Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koszmarne przebudzenia


aldara.35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy macie napady lękowe zaraz po przebudzeniu?

Tzn.Gdy tylko wraca mi świadomość w ciągu paru sekund,potrafi wystapi u mnie napad paniki.To jest straszne.Zażywam Tranxene i czasem podejrzewam ze moze ona mi to nasila,chociaz gdy jej nie bralam tez sie zdarzały:( Jak sobie z nimi radzicie bo mnie to najbardziej wykancza,niekiedy nawet boje się położyc spac.Najczęściej zdarza sie wczesnym rankiem.Czasem budze sie w srodku nocy i jest ok,a rano tak sie dzieje.Ogromnym lękiem tez reaguje jak ktoś lub coś mnie obudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore Tranxene w ilosci 5 mg,czyli najmniejsza dawka,dopuszczalne dzienne to 30 mg.Nie sądze ze to od leku ,bo bez niego tez to miewalam.Boje sie raczej ze dawka jest zbyt mala,albo po prostu to nie jest ten lek.Niestety mam klopot z dopasowaniem ,na wiele źle reaguje.Czy ten koszmar nigdy nie minie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja zaczęłam mieć tego typu problemy zanim zaczęłam brać leki. Przez pierwsze dwa miesiące jak brałam lek też się zdarzało, ale coraz rzadziej aż w rezultacie - problem znikł. Jak długo bierzesz te leki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się budzą mnie w nocy jakieś głosy... Otwieram oczy i nikogo nie ma... A w mozgu ciagle te glosy...Mija dobre pare minut zanim sie uspokajam. Najczęściej te głosy nie są miłe dla mnie... Znaczy mówią rzeczy, których nigdy nie chciałbym usłyszeć... :( :( Jak sobie z tym poradzić :?: Jak sie tego cholerstwa pozbyć :?: Czasami aż sie boje zasnąć... Na przykład wczoraj w nocy... Znowu to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo... masakra, jak przebudzam sie to jest najgorzej... a te "glosy" to mam tylko przy zasypianiu.... nie zawsze... ale dosyc czesto... zwlaszcza jak sobie pomysle, ze znowu czeka mnie zasypianie z " przelanczaniem kanalow w tv"( tak to nazywam)... te glosy w mojej glowie to takie jakby urywki... jakby mi sie przypominaly jakies teksty... kiedys miewalem jeszcze takie jazdy ze jak wstawalem po jakims bardzo realistycznym snie to bardzo balem sie ze jeszcze snie... czy to normalne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeeejku wlasnie sie obudzilam z drzemki po pracy, snily mi sie jakies koszmary, uciekalam przed kims kto chcial mnie zabic i teraz nie moge po tym dojsc do siebie :x . poza tym tez mam czesto tak ze budze sie i pierwsze ok 10 sekund po wybudzeniu nie wiem gdzie jestem, kto spi obok mnie itd. wtedy mnie lapie lek i chce to sobie szybko przypomniec no i sobie przypominam. dziwne to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×