Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Te myśli pojawiają się już niejako odruchowo. Myślę o lękach w relacjach z innymi, o swoim beznadziejnym jestestwie - pojawia się myśl lękowa, analiza, a zaraz potem sekwencja zakładania sobie sznura na szyję. Żyję po szyję wypchany otchłanią, bez progresu, a nawet w regresie, nie potrafię się zmieniać. Trwa to już tyle lat... Istnieją chyba granice przyzwoitości. Czy koniecznie muszę żyć na siłę? Po co? Istnienie dla istnienia, tępy aksjomat. Powoli zbliża się 30. rocznica wyplucia na porodówce tego nienaprawialnego bubla. Na tę chwilę tylko jeden sposób świętowania przychodzi mi do głowy. Kurva, czego musiałem stać się takim człowiekiem? Czy nie mogłem zamiast chorób psychicznych mieć raka? I umrzeć w podobnym wieku jak w tym scenariuszu, ale przynajmniej całe 30 lat spędzić normalnie albo wręcz szczęśliwie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Depresjoodejdz napisał(a):

Czy macie jakieś rady jak radzić sobie z natretnymi myślami samobójczymi mimo tego że nie chce tego zrobić i nie planuje tego bardzo mnie to męczy i doszczętnie psuje mi życie... 

Do psychiatry biegiem.Sam tego nie opanujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2023 o 21:00, cynthia napisał(a):

Chcę zasnąć. Chociaż na tydzień... chociaż na trzy dni. I wtedy wrócić, zregenerowała, do rzeczywistości.

Tak się niestety nie da, to zawsze droga w jedną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Illi napisał(a):

Wróciły wczoraj, jak dawni znajomi. Było zdecydowanie za dużo napięcia i wydawały się najprostszą drogą. 

O nie, przytulam mocno. Nie daj się im.

 

Moje momentami też czają się za rogiem, by za chwilę zniknąć i następnego dnia powrócić. I tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×