Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak radzicie sobie z nadpotliwością dłoni?


Gość mrru

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawa w jakim stopniu nadpotliwośc utrudnia Wam życie? Może nie jest to tak wielki problem, ale korzyści nie przynosi. Jak radzicie sobie z "mokrymi dłońmi" w sytuacjach codziennych, np. w sklepie, w szkole, w towarzystwie innych osób? Ja często się wstydzę podać drugiej osobie mokrą dłoń, kiedy się z nią witam, trudniej jest mi też pisać w szkole. Oczywiście nie zawsze pocą mi się dłonie, ale często. Stosuję różne preparaty, które zalecił deramtolog, staram się mniej denerwować, ale i tak problem wciąż jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa w jakim stopniu nadpotliwośc utrudnia Wam życie? Może nie jest to tak wielki problem, ale korzyści nie przynosi.

Tylko dłonie ? .Mi niezależnie od pory roku (lato<->zima) i branych środków farmakologicznych, pocą się dłonie,pachy,plecy i jeszcze inne częsci ciała:/ -dłonie to pikuś.Nie żebym Ciebie nie rozumiał :( .

Zawsze to się dzieje gdy wychodze z domu.(Etiaxil ,antidral nie pomagają i do tego szczypie :/)

 

 

Jak radzicie sobie z "mokrymi dłońmi" w sytuacjach codziennych, np. w sklepie, w szkole, w towarzystwie innych osób?

W odpowiedzi na zadane pytanie -wcale sobie z tym problemem nie mogę poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zauważyłem że ta nadpotliwość przynajmniej u mnie wynika wyłącznie ze stresu. A raczej wynikała. Proponuję się na tym nie skupiać, ani specjalnie nie drażnić/denerwować. Im więcej się zwraca na to uwagi tym bardziej dłonie się pocą. Jeśli się to zignoruje - po pewnym czasie w znacznym stopniu samo przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nanom1

 

Rzeczywiście szczypie! Etiaxil pomógł mi tylko na nadpotliwość pod pachami, faktycznie, teraz w ogóle nie pocę się w tym miejscu, ale nie wiem dlaczego nie pomaga mi stosowany na dłonie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi sie stanie jak mi sie spocą łapki no przestań

:? wiesz co to jest tak smao jakbys powiedział '' qr** a co ci sie moze stac w grupie ludzi?''

mam fobie spoleczna i powiedz , ze przecierz mi sie nic nie stanie ale ja i tak swoje wiem...

juz to ktos pisał ze kazdy indywidualnie podchodzi to swojej przypadłosci i zawsze jest tak ze wydaje musie ze jego jest najgorsza , a ty teraz stwierdzasz ze to sa głupoty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pax szanowni forumowicze ;) musimy mieć świadomość, że każdy z nas jest inny i że każda nerwica różnie się objawia. Na wiele sposobów przeżywamy swoje małe i duże dramaty, ale nie dla wszystkich jest to oczywiste. Wielokrotnie moje lęki były ironizowane i nie było mi wtedy miło, ale wiedziałem, że niewiele osób mnie zrozumie, bo nie przeżyli tego, co ja przeżywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pax szanowni forumowicze ;) musimy mieć świadomość, że każdy z nas jest inny i że każda nerwica różnie się objawia. Na wiele sposobów przeżywamy swoje małe i duże dramaty, ale nie dla wszystkich jest to oczywiste. Wielokrotnie moje lęki były ironizowane i nie było mi wtedy miło, ale wiedziałem, że niewiele osób mnie zrozumie, bo nie przeżyli tego, co ja przeżywam.

Amen :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×