Skocz do zawartości
Nerwica.com

Venlafaxina-pytanie do dziewczyn


aldara.35

Rekomendowane odpowiedzi

Zazywam od miesiąca Velafax(Effectin)Toleruje ten lek bardzo dobrze i czuje ze mi pomaga.Ale mam klopot i prosze o rade.Zauwazylam ze od czasu leczenia bardzo nasiliło mi sie krwawienie miesiączkowe,tzn w czasie sie nie przedluza ,ale w ilosci....Przestudiowalam dokladnie ulotke i stoi tam jak wół ze moze wystąpic nawet krwotok miesiączkowy!Troche mnie to przerazilo. Czy mialayscie podobnie?Czy po jakims czasie moze to minąć?Prosze o odpowiedz.

Ps.Niedawno odwiedzilam gina i wszystko bylo ok,więc mysle ze to wina leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Biorę efectin, czyli w sumie o samo... też słyszałam, że moga być różne perturbacje zw. z miesięczką... no i u mnie - mimo, że lek znoszę bardzo dobrze - to pierwszego miesiąca miałam z kolei przesunięcie mojej bardzo regularnej dotychczas miesiączki o 10 dni a potem bardzo z kolei skąpe krwawienie. Przy kolejnej wizycie pytałam dr i on potwierdził, że efectin może powodowac pewne rozregulowanie... albo skapo, albo mocno...ale to był tylko taki jeden incydent... kolejne 4 miesiaczki pojawiły się bardzo regularnie i krwawienie było takie jak przed lekami...

Nie martw się, to skutek uboczny, ale gorzej, że duzo krwi tracisz:( bierz może żelazo albo jakies witaminki, zebyś się do anemiii nie doprowadziła!

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pocieche.Zazywam ten lek dopiero od miesiąca w pelnej dawce a juz drugą miesiączke mialam z takimi sensacjami.Mam nadzieje ze to przejsciowe bo nie chcialabym zmieniac leku.Masz racje wpomoge sie dodatkowo jakimis witaminami i z nadzieją poczekam ,moze to tylko na początku tak sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×