Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej rady czy cokolwiek innego co piszesz. 10 razy mi piszesz to samo, że siedze zamknięty w jakis teoriach. Wystarczyło raz a potem napiast powtarzasz(czego bardzo podobno nie lubisz) z tonem jakiego nie lubie, co mi wcale nie pomaga. Może i siedze, może nie zdaje sobie z tego sprawy, ale to mnie nie przeraża. Przeraża mnie to, że nie umiem z tego wybrnąć. I to nie jest kolejna moja ubzdrurana sprawa bo choć może byłem nie świadomy tego, że siedze w tych teoriach zamknięty to już próbowałem sie zmienić, otworzyć do ludzi ale i tak byłem popychadłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment, chwileczkę ja nie cukrzę człowiekowi nerwicy, prócz smutku w oczach i braku uśmiechu nie widzę nic paskudnego i odrażającego w jego twarzy :smile: trądzik to kwestia hormonów i wyleczenie go nie stanowi w dzisiejszych czasach problemu, mam kolegę który w dzieciństwie się zapalił ma poparzone 80% ciała w tym twarz to jest dramat i tragedia a nie trądzik i parę kg nadwagi sory, ale zdecydowanie przesadzacie z tą krytyką i samokrytyką, aż rzec by się chciało, że chyba nie macie innych zmartwień :roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:22 am ]

muszę jeszcze coś dodać bo mnie poniosło :evil: kiedyś pracowałam jako fotomodelka byłam drobna zgrabna i filigranowa, miałam burzę loków na głowie, gdy zaczęłam chorować przytyłam 30 kg wypadły mi włosy musiałam ściąć je na krótko i wiecie co leci mi to koło mojej szanownej czteroliterowej wole być gruba i z połową włosów ale czuć się dobrze nie takie tragedie ludzi spotykają ...... jedna bardzo na poziomie kobita kiedyś wyleciała do mnie z tekstem Boże Monika jak Ty strasznie przytyłaś co się z Tobą dzieje, strasznie wyglądasz? wiecie co jej powiedziałam, że ja być może kiedyś schudnę, ale jej rozumu już nigdy nie przybędzie !!!! Całą urodę itp za choćby jeden dzień bez choroby!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek nerwica widzialem fotke, walnij sobie inny fryz (pojdz do stylisty fryzjera) i bedziesz wyczesany gosciu :lol:;) . Dodatkowo zaloz koszule, usmiechnij sie i zrob foto. Na pewno bedzie lepszy efekt wizualny

a do innych- nie przejmujcie sie, ze jestescie niscy, przeciez nikt nie nazwal was jeszcze na ulicy kurduplami, zeby sie przejmowac tym tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE TRAFILES W ZYCIU, to prawda , a na razie chyba spotykales glupie dziewczynki, w koncu spotkasz taka, kt. sie w Tobie zakocha, nie patrz na glupich kolesiow i nie musisz byc jak Oni, wiem, ze bedzie Ci ciezko gdyz w klasie jest sie czastka grupy; ALE W KONCU MUSISZ MIEC SWOJA OSOBOWOSC, A NIE NASLADOWAC INNYCh; pracuj nad tym poki czas na to!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz sie poddac!!!! czy wiesz ile stracisz na tym?? trzeba walczyc o kazda drobna chwile zycia , Bog dal ci je zebys je wykorzystal , zeslal na nas tez cierpienie i moze warto zastanowic sie nad tym ze moze w ten sposob nas wyroznil?? moze to ma nas zmobilizowac do czegos, pomysl zanim zrobisz cos glupiego chwytaj sie klazdej drobnej rzeczy ktora jest na plus, np lubisz jesc lody to jedz je, lubisz czytac to czytaj z pewnoscia jest cos co cie trzyma nie wiem moze rodzina , bliscy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mnie tu trzymają, a raczej myślałem, że mnie trzymali, nie rozumieją i nie chcą zrozumieć co mi jest. Po kolei słysze od nich albo "zmieniłeś sie, nie chce z tobą gadać", albo wprost, ze cos sobie ubzduralem, by dzisiaj usłyszec, że jestem materialistą i myśle tylko o sobie. Dosyć, dosyć dosyć! Za 3 godziny mam pociąg. Jade stąd. Nie chce tu siedziec ani minuty dłużej... Mam za słabą psychike by sie zabić. Ale wyjechać i nie wrócić mam taką nieziemską ochote, że to przechodzi wszelkie pojęcia. Zerwać ze wszystkimi i ze wszystkim. Odpocząć... To znowu są dwie osoby, dla których nie wyjade, bo tylko one mnie rozumieją i starają sie pomóc. Między młotem a kowadłem. To mnie wkońcu zabije...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko chwila załamania, deprecjonujesz się dlatego, że jesteś sam i przeraża Cię ilość rzeczy do zrobienia i Twoja niemoc; to musi być chwilowa apatia;

 

też jest mi źle ; siedzę sama w domu z 4 zwierzakami, rozebrałam szafę i nie moę jej zdjąć z wysokości i płakać mi się chce, kupiłam karnisze -łagniutkie i nie ma mi kto wywiercić kołków w ścianie, nie ma mi kto przykleić paska tapety do ściany i jeszcze się nie wieszam, położę się spać na mojej kanapie ze zwierzakami!!!!

 

alev spacer po polach pszenicznych to chyba przyjemność!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, co czujesz, sama mam co jakiś czas autodestrukcyjne myśli.Powiem tak:jeżeli jeszcze coś takiego będzie przychodzić Ci do głowy, pomyśl o tym,co będzie potem. nie warto ryzykować swojego Zbawienia. Przecierpimy tu parę lat, ale potem uśmiechnie się słońce. Jeżeli nie za życia, to w niebie. A co do wyjazdu-też czuję, że muszę uciekać, muszę się ratować...Myślę o wyprowadzce z domu.

Kiedyś czytałam w "Miłujcie się!" artykuł o tym, jak bronic się przed myślami samobójczymi.Wyczytałam, że samobójcy, już będąc po drugiej stronie, najbardziej żałują tego,że nie wypełnili swojego cierpienia na ziemi do końca.Każdy ma określoną ilość kropli goryczy z kielicha...Jeśli dopełnisz swojego cierpienia tutaj, pomyśl,może potem będzie łatwiej?Bóg nam dał życie i tylko On może nam je odebrać, gdy będzie najodpowiedniejsza chwila dla naszego Zbawienia.Trzymaj się!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta chęć ucieczki to skutek choroby. To nie Ty chcesz wyjechać tylko Twojej depresji zachciało się podróżowania. Oddziel ją od siebie.

 

To prawda, że niektórzy ludzie czasem działają na nas toksycznie. Ale przecież przez większość naszego życia sobie z nimi radziliśmy. Mieliśmy ich gdzieś.

 

Pomyśl, że tak może być, że można sobie z nimi poradzić, zapomnieć o ich obecności, znowu być cierpliwym i się nie przejmować. Choróbsko nam na to nie pozwala, ale kiedyś tak umieliśmy. I będziemy znowu umieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przędka bez sensu są takie teksty, że w końcu znajdzie swoją miłość. Ja sądzę, że jak się nie zmieni to stuknie mu trzydziestka i dalej będzie sam. Nie ma co się usprawiedliwiać hasłami typu, że nie trafił jeszcze na żadną porządną. Ja uważam, że wśród nich na pewno jakieś porządne się znalazły, tylko nie były nim zainteresowane jako facetem, był dla nich beznadziejnym samcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu z tego co widzę to mądry chłopak który wie jak jest. Jakby posłuchał Waszych rad to by skończył tak jak ja, czyli zostałby dwudziestoczteroletnim prawiczkiem. Czekać to sobie mozna na autobus, a nie na to, aż miłość sama do nas przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i siedze, może nie zdaje sobie z tego sprawy, ale to mnie nie przeraża. Przeraża mnie to, że nie umiem z tego wybrnąć.

Biorąc pod uwagę, że to ostatnie (ale nie w życiu ;) ) słowa autora, to całe to Twoje ''dowartościowanie'' swoich teorii jest warte tyle, co nic. Ty masz po prostu spaczone poglądy na relacje między ludźmi, przez co nie dziwi, że i prawdziwych relacji nie udaje Ci sie z nikim stworzyć. Ale, oczywiście, każdemu wolno mieć spaczone poglądy, nie bronię ani na reedukację nie wysyłam, z kraju też nie wyganiam, więc peace ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że dzisiejsze dziewczęta nie oczekują, aby facet był 'prawiczkiem'- chcociaż nie uważam,że to hańba, to dobrze świadczy o młodym mężczyźnie!!!! Ale to co napiszę to tylko na podstawie mojego nieudanego małżeństwa!!!!

kobiety pragną, aby faceci byli doświadczeni, dojrzali emocjonalnie, psychicznie i fizycznie; takim mogą zaufać i dać się poprowadzić, ale tacy faceci powinni wybierać wśród młodszych kobiet, kt. potrzebują ich wsparcia, ich męskości; a zatem warto poczekać na tę właściwą ( co można też robić metodą prób i błędów) i nie mieć do siebie pretensji;najważniejsze, aby później mieć szczęśliwe małżeństwo!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcociaż nie uważam,że to hańba, to dobrze świadczy o młodym mężczyźnie!!!!

 

warto poczekać na tę właściwą ( co można też robić metodą prób i błędów) i nie mieć do siebie pretensji;najważniejsze, aby później mieć szczęśliwe małżeństwo!!!!

 

RACJA :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kobiety pragną, aby faceci byli doświadczeni, dojrzali emocjonalnie, psychicznie i fizycznie; takim mogą zaufać i dać się poprowadzić"

No cóż. Szczera prawda, ale z takimi kryteriami to sie niedoczekam nikogo do konca zycia...

I bycie prawiczkiem w młodym wieku jest w obecnych czasach coraz mniej spotykane. Zaczyna to stawać to się normą w naszej kulturze i bycie prawicziem w wieku no może jeszcze nie moim(18 ale 19 tuż tuż - co już jest rzadkością) ale w wieku toba(23 albo 24) jest powodem do wstydu i przyznanie się publicznie do tego grozi wyśmianiem. Bowiem tylko dojrzalsi + wyjątki w młodych, nie mają nic przeciwko. Reszta ma z tego niezły ubaw.

A małżeńsywo?? Ja nie chce się żenić. Dzieci też nie chce mieć, bo nie poradze sobie z wychowaniem. Chce mieć swoją drugą połowe, ale małżeństwo(narazie przynajmniej)... odpada. Nie zależy mi na szczęśliwym małżeństwie ale na szczęśliwym związku. I żeby była jasnosć, nie chodzi mi o łóżko(tak na wypadek, jakby komuś przeszło przez myśl...)

Pozatym jak długo można czekać?? Taki Tob sie niedoczekał do tej pory. Ma czekać kolejne 10 lat?? A jak nikt sie nie znajdzie to co wtedy? Poczeka następne i następne?? I w końcu umrze jako stary kawaler prawiczek.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:43 am ]

Tak sobie sieć przeglądam i trafiłem na ciekawy temat... aka wzrost.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3276916&start=0

 

Szkoda...

P.S Byłem umówiony na wizyte u psychiatry wczoraj. Pani szanowna sie nie zjawiła...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bycie prawiczkiem w młodym wieku jest w obecnych czasach coraz mniej spotykane. Zaczyna to stawać to się normą w naszej kulturze i bycie prawicziem w wieku no może jeszcze nie moim(18 ale 19 tuż tuż - co już jest rzadkością) ale w wieku toba(23 albo 24) jest powodem do wstydu i przyznanie się publicznie do tego grozi wyśmianiem. Bowiem tylko dojrzalsi + wyjątki w młodych, nie mają nic przeciwko. Reszta ma z tego niezły ubaw.

 

Dlatego tylko tutaj na forum się do tego przyznaję, a moim znajomym mówię, że już miałem kilka dziewczyn w swoim życiu. Niektórzy pewnie podejrzewają, że jestem prawiczkiem, ale na pewno do głowy im nie przyszło, że tak naprawdę nie miałem jeszcze ani jednej dziewczyny i że ani razu się nie całowałem. Bycie prawiczkiem to obciach, ale to że się jeszcze nie miało ani jednego pocałunku to już klęska. A wiesz co jest najgorsze? Kiedyś będę musiał się do tego przyznać jak już znajdę jakąś pannę. Tego się nie ukryje, wyjdzie to już po pierwszym pocałunku :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie prawiczkiem to obciach, ale to że się jeszcze nie miało ani jednego pocałunku to już klęska

 

jakie ty masz wogole podejscie do takich spraw??? sory ze sie tak wyraze ale piszesz jak jakis gnojek!! uwierz mi ze kiedy spotkasz te jedyna (nie jakas lepsza malolatke) to bedzie z ciebie bardzo zadowolona , no a co do pierwszego pocalunku to jeszcze w swoim zyciu zdaza ci sie znudzic pocalunki!

 

 

A wiesz co jest najgorsze? Kiedyś będę musiał się do tego przyznać jak już znajdę jakąś pannę.

 

 

jak juz wyzej napisalam twoja panna bedzie dumna! Zreszta chlopaki teraz lubia sie przechwalac ile to oni nie zaliczyli lasek, a okazuje sie ze tacy co duzo gadaja malo robia i tak jest prawie zawsze, wiec lepiej jesli jest tak niz jakbys mial sie chwalic durnymi sprawami bo zauwaz ze madrzejsze dziew wcale nie leca na takich zaliczaczy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dumna z tego, że jej facet jest takim nieudacznikiem, że żadna inna kobieta nawet nie chciała na niego spojrzeć i wcześniej nie był w żadnym związku? Jakoś mi się nie wydaje.

kolego to idz do agencji i sobie bzyknij, bedziesz wtedy szczesliwy i przestaniesz jeczec :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×