Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

głosy wyznaczyły mi kolejny termin. walczę, żeby znaleźć coś, co muszę zrobić i w związku z tym muszę żyć. zastanawiam się poważnie nad pójściem prywatnie do psychiatry, bo na nfz muszę czekać jeszcze 11 dni. a jest ciężko, zwłaszcza, że w przyszły weekend mamy z mężem wyjechać do przyjaciół. chciałabym już do tego czasu czuć się lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@na_leśnik albo opowiem jej rzeczy, na które nigdy nie było czasu, a które w sumie mogłaby wiedzieć, żeby lepiej ogarnąć moje leczenie. może by mi doradziła coś odnośnie psychoterapii na przykład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 07:23, z o.o. napisał:

@el33@Heledore jestem w Tworkach. To taki psychiatryk pod Warszawa

Czyli masz opiekę i możesz złapać oddech 🙂 Może uda im się coś w miarę szybko wymyślić w kwestiach leków by pomogły. Może będzie też tam ktoś porządny z psychoterapeutów z którym będziesz chciała kontynuować pracę jak wyjdziesz. Powodzenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam 29 lat od jakiegoś czasu mam myśli samobójcze ostatnio coraz częściej. Nie mogę nawet spać spokojnie, bo myślę aby to zrobić i mieć spokój.
Moje życie to gówno, gówniana praca, życie od pierwszego do pierwszego, pomimo że skończyłem studia informatyczne zaocznie, trochę późno ale jednak, to kończąc je później niż przeciętny student, nie mam szans na lepsza prace, ponieważ nie mam żadnego doświadczenia, poza praca na produkcji, a wszędzie wymagane.
Moim największym marzeniem było zakochać się i założyć rodzinę, mieć kochającą żonę i dzieci, ale byłem głupi że uwierzyłem że tak się da. Przez że chciałem poznać jedyną jedyną i przysięgnąć jej wierność, a nie puszczać się z byle kim byle jak, nie przeżyłem swojego pierwszego razu w szkole. Przez co jako 20 letni prawiczek byłem wyśmiewany również przez kobiety. Teraz tym bardziej z 30 letnim prawiczkiem żadna kobieta nie chce mieć nic wspólnego. Ponieważ to czy ktoś uprawiał seks jest równie ważnym kryterium do związku.
Nie nawidzę każdego pojedynczego dnia, codziennie to samo, ta sama rutyna i wyzwiska w pracy od prawiczków. I raczej brak możliwości na poprawę. Nie radze sobie z samotnością.

Planuje iść do prostytutki by wiedzieć jakie to uczucie, i z sobą skończyć.
Po co czekać na śmierć w tym gównie jeszcze 40 lat, jak mogę to przyspieszyć i mieć już spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica kiedy kończy się studia? Studia nie są gwarantem znalezienia pracy. Zrób jakieś projekty, jakieś portfolio. Jeśli nie możesz dostać pracy jako informatyk to znajdź prace około tego tematu tj. naprawa laptopów, ogłoś się ze za oplata możesz zainstalować system, antywirus, skonfigurować serwer, postawić stronę itp. w ten sposób zdobędziesz doświadczenie. Zainteresuj się SEO,grafiką cokolwiek co będzie wartościowe dla pracodawcy. Poszukaj staży z urzędu pracy.

Opieranie swojego szczęścia na drugiej osobie jest równoznaczne z tym ze nigdy nie będziesz szczęśliwy. Tak samo włożenie członka do waginy z automatu nie da ci szczęścia.

Jeśli masz myśli samobójcze do idź do psychiatry po leki a potem obowiązkowo na psychoterapie.

Edytowane przez giroditalia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@muminek123 niestety życie większości teraz tak wygląda, świetne studia, jedne, drugie, trzecie, a praca gówniana za gówniane pieniądze w miejscu gdzie mają człowieka za nic. Dlatego myślę o własnej działalności, bo nie potrafię pracować u kogoś i być komuś podległa 😕 Może i Ty pomyśl o własnym biznesie, tym bardziej, że IT jest teraz na topie, więc szybko byś coś rozkręcił, o ile masz też do tego zapał i smykałkę. Ale myślę, że skoro wybrałeś takie studia to chyba to lubisz. A co do tego, że jesteś prawiczkiem, żadnej dziewczynie nie musisz się przyznawać, masz o tyle łatwiej, że jak się technicznie dobrze postarasz, to żadna się kapnie. Inaczej niestety wygląda to u kobiet. Więc nie myśl o kończeniu ze sobą tylko zacznij chodzić na randki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, giroditalia napisał:

Opieranie swojego szczęścia na drugiej osobie jest równoznaczne z tym ze nigdy nie będziesz szczęśliwy. Tak samo włożenie członka do waginy z automatu nie da ci szczęścia.

Jeśli masz myśli samobójcze do idź do psychiatry po leki a potem obowiązkowo na psychoterapie.

U mnie w domu nigdy nie było miłości, i rodzinnej atmosfery, moi rodzice po prostu wpadli, i podeszli do sprawy po najmniejszej lini oporu. Nic więcej poza to co muszą, zazdrościłem wszystkim dookoła że obchodzą rodzinne święta itp. a my nic. Więc chciałem założyć swoją i spędzać jak najwięcej czasu z zona i dziećmi, mieć prawdziwą rodzinną atmosfera, ale dzisiaj już czegoś takiego niema.

Pewnie włożenie członka do waginy nie poprawi mi humoru, ale nie mam co liczyć na dziewczynę, czy żonę, więc wole byle jak byle gdzie z prostytutką niż, umrzeć jako prawiczek.

2 godziny temu, ozesek napisał:

A co do tego, że jesteś prawiczkiem, żadnej dziewczynie nie musisz się przyznawać, masz o tyle łatwiej, że jak się technicznie dobrze postarasz, to żadna się kapnie. Inaczej niestety wygląda to u kobiet. Więc nie myśl o kończeniu ze sobą tylko zacznij chodzić na randki.

Człowieku ja nigdy nie widziałem kobiety nago na żywo, nie dotykałem, nie trzymałem za rękę, nie całowałem. Więc jak mam udawać że wiem co robię. Kobiety od 30 latka wymagają już jakiegoś obycia w kontaktach damsko męskich, a ja nigdy nie byłem na prawdziwej randce, i to widać jak na dłoni w moim zastosowaniu, im jestem starszy tym coraz trudniej. A miałem bardzo dużo podejść, jedynie zlewa albo wyśmianie. Nie będę już się starał o randkę bo i tak nic z tego nie będzie.

Dzisiaj jest krótko facet co nie  miał związku i seksu przed 20 rokiem życia w oczach kobiety to zero, ponieważ seks to nie jest już coś więcej dla zakochanych tylko normalna potrzeba fizjologiczna którą trzeba zaspokajać kto tego nie robi nie może być normalny, więc nie będę się już starał o randki bo skończy się wyśmianiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muminek,nie jest tak ze wszystkie kobiety cie wysmieja.

mnie np.nie przeszkadza 30 letni prawiczek.no ale ja 37 letnia dziewica))

to czy jesteś/nie jesteś prawiczkiem nie swiadczy o twojej wartości.

tez tak długo myslalam,ze jestem wybrakowana/mimo ze faceci na mnie leca/ ale wiesz co powoli

zmieniam zdanie, dziewica czy nie,to nie ma znaczenia.ludzie sa rozni

jedna dziewczyna cie wysmieje a inna się ucieszy.

tak ze uszy do góry i nie gadac mi tu o śmierci!

ps.a do prostytutki możesz isc czemu nie, zobaczyć jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muminek123 napisał:

Człowieku ja nigdy nie widziałem kobiety nago na żywo, nie dotykałem, nie trzymałem za rękę, nie całowałem. Więc jak mam udawać że wiem co robię

To naprawdę nie jest skomplikowane. Miliony ludzi od setek tysięcy lat to robili i to na długo przed tym, jak powstały jakiekolwiek instruktaże na ten temat 🙂 ALE, jeśli aż tak bardzo czujesz się spięty i masz blokady w głowie z powodu swego prawictwa, to może spróbuj, jeśli ma ci to pomóc pozbyć się tych blokad. Ale przecież to cię nie wyklucza ze związków w przyszłości, nie skreślaj się. Jesteś jeszcze młody, a poza tym każdy żyje swoim tempem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@muminek123 ale to nie moja wina, że nie trzymałeś kobiety za rękę, więc się nie bulwersuj. Trzeba wziąć się w garść i pomyśleć czemu jest tak a nie inaczej. Może pora coś zmienić w sobie ;) A przede wszystkim zmienić nastawienie, bo jak z góry zakładasz, że czeka Cię porażka, to tak będzie. Spróbuj być stanowczy w kontaktach z kobietami. Wiem co mówię, bo sama jestem kobietą. Bycie wrażliwym i spokojnym schowaj w kąt. Wiem co mówię, bo ja też jestem wrażliwa. Ale partnerowi nigdy nie wolno tego okazywać. Bo jak pokażesz swą delikatność, wykorzysta to i tak jak piszesz: wyśmieje albo oleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam myśli samobójcze myślę o własnym pogrzebie życie jest nie znosznie nie idzie tego wytrzymać tego bólu który mam lekarz karmi mnie lekami ssri które nie pomagają brałem cztery leki z grupy ssri i nic jakie leki są na myśli samobójcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 20:49, wTymTygodniu napisał:

To naprawdę nie jest skomplikowane. Miliony ludzi od setek tysięcy lat to robili i to na długo przed tym, jak powstały jakiekolwiek instruktaże na ten temat 🙂 ALE, jeśli aż tak bardzo czujesz się spięty i masz blokady w głowie z powodu swego prawictwa, to może spróbuj, jeśli ma ci to pomóc pozbyć się tych blokad. Ale przecież to cię nie wyklucza ze związków w przyszłości, nie skreślaj się. Jesteś jeszcze młody, a poza tym każdy żyje swoim tempem. 

A Milionom ludzi się również nie udawało, i żyli i umierali samotnie. Jak ma mi prawictwo nie przeszkadzać jak przeciętna kobieta patrzy na takiego z obrzydzeniem. dzisiaj nie ruchasz w szkole jesteś zerem. Poco się interesować kimś takim, jak można bez problemu znaleźć jakiegoś imprezowicz i ruchacza który wie co robi.

W dniu 22.03.2019 o 21:05, ozesek napisał:

@muminek123 ale to nie moja wina, że nie trzymałeś kobiety za rękę, więc się nie bulwersuj. Trzeba wziąć się w garść i pomyśleć czemu jest tak a nie inaczej. Może pora coś zmienić w sobie ;) A przede wszystkim zmienić nastawienie, bo jak z góry zakładasz, że czeka Cię porażka, to tak będzie. Spróbuj być stanowczy w kontaktach z kobietami. Wiem co mówię, bo sama jestem kobietą. Bycie wrażliwym i spokojnym schowaj w kąt. Wiem co mówię, bo ja też jestem wrażliwa. Ale partnerowi nigdy nie wolno tego okazywać. Bo jak pokażesz swą delikatność, wykorzysta to i tak jak piszesz: wyśmieje albo oleje.

Zbyt wiele razy sie przekonałem że ktoś taki niema szans, moja statystyka przez te wszystkie lata wynosi 0% udanych podejść a uzbiera sie kilkaset. Ani jednej randki od czasów szkoły. A im jestem starszy i nikogo nie miałem tym trudniej, bo dla przeciętnej kobiety jestem zerem, bo powinienem już mieć kogoś kilka razy.

W dniu 22.03.2019 o 19:25, shira123 napisał:

muminek,nie jest tak ze wszystkie kobiety cie wysmieja.

mnie np.nie przeszkadza 30 letni prawiczek.no ale ja 37 letnia dziewica))

to czy jesteś/nie jesteś prawiczkiem nie swiadczy o twojej wartości.

tez tak długo myslalam,ze jestem wybrakowana/mimo ze faceci na mnie leca/ ale wiesz co powoli

zmieniam zdanie, dziewica czy nie,to nie ma znaczenia.ludzie sa rozni

jedna dziewczyna cie wysmieje a inna się ucieszy.

tak ze uszy do góry i nie gadac mi tu o śmierci!

ps.a do prostytutki możesz isc czemu nie, zobaczyć jak to jest

Dziewicą żaden facet nie wzgardzi, wręcz niektórzy za sex z taką płaca ciężkie pieniądze. Z Prawiczkiem tak to nie działa, bo sex jest takim samym kryterium w związku jak cała reszta, jeśli facet nie umie jeszcze w takim wieku to nawet niema co o nim mysleć.

Ja tego nie zaakceptuje tak jak ty, jedna jedyne rzecz jakiej zawsze chciałem jaką jest rodzina nie jest mi pisana, a ja tak żyć nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, muminek123 napisał:

Jak ma mi prawictwo nie przeszkadzać jak przeciętna kobieta patrzy na takiego z obrzydzeniem. dzisiaj nie ruchasz w szkole jesteś zerem. Poco się interesować kimś takim, jak można bez problemu znaleźć jakiegoś imprezowicz i ruchacza który wie co robi.

Ale po co ci zdanie "przeciętnej" kobiety? Miernoty i przeciętniary umysłowe zostaw miernotom i przeciętniakom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pamiętam te piekło, trwało to latami, depresja, teraz przeszło, że ja z tego wyszłam, dziś pracowałam cały dzień, i byłam szczęśliwa, jak życie potrafi się tak diametralnie zmienić

To co pisze autor tego posta to wszystko u mnie było, czasem mam jakieś tam przebłyski z przeszłości, ale to takie już bez znaczenia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 00:54, edi2933 napisał:

Witam też mam myśli samobójcze myślę o własnym pogrzebie życie jest nie znosznie nie idzie tego wytrzymać tego bólu który mam lekarz karmi mnie lekami ssri które nie pomagają brałem cztery leki z grupy ssri i nic jakie leki są na myśli samobójcze 

U mnie leki na ms nie pomagają, ssri podwyższa mi tylko nastrój. Od tego mam psychoterapię by zrozumieć skąd te myśli się biorą i do czego mi służą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem. Ktoś taki jak jak raczej nie może liczyć na miłość i związek. Jedynie samotne i smutne życie.

Wydzwaniałem dzisiaj pół dnia dopiero 6 laska się zgodziła i idę w sobotę.

400zł w plecy ale lepszy taki seks niż żyć całe życie jako prawiczek.

Edytowane przez muminek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×