy taki ból zdarza się tylko po strzelaniu?

Nie jestem lekarzem, ale jeśli dokładniej opiszesz ten ból, może da się z tego wyciągnąć jakieś informacje odnośnie płaszczyzny psychicznej.

 

Pozdrawiam 8)

ten ból jest zlikalizowany nad pępkiem,w okolicy splotu słonecznego,z przedniej stroni ciała.jest to ból kłujący.to tak jakby nałykać się tłuczonego szkła lub połknąć drut ostrzowy.taki zdarza się zwykle po strzelaniu.kiedy się boję mam podobne bóle ale w mniejszym nasileniu i nie zawsze występują.mi to wygląda na wrzody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, czy jedzenie kamery jest przyjemnie czy nie, ale tak czy inaczej musisz coś z tym robić. Napisałeś:

kiedy się boję mam podobne bóle ale w mniejszym nasileniu i nie zawsze występują.
Jeśli to miały by być jakieś zmiany fizyczne typu wrzody, ból pojawiał by się w przeróżnych sytuacjach, a nie tylko lękowych. Więc może to być ból jako objaw psychosomatyczny związany z lękiem. W takim wypadku sugeruję psychoterapię, dzięki której będziesz mógł się dokopać do istoty prawdziwego problemu, a wtedy objaw stanie się zbędny.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jeśli to miały by być jakieś zmiany fizyczne typu wrzody, ból pojawiał by się w przeróżnych sytuacjach, a nie tylko lękowych.

być może.mnie boli w dwóch sytuacjach.tylko niemam bladego pojęcia co ma wspólnego oddanie kilku strzałów karabinowych ze skrajnie silnym bólem żołądka występującym prawie za każdym razem.kiedy się boje to nie zawsze mnie boli.a jak boli to nie aż tak że niemożna chodzić i nie traci sie przytomnośći z bólu.a jeśli wystarczy tylko psychterapia to będzie cudownie i te bóle powinny szybko zniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza burza mózgów jest w tym przypadku najzupełniej zbędna. Bóle Nieboszczyka są ściśle związane z pewną sytuacją i wykonywaną w tym czasie czynnością. Nie wiem, co do tego miałaby mieć prostata...

 

Cóż, gastrolog. Można iść, czemu nie... Ale nic nie znajdzie, z opisu Nieboszczyka nie wynika, żeby jego ból miał charakter otrzewnowy, który może mieć naprawdę nieprzyjemne konsekwencje. Gdyby tak było faktycznie, po którejś z sesji strzelania ból utrzymałby się tak długo, że mogłoby dojść do krwotoku wewnętrznego itp. Tymczasem ból przemija i nawraca.

 

Nieboszczyku, cóż mam Ci do powiedzenia... Twoje dolegliwości mają najprawdopodobniej charakter psychogenny. Być może w momencie, w którym oddajesz strzały, spada z Ciebie jakieś napięcie i następuje pobudzenie układu wegetatywnego. Co najwyżej naciągnąłeś jakiś mięsień, wtedy zgłoś się do masażysty.

 

Ale najważniejszy jest w tym wypadku psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było faktycznie, po którejś z sesji strzelania ból utrzymałby się tak długo, że mogłoby dojść do krwotoku wewnętrznego itp. Tymczasem ból przemija i nawraca.

 

Nieboszczyku, cóż mam Ci do powiedzenia... Twoje dolegliwości mają najprawdopodobniej charakter psychogenny. Być może w momencie, w którym oddajesz strzały, spada z Ciebie jakieś napięcie i następuje pobudzenie układu wegetatywnego. Co najwyżej naciągnąłeś jakiś mięsień, wtedy zgłoś się do masażysty.

 

Ale najważniejszy jest w tym wypadku psychiatra.

owszem ból przemija i nawraca ale utrzymuje sie wiele godzin i to w nasileniu że film sie urywa.ból ma charakter ciągły.mięśnia żadnego raczej niemogłem sobie naderwać ponieważ boli żołądek a uderzenia kolby karabinu podczas odrzutu działają tylko na ramię więc masażysta raczej niewiele tu zdziała.a gdyby dotknoł mi wtedy brzucha to bym oszalał z bólu i zaczoł gryzć.więc może byc to tak jak mówisz ijs nagły spadek napięcia nerwowego za każdym wystrzelonym pociskiem i gwałtowne pobudzenie układu wegetatywnego.tylko że niewiem czy to stanowi poważne zagrożenie dla mojego zdrowia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×