Skocz do zawartości
Nerwica.com

Patologiczne niezrównoważenie tożsamościow


adhab

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam juz sily. Ciagle popadam w jedna albo w druga skrajnosc.

Ciagle szukam 'metafizycznych sensow zycia' bylem juz: neonazista, muzulmaninem, homoseksualista, teraz chce byc zydem, pojutrze nie wiem juz kim bede chcial. Szukam ciagle jakiejs metafizyki, najlepiej w radykalnej postaci - to horror !

 

Czy sa jakies leki na tego typu psychozy - jestem soba przerazony, mam 24 lata i nie jestem w stanie zapanowac na swoimi 'fazami', moje otoczenie juz nie wie co ma sadzic o mnie - nie dawno byloem wierzacym katolikiem, teraz znowu bierze mnie na judaizm.;(

 

biore effectin 150, perazin 0,25 i depakine chrono - ale depakine przestalem brac po ok. 2 tygodniach bo nic mi nie dawal a skutki podobno przyjmopwania sa nie ciekawe.

 

czy ktos ma podobnie, albo jak radzic sobie z takimi napadami 'uniesien ideologiczno-tozsamosciowych'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te uniesienia bierze się właśnie stabilizatory nastroju ( o ile się nie mylę) a Ty Depakine odstawiłeś szybciutko.....może poproś o inny stabilizator? Poszukaj w temacie o CHAD.... co na to stwierdza twój psychiatra ? Poza tym, nie wspominasz nic o terapii, bierzesz a jakiejś udział? Hmm a właściwie jaką diagnozę otrzymałeś od lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma lęk do chęcia bycia judaistą? Ja też chciałem być judaistą później luteraninem, zielonoświątkowcem, adwentystą, ezoterykiem, ewangelicznym chrześcijaninem, buddystą, wolnym chrześcijaninem, prawosławnym, katolikiem i teraz znów adwentystą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te uniesienia bierze się właśnie stabilizatory nastroju ( o ile się nie mylę) a Ty Depakine odstawiłeś szybciutko.....może poproś o inny stabilizator? Poszukaj w temacie o CHAD.... co na to stwierdza twój psychiatra ? Poza tym, nie wspominasz nic o terapii, bierzesz a jakiejś udział? Hmm a właściwie jaką diagnozę otrzymałeś od lekarza?

 

W sumie to Depakine Chrono powinni wycofać z rynku leków... to lek starej generacji i o całej masie skutków ubocznych. Adhab, apotkałeś się kiedyś z określeniem "zaburzenie afektywne mieszane" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki nie wpływają na moją ''zmieniarkę' religijną.

 

Jeszcze kilka dni temu chciałem być adwentystą, a teraz zielonoświątkowcem. I to mnie wkurza bo potrzebuję wspólnoty religijnej a tu zmiany co kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×