Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wszelkie informacje na temat terapii w okolicach Sosnowca.

Od przeszło roku leczę się na nerwicę lękową z agorafobią,niestety nie przynosi to leczenie oczekiwanego efektu :(

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi,myślę że bardzo potrzebna jest mi terapia.....zależy mi na tym aby nie było to daleko od mojego miejsca zamieszkania,ponieważ mam problemy z oddalaniem się gdziekolwiek,KOSZMAR!!

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję..

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie gdzie można w zabrzu wykonać ECHO lub UKG prywatnie i jaka jest cena takiego badania?

 

Musze je wykonąc bo juz psychicznie niewyrabiam, a wizyta u normalnego kardiologa dopiero w LUTYM!!! (lekarze rodzinni zapewniają iz nic mi niema ale ja niechce w to uwierzyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z nerwica ma problem moja dziewczyna. Czytałem sporo na jej temat na tym i innych forach. Nie chcę aby leczenie tej choroby opierało się na medykamentach. Dlatego chcę sie zapytać, opierając sie na waszym doswiadzczeniu, gdzie w Katowicach lub ościennych miastach mozna liczyć na dobrego psychoterapeute? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przeczytalam wasze posty ale nadal nie widzę żadnych konkretów. Jesli ktoś ma namiar na sprawdzonego psychoterapeutę z okolic Chorzowa, w Katowicach to bardzo bym prosiła o kontakt. BYłam ostatnio w AlterMed w Katowicach ale przyjęła mnie bardzo niekompetentna pani psycholog po czym pogłębił moją samokrytykę :? Zdecydowałam, że jednak poszukam kogoś innego. Liczę na was kochani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nareszcie po wielu trudach i znojach znalazłam psychologa, który odpowiada mi pod każdym względem. Jesli ktoś z okolic Katowic jest zainteresowany to podam info na pw. Zaznaczam tylko, że pani dr nie przyjmuje z NFZ. Godzina spotkania = 60 zł ALE SAMOPOCZUCIE PO WIZYCIE OCENIAM na nieporównywalnie wyższą cenę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jeszcze jeden, ale nie prywatny... W przychodni na Bocheńskiego czy Kasprzaka (różnie te ulice zwą) Psycholog Cabalska, i Psychiatra Ferenz... Najlepsi Specialiści.. Jak chcesz więcej info pisz do m nie na gg, albo na priv... Pozdro

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:46 am ]

jeżeli chodzi o dr. Ferenca który przyjmuje w szopienicach to gorąco odradzam ,mam depresje i bulimie (niestety tą nieoczyszczająca ,potrafię w ciągu dnia wrzucić w siebie 10-15 tys.kcal.,przytyć 10kg w ciągu tygodnia to dla mnie pestka )gdy to mu powiedziałam stwierdził ,że do leków przepisze mi wściekłego psa ,zamurowało mnie to hasło ,a gdy zadzwoniłam po próbie samobójczej i prosiłam o zamknięcie w szpitalu doradzil poszukać sobie na własną ręke szpitala ,bo szopienice to nie był mój rejon .dla mnie osobiście był porażką w próbie leczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, też słyszałam że jest bardzo dobrym terapeutą i nawet próbowałam się do niej dostać ale miała niestety wszystkie terminy zajęte na najbliższe miesiące a ja nie mogłam czekać. Na szczęście znalazłam innego psychologa i jestem zadowolona z efektów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przede wszystkim nie chciałabym by ktokolwiek z Was traktował mnie jak intruza. Jestem zwyczajną osobą, tak jak każdy z Was i zajmuję się takimi samymi rzeczami jak Wy?

 

Pracuję obecnie na reportażem o wspólnotach internetowych, które tworzą się ze względu na łączące członków zainteresowania, plany czy tak jak w Waszym przypadku problemy.

Chciałaby porozmawiać z Wami o tym, dlaczego tutaj zaglądacie, czego tutaj szukacie, w jakich okolicznościach trafiliście na forum i czym jest ono dla was? Czy pomoc jaka oferowana jest osobom cierpiącym na nerwicę lub depresję w "realu" nie jest tym czego oczekujecie? Czy w świecie rzeczywistym nie znacie ludzi, z którymi możecie otwarcie porozmawiać? Czy chodzi o to, że tutaj jesteście anonimowi i nie ponosicie konsekwencji?

 

Chciałbym poznać Wasze motywy i zrozumieć czym dla Was jest to forum.

Nie chcę jednocześnie nikogo do niczego zmuszać, nie poluję na sensację. Dziennikarz wbrew temu co obecnie prezentują media nie szuka sensacji a jedynie pokazuje rzeczywistość. Przynajmniej powinno tak być i zawsze staram sie wypełniać misję a nie kombinować i podpuszczać.

Dlatego, oficjalnie przedstawiam sprawę a nie podszywam się pod kogoś z problemami.

 

Liczę, że będziecie gotowi do współpracy.

 

Mieszkam w Katowicach i gdyby znalazło się kilka osób gotowych się spotkać ze mną i porozmawiać o problemach z jakimi się borykacie oraz o tym wszystkim co łączy się z depresją czy nerwicą i tym forum, byłoby mi bardzo miło.

 

Jednocześnie zapewniam wszystkich, którzy będą chcieli się wypowiedzieć, że Wasze nicki z forum oraz wszelkie dane osobowe i informacje, pozwalające na waszą identyfikację zarówno w rzeczywistości jak w świecie wirtualny zostaną zmienione.

 

Czy jesteście chętnie porozmawiać ze mną? Osobą, która nie ma pojęcia o tym z jakimi problemami sie borykacie i czego szukacie w sieci. Ale jednocześnie osobą, która chce ten świat poznać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pytam skąd te nagłe zainteresowanie tym forum? już powstawały programy ,felietony ,rózne prace i pytam sie co w zwiazku z tym wszystkim wynika dla nas? Czyżby to był chwytliwy temat? Przecież masz rózne inne fora w internecie więc materiału ci nie zabraknie.Sorki ale według mnie jedynym człowiekiem który zrobił coś bezinteresownego dla innych to był założyciel tego forum .To jest też tylko i wyłącznie moje zdanie ale sama napisałaś że to jest twoja praca którą wykonujesz ,więc za to bierzesz pieniadze ,ja to rozumiem ale zauważ ze to jest nasze życie a nie jakis banalny temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agapla!

 

Przede wszystkim - temat jak każdy inny równie dobry jak śmieć Blidy czy wybory prezydenckie.

Po drugie nie prowadzę misji ratunkowej dla osób chorych czy potrzebujących a jedynie próbuję pokazać innym kim są ludzie spędzający czas na forum.

 

Dziennikarstwo zawód jak każdy inny!!! A jeżeli chodzi o zarobki to uwierz mi, że dziennikarz w tym kraju zarabia tyle ile każdy przeciętny człowiek a czasem haruje więcej niż nie jeden pracoholik. Parszywa robota. Ale nie o tym chciałam tutaj rozmawiać.

 

Są chętni do rozmowy i doceniam to!!! Szanuję te osoby, bo są gotowe poświęcić mi swój czas. A osoby, które nie chcą nie muszą - nikogo do niczego nie zmuszam.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×