Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

ehhh tylko ja chce prywatnie bo zalezy mi na zdrowiu...wyleczylem sie z objawow kompulsyjnych NN jak mycie rak itd ale trafilo mnie strach ze mam choroby rozne i przede wszystkim strach przed hiv... dlatego szukam kogos specjalizujacego sie w moim objawach ale jak mowicie ze kazdy powinien to wiedziec ...moim zdaniem sa psychoterapeci w jednych zaburzeniach lepsi w drugich gorsi ... prosze usunac post jesli jest nie na temat i bez sensu ale nie znalazlem pomocy w polecanych z okolic katowic i szukam tak

pozdrawiam i przepraszam z OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dunkan, znaczy co - lepiej im się leczy depresję a gorzej nerwicę? Bez przesady, jak terapeuta jest dobry to (oczywiście jeśli obie strony będą współpracować) to sobie poradzi. Pewnie gorzej znaleźć specjalistę od BPD albo ED ...ale nerwice czy depresje - to raczej "klasyka" i to na czym bazują :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka zakładam ze masz nn lub inne zaburzenia , i powiedz mi ze uwarzasz ze kazdy psychiatra jest dobry w leczeniu NN? czy sa lepsi i gorsi ? ja wiem ze sa specjalisci psychiatrzy co tylko przewaznie w NN sie specjalizuja , a ja szukam psychoterapety ktory ma doswiadczenie w takim przypadku jak ja , wiadome jest ze powinien kazdy miec ale jeden czuje sie lepiej w jednych zaburzeniach a w innych gorzej, lecze sie od 14 roku zycia i LECZE sie naprawde ale uwarzam ze obudzilo sie cos i chce z tym wygrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od dłuższego czasu sledziłam tresci tego forum i w koncu po wielomiesieczym namysle postanowiłam dołączyć. Też szukałam pomocy i dlatego chce wam

BAARDZO GORACO POLECAM pana Michała Manie psychologa z Katowic

Szukałam osoby która pociągnie mnie z dna , pustki smutku która zrozumie dlaczego nie jem dlaczego przez wiele lat miałam różne formy wyniszczania siebie (od głodzenia po wymioty niecierpnnienie siebie itpp) skąd mój okropny LĘK przed ŻYCIEM i jednoczesne NIESAMOWITE jego pragnienie….skąd to poczucie GORSZOŚCI???

Dziś dzięki pracy z tym dobrym człowiekiem i mądrym specjalistą w którego ręce niejako powierzyłam moje strzępki zycia ponownie poznaje siebie odważam się nazywać to co czuje i staram się robić to co najtrudniejsze szanować siebie i traktowac z miłością i przyjaznia PO PROSTU CIESZYC SIĘ SOBA. Praca nad sobą po mimo iż nie jest łatwa może uskrzydlić bo jak to powiedział mi mój terapeuta żaden klejnot nie może zostać oszlifowany bez tarcia i tego właśnie wam życzę żebyście spotkali na swojej drodze taką mądrą duszyczkę która POMOZE WAM DOSTRZEC ŻE JESTEŚCIE środku jesteście niepowtarzalnym diamentem dzięki Panu panie Michale i powodzenia wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Od paru dni przeglądam to forum i postanowiłam dołączyć, gdyż widzę,że są tu przyjazne i pomocne osoby. Z nerwicą lękową zmagam się od paru lat, pierwsze pojedyncze objawy wystąpiły, gdy miałam 15lat, ale z cięższą formą zmagam się od 6lat. Cały czas oczywiście usilnie walczę, mając nadzieję, że wrócę do pełni zdrowia:)Mam do Was pytanie: czy wiecie, gdzie odbywa się w Katowicach i okolicach terapia grupowa?Chodzi mi o grupę terapeutyczną , spotykającą się np. 1 w tygodniu, ale nie o grupę dda działającą na zasadzie 12 kroków.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcząca,

Altermed - Podgórna 4 (koło Urzędu Marszałkowskiego)

terapia grupowa-spotkania pon-pt 8.15-12.15/13.30 (czas wolny po sesji)

ja ze swojej strony serdecznie polecam.

aha, terapia jest na nfz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcząca, hej

grupowa jest w większości przypadków codziennie (nie słyszałam o grupowej raz w tygodniu).

zawsze możesz spróbować indywidualnej - na Podgórnej również jest.

 

poza tym jest wieele miejsc, gdzie są terapie na nfz - ja sprawdziłam jeszcze w spzitalu na Ochojcu - mają oddział dzienny i zamknięty, Szopienice - wiadomo

znajoma chodziła jeszcze na indywidualną na Morcinka - ale zapisywała się w kwietniu i jak parę dni po niej przyszłam również się zapisać to już nie było terminów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję:)a jakaś np raz w tygodniu?-nie mam za bardzo czasu na codzienną, choć wiem, że na pewno dałaby lepsze rezultaty.

 

Ja chodziłem w Zabrzu na grupową, w ośrodku "Feniks" i była 2 albo 3 razy w tygodniu...nie pamiętam.

Tu masz namiar

http://www.nzozfeniks.pl/index.php?f=1

całkiem sensownie to się odbywa.masz cały czas bezpłatną oczywiście opiekę Psychiatry-Ordynatora oddziału. Wszystko mieści się w zabytkowym budynku-zero poczucia "psychuszki"

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcząca, niestety właśnie się dowiedziałam, że pani Klasik jest w południowej Ameryce, niemniej możesz spróbować dzwonić, bo ma telefon ze sobą, ale spróbuję znaleźć namiar na tego drugiego terapeutę.

 

-- 15 kwi 2011, 15:42 --

 

Podaję namiary na drugiego z terapeutów prowadzących terapię grupową: Bartosz Wrona 501 339 293

 

Terapie odbywają się w Pracowni Psychoterapii w Katowicach przy ul. Jordana 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

W związku z rozszerzeniem naszej oferty terapeutycznej prowadzimy obecnie nabór do grupy terapeutycznej w ramach naszego Oddziału Dziennego. Wiecej informacji na temat uczestnictwa w zajęciach można uzyskać telefonicznie w naszej rejestracji - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 - 13:00 oraz w godzinach pracy rejestracji ogólnej. Więcej informacji na temat zajęć na stronie internetowej Oddziału Dziennego czyli TUTAJ

 

kwalifikacje na oddział odbywają się w każdą środę i piątek.

 

w razie jakichkolwiek pytań - mogę odpowiedzieć mailowo - l.lewandowski@vera-med.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lęki w nocy

 

Hej czy ktoś może polecić jakiś ośrodek leczenia psychicznego w okolicach Katowic, Sosnowca. Mam na 100% nerwice natręctw, objawy książkowe, tzn. w zasadzie mam tylko jeden objaw boje sie zostać sama w mieszkaniu w dzien jak i w nocy. Masakra. Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×