uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez C&S 31 paź 2017, 21:20
wiejskifilozof, z Młota na czarownice.
C&S

przez wiejskifilozof 01 lis 2017, 10:11
Jedno i drugie,na tym samym poziomie.

przez C&S 01 lis 2017, 10:51
wiejskifilozof, rozumiem, że zapoznałeś się tak z jedną księgą jak i z drugą?

Młot na czarownice został napisany po to, aby zminimalizować ofiary wśród oskarżonych - Święta Inkwizycja nie zajmowała się w głównym zamierzeniu paleniem ludzi na stosach za czary, ba wprost przeciwnie, jak tylko mogła chroniła ludzi przed zabobonnym, niekształconym pospólstwem. Święta Inkwizycja to taka mieszanka FBI z CIA.

Natomiast co się tyczy Koranu to został już wypaczony w 4 pokoleniu. Mahomet był niepiśmienny, dyktował z pamięci swoje objawienia i podobnież miał przynajmniej jednego stałego obserwatora jego poczynań.
Koran był bardzo ważny - połączył plemiona, a w przyszłości również będzie biczem zadającym cierpienie, głównie ogłupionej Europie. Jednak pocieszeniem może być to, że Islam nie przetrwa.
C&S

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 01 lis 2017, 16:41
O tak,zgniatanie palców.Czy też stóp.Piękne były czasy.Ty oczywiście,jako fanatyk katolicki,popierasz :mrgreen:

przez C&S 02 lis 2017, 16:45
wiejskifilozof, Twoje postrzeganie Świętej Inkwizycji zostało uknute przez libertynów doby Oświecenia, a Ty ciągniesz owe zakłamanie dalej i je rozpowszechniasz. Ponadto napisałem Ci już kilkakrotnie - nie jestem katolikiem, nie jestem wierzącym - jeśli masz problem z pamięcią to zapisz to sobie.
C&S

przez wiejskifilozof 02 lis 2017, 17:32
A to dlaczego,kiedyś założyłeś temat.Że ateizm,to droga donikąd ?
Ja czytałem,o zbrodniach kościoła.I były,to też prace.Ludzi wierzących,często katolików.

przez C&S 02 lis 2017, 18:22
wiejskifilozof napisał(a):A to dlaczego,kiedyś założyłeś temat.Że ateizm,to droga donikąd ?

Taki mam obecnie pogląd i odczucia na sprawę. Byłem ciekawy czy są tu osoby myślące w tej kwestii podobnie. Oczywiście sam możesz mieć zupełnie odmienne zdanie - masz do tego prawo, tak jak ja również nie zgadzać się z Tobą. Jednak mając odpowiednie argumenty, może mógłbyś mnie przekonać i do swojego toku myślowego, tak się jednak nie stało. Nie trzymam się sztywnych ram i jeśli zostanę do czegoś przekonany to i także zmieniam na sprawę swe zdanie.

wiejskifilozof napisał(a):Ja czytałem,o zbrodniach kościoła.I były,to też prace.Ludzi wierzących,często katolików.

Nie twierdzę, że takich nie było - były, a i owszem. Jednak w ogólnym rozrachunku, kościół katolicki wychodzi jak najbardziej na plus w swej działalności.
Zauważ, że obecnie to najbardziej pokojowa z najmocniej rozwiniętych religii. Czy ktoś obecnie w Europie wysadza siebie i zabija ludzi w imię Jezusa?

Anders Breivik uważa się za ateistę, zatem czy czyny jednego ateisty świadczą o wszystkich?

Nic nie jest tylko białe, albo czarne wiejskifilozofie. Nawet moneta mająca swój awers i rewers, czasem też stanie na boku, a bywa, że oprze się i na rancie.
C&S

przez wiejskifilozof 02 lis 2017, 22:18
Na razie tylko Muzułmaninie,to robią.Ani katolicy,ani bliscy mi Rodzimowiercy tego nie robią.

przez wiejskifilozof 02 lis 2017, 22:21
Zreszta,to temat.O trzepaniu,nie o islamie :mrgreen:

Sortuj wg