Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam za sobą 1 próbę samobójczą, nie planowaną, prawie się udało, byłam jedną nogą na tamtym świecie... :roll:

wiem, że to pytanie nie do mnie, ale na chwilę obecną chcę żyć... dziwne :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam podobne myśli, czasem chciałbym wstać i wyjść z domu tak bez celu przed siebie. Czuje się stłamszony psychicznie, nie potrafię się skupić na prostych rzeczach. Kiedyś miałem kupić kawałek linki i trzymać ją w szafie. Przy życiu trzyma mnie jeszcze mój synek, nie wiem jak długo. Coś mi cały czas mówi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem na terapii i nie leczyłem się, nie pije nie pale. Mam tak od niedawna.

Muszę jeszcze pokończyć wszystkie sprawy. Tak na wszelki wypadek.

a jak pokończysz kwestię synka..? Obudź się człowieku, jeśli sobie coś zrobisz, spieprzysz życie swojemu dziecku..

niestety wiem co mówię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mnie odratowywali w szpitalu, od tego czasu każdy dzień odczuwam jeszcze mocniej, jest jeszcze trudniej... Wciąż i wciąż nawracają myśli samobójcze. Pół roku temu chodziłam na terapię, ale niestety psycholog nie potrafił poprowadzić ze mną odpowiednio rozmowy, zatrzymywał się na długo przy niepotrzebnych kwestiach... Byłam też u dwóch psychiatrów, niestety pierwszy zupełnie nie miał podejścia, drugi - bardzo sensowny, ale za mocno trzyma się leczenia homeopatykami, a ja nie stety-niestety nie wierzę w uzdrawiającą moc wody z cukrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jesli ktos bardzo chce zyc? a objawy daja tak w kosc ze sie kurwa nie da zycie spierdala mi przez palce obok mnie zycie moje jest tak wielkim dramatem kurwa przez glupote przez kurwa kilka drinkow na sloncu nie podaruje sobie tego niegdy mam nadzije ze poczucie winy zabije mnie i to szybko a zrobilem juz wszystkio leki terapie szpitale nienawidze siebie wszystkich co ze mna jechali, co mi pozwolili jechac obwiniam siebie boga swiat

 

-- 17 lis 2011, 15:40 --

 

pierdole i tak døugo z tym zwlekalem 15 miesiecy w takim stanie to i tak wyczyn

 

-- 17 lis 2011, 15:46 --

 

nie wiem czym ja sobie zasluzylem na taki los kurwa co sie stalo z tym chlopcem pelnym zycia przychodzila sobota z chlopakami ukladalismy wlosy na zel i w miacho do klubów imprezy do rana silka uczelnia dziewczyny dzis wyje kazdego dnia zadreczam tym wyjazdem i modle do boga zeby zabral mnie stad i to jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×