Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaburzona_

Od około pół roku zaszła ogromna ilość zmian w moim życiu, a problemy się nawarstwiają. Brakuje mi stabilizacji i ciagle czuję się zagrożona.. Od tego czasu myśli pojawiają się zbyt często, a czasami w przypływie silnych emocji zdarza się, że mam ochotę nie zważać na nic i natychmiast zrobić sobie krzywdę, ciężko mi się wtedy uspokoić. Na szczęście myśli w końcu ustają, ale w kolejnym trudnym momencie sytuacja się powtarza.. Nikt o tym nie wie, nie mam do kogo zwrócić się po pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaburzona_

@acherontia-styx tak, lecz dopiero niedawno ją zaczęłam i póki co ze względu na wirusa były to rozmowy przez telefon. Na szczęście pojawiła się już możliwość normalnych spotkań i w tym miesiącu pierwszy raz zobaczę się z moją terapeutką twarzą w twarz.

 

Edytowane przez Zaburzona_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaburzona_

Nie wie. Niedawno wróciła z urlopu i od tej pory miałyśmy tylko jedną rozmowę, która trwała pół godziny, bo tylko tyle ma dla mnie czasu podczas każdej sesji przez telefon. Myśli były już wcześniej, ale myślałam, że miną, a w tym czasie mocno się nasiliły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaburzona_

@Illi dziś miałam sesję, powiedziałam jej o tym i przyjrzałyśmy się sytuacjom, które poprzedziły te myśli. Tak, przyjmuję SSRI, przeciwlękowy, neuroleptyk i stabilizator nastroju. Pomagają, ale nie na tyle, żebym mogła choć w miarę normalnie funkcjonować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lilith napisał:

Cięzko mi opisać, co się działo ze mną kilka dni temu, ale było źle. Nie wiem, co mnie w pewnej chwili powstrzymało, naprawdę nie wiem.Boję się takich chwil, boję się zostawać sama jak jest źle. Boję się samej siebie.

:(

 

też się czasem siebie boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lilith napisał:

Dziękuję. Wiem. Tylko bardzo ciężko wyciągnąć myśl, że mijają, kiedy wpadnie się w korkociąg depresji :( 

Ja wiem, to wredna depresja nie pozwala spojrzeć w przyszłość chociażby neutralny sposób tylko próbuje nas utwierdzić w tym, że zawsze będzie już źle, ale to nieprawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się trzymacie?

 

 

Ja się praktycznie nie trzymam :(  a co najgorsze, że to chyba widać z daleka, bo już psychiatra mi 'groziła' wezwaniem pogotowia mimo, że słowa o myślach s. nie powiedziałam - sama się domyśliła widząc mnie :hide: a fakt, że w takim stanie mnie jeszcze nie widziała, a "znamy się" 5 lat :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×