Ukrainka- co o tym myśleć

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 18 paź 2015, 18:13
Parę tygodni temu do pracy( w której już nie pracuje) przyjęto Ukrainki i jedna( jedyna spośród nich młoda i ładna) się mną zainteresowała. Widziałem że na mnie często patrzyła a jeden koleś z pracy który mieszka w tym samym budynku co one chciał nas spiknąć. No ale pokłóciłem się z szefem i już tam nie pracuje. Myślałem że to będzie koniec naszej powierzchownej znajomości a ona mnie znalazła na fb i zaczęła dużo pisać. Dodam że ona nie mówi po polsku choć coś tam rozumie i pisząc i odczytując moje wiadomości korzysta z translatora. Na żywo z nią się za bardzo pogadać nie da i ze mną przez swoją mamę która nieźle mówi po polsku rozmawiała.

Po tym co pisze widzę że jej się naprawdę spodobałem choć trudno w to uwierzyć bo jestem 14 lat starszy od niej, nie mam auta i ogólnie jestem marudzącym depresantem. Już mnie na Ukrainę zaprasza i zainicjowała to że mamy się spotkać w przyszłą niedzielę( pracuje 6 dni w tyg po 12 h) a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

Nie wiem co o tym myśleć jeśli chodzi o urodę to mi się podoba no ale nie wiem jak będzie wyglądała nasza rozmowa na żywo. Poza tym istnieje ryzyko że będzie chciała ze mną brać ślub dla polskiego paszportu ( bo już coś o ślubie wspominała) a może się we mnie zauroczyła po prostu. A może chce seksu tylko choć już jednemu innemu zainteresowanemu odmówiła spotkania. Niedawno rozstała się z chłopakiem i ma wizę na 6 miesięcy czyli za 5 będzie musiała wracać na Ukrainę.

Cała ta sytuacja mocno mnie zdziwiła, nie wiem co z tym począć do tego mam teraz nawrót depresji po utracie pracy i nie mam na nic ochoty za bardzo choć może właśnie spotkania z nią by mnie ożywiły.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 18 paź 2015, 18:16
Carlos,może to właśnie ta jedyna ;) zaproś Ją do kina,do baru.Może Ty znajdziesz kogoś fajnego.Powodzenia :D

przez bonsai 18 paź 2015, 18:19
carlosbueno, nie marudź tylko spotkaj się z nią. Za dużo analizujesz, na różne rozkminki przyjdzie jeszcze czas. Dziewczyna Ci się podoba i to jest najważniejsze. A to, że nie będziecie mogli się łatwo porozumieć może być śmieszne i fajne. :> I nie bój się seksu, duży jesteś, rzekłbym nawet, że dorosły. Dasz radę! (ino zabezpiecz się)
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sigrun 18 paź 2015, 18:24
carlosbueno, weżże się z nią umów :)
i tak jak napisał bonsai, zabezpiecz się w razie co... a ślub... no przecież nikt Cie na siłe do ołtarza/urzedu nie zacciągnie :mrgreen:

carlosbueno napisał(a):Po tym co pisze widzę że jej się naprawdę spodobałem choć trudno w to uwierzyć bo jestem 14 lat starszy od niej, nie mam auta i ogólnie jestem marudzącym depresantem.

:hide:

to auto to rzeczywiscie najwiekszy problem ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Lord Cappuccino 18 paź 2015, 18:27
Nie pozostaje Ci nic innego jak zamiast marudzić zacząć się uczyć intensywnie ukraińskiego.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez Lord Cappuccino 18 paź 2015, 18:29
a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

Carlos, powiedz mi szczerze... jaką ocenę miałeś na tej swojej socjologii z przedmiotu "stosunki międzynarodowe"? :mrgreen:
Moderator/ R2 - D2

przez carlosbueno 18 paź 2015, 19:03
Dark Passenger napisał(a):
a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

Carlos, powiedz mi szczerze... jaką ocenę miałeś na tej swojej socjologii z przedmiotu "stosunki międzynarodowe"? :mrgreen:

nie miałem takiego przedmiotu

a co do ukraińskiego to nie znam cyrylicy i nawet z translatora internetowego korzystać nie mogę.

Póki co w niedziele mamy się spotkać ale jeszcze bez szczegółów.

Do tego po zwolnieniu z pracy zaczęła do mnie pisywać,smsowac inna dziewczyna z pracy Polka, nie wiem czy to tylko tak po koleżeńsku czy za mną tak tęskni , ale to podejrzane. Nie jest może tak ładna jak Ukrainka ale zgrabna i ma dziecko. Słowem dziewczyny się mną interesują a ja mam doła i myśli samobójcze a jak wcześniej się o jakieś starałem to mnie zlewały.

przez na_leśnik 18 paź 2015, 19:07
carlosbueno, z tym translatorem to nie problem. Kopiujesz wypowiedź do słownika guglowego i wsio.

Do tego po zwolnieniu z pracy zaczęła do mnie pisywać,smsowac inna dziewczyna z pracy Polka, nie wiem czy to tylko tak po koleżeńsku czy za mną tak tęskni , ale to podejrzane. Nie jest może tak ładna jak Ukrainka ale zgrabna i ma dziecko. Słowem dziewczyny się mną interesują a ja mam doła i myśli samobójcze a jak wcześniej się o jakieś starałem to mnie zlewały.

Widzę, że klęska urodzaju na waćpana spadła :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez Marcin2013 18 paź 2015, 19:18
Co tu rozumiec buga buga i jusz mnie nawet trazlator nie rozumie haha

przez Lord Cappuccino 18 paź 2015, 19:34
carlosbueno, Podam Ci rozmówki, które w zupełności wystarczą-

ми збираємося займатися сексом? - jak chcesz seksy
принеси мені пиво, жінка! - jak Cię suszy
писок, і принеси мені пульт від телевізора! - gdy jesteś wzburzony
будьте готові до другого Донбас у себе вдома!!!! - gdy jesteś bardziej wzburzony
Moderator/ R2 - D2

przez Hans 18 paź 2015, 19:38
Ja bym przede wszystkim się wypytał, z którego rejonu Ukrainy jest. Jak jest z Zachodniej Ukrainy, to bym koniecznie popatrzył na podniebienie.

przez Kalebx3 Gorliwy 18 paź 2015, 19:39
---dla mnie bariera jęzokowa byłaby nie do przebycia .
Pracowałem we Francji z ( ładnymi ) Ukraikami . Nic z ich gadki( 95%) nie rozumiałem , choć miałem ruski w szkole podstawowej , zawodówce i ogólniaku ( paręnaście dobrych lat ) .
Ukrainki raczej dla frustratów ( typu Detektyw ssiii). Polki mamy tutaj piękne , a nie obce dupy , chyba ,że na-kija to tak ;) .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez carlosbueno 18 paź 2015, 19:44
Hans napisał(a):Ja bym przede wszystkim się wypytał, z którego rejonu Ukrainy jest. Jak jest z Zachodniej Ukrainy, to bym koniecznie popatrzył na podniebienie.
z południowo-zachodniej przed wojną należało to do Polski a jej jedna babcia ma polskie pochodzenie. A co do podniebienia to nie patrzałem może jak będzie chciała się całować to zobaczę. :mrgreen:

przez Arhol 18 paź 2015, 19:54
It's a trap.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg