Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak widze parszywa kobiete na chodniku


amfce

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widze parszywa kobiete na chodniku gdy ruszam samochodem gasnie mi co mi sie nigdy niezdarza nawet przy minimalnym gazie a ona sie smieje i wydaje jakis jazgot cos w stylu facet haha

 

korzystajac z tego ze zostalem bardzo obrazony przez kobiety i obrazone zostaly uczucia plci meskiej uzywam tego slowa "parszywa" ktore z pewnoscia moge uzyc w tej sytuacji, bo przeciesz mozna byc tylko zwyrodnialym gatunkiem, jesli bzdurami okresla sie opis swoich szczerych bolesnych uczuc

 

dowodem sa posty plci kobiecej w temacie: "Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys"

 

ktore za argumenty niezgadzajace sie z tym co opisalem podaja ze to sa bzdury, a mimo ze opisalem ze to jest z obserwacji zycia, wiadomo z odczuc, kiedys tez uczestniczylem w pelnym zyciu jednak niepotrafilem dluzej w nim byc z powodu poczuc silnej dyskryminacji swoiej plci, powtarzaja cos w stylu Nie podoba mi sie podejście "raz odtrąconych" "małych chłopców. Nie dostalem ani jednego argumentu, temat zostal zamkniety a osoby zajmujace stanowiska moderatorow to kobiety ktore poprostu szykanuja psychicznie mezczyzn wyrazajacych uczucia. Moge zacytowac wypowiedz kobiety ze nie zapomniala o uczuciach, ale w same te slowa juz chyba pora najwyzsza aby nikt niewierzyl, tak samo w myslenie o milosci, o wnetrzu czlowieka, bo to wszystko okazuje sie zielskiem przybranym w wstazeczke, w ktorym nie ma zadnego przejawu uczucia, zupelnie nic, dowody sa w temacie ktorego podalem nazwe powyzej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty nie podałeś żadnych sensownych argumentów, dalej upierasz się przy swoim, nie dasz innym czegokolwiek powiedzieć, bo Twoja racja jest najprawdziwsza i ciągle spamujesz tymi samymi tematami na forum.

 

nudne jest już to ciągłe pitolenie, że kobiety są be, bo są i bo Ci silnik gaśnie jak je widzisz.

 

jeśli będzie się toczyć ładna dyskusja, to ok, temat nie zostanie zamknięty.

natomiast jeśli będziesz prowokować do kłótni to skończy się to ostem, czyli w Twoim przypadku banem.

 

 

ed:

jak już jedziemy... sam jesteś parszywy. :roll:

tyle że Twój przypadek jest na tyle beznadziejny, że nie ma sensu z Tobą w ogóle dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie mnie smuci to jak ludzie maja zero uczuc, nakarmily by chlopaka lekami i tylko moze za malo bierzesz? moze nie odpowiednie?? zachowujecie sie jak swinie, zamiast pomoc, dobijacie kazdego kolkejnego postami po ktorych wiekszosc osob przygnebionych zyciem ma ochote sie zabic, to jest naprawde tragedia i nieboli nic bardziej.

 

Te posty kobiet ze cale zycie przed toba... glowa do gory... co to ma byc, przeciesz mlodosc to sa te wszystkie lata w ktorych chce sie zyc, przezyc sex, milosc, wszystkiego zaczerpnac a potem co jest, tylko sie gnije, trudno mi to skomentowac wszystko , przeciesz ta kobieta co napisala ze cale zycie przed toba, chciala go przygnebic ze tak bedzie wygladalo cale jego zycie? czy moze ze mlodosc jest nieszczesliwa a pozniejsze zycie jest szczesliwe? co za potwor... i jeszcze puszcza oczka popatrzcie ...

 

Pytacie sie czego oczekuje na forum, PRZECIESZ WIDAC ZE KTOS JEST PRZYGNEBIONY I OCZEKUJE POMOCY jego zycie nie zapowiada sie szczesliwie a kobieta mu pisze, przeciesz cale zycie przed toba... czujecie to ???

 

Chcialbym cos doradzic pomoc ale po tym wszystkim poprostu sie nie da bo tu jest stek ludzi ktoryz jedynie umieja doprowadzic do nerwicy krancowej, szczegolnie kobiety a ze one wszystkim kieruja, mezczyzni podobni sie staja.

 

Niewiem czemu piszecie tyle tych postow, niepotraficie pomoc, niewime jak takim mozna byc, tak samo w moim przypadku gyd szukalem pomocy, poprostu masa kobiet zaczela mnie szykanowac a potem wykorzystaly moja powstala agresje do nich, bo znienawidzilem je i teraz mowia ci ze dlatego takie sa. Ludzie to potwory, wierzcie mi ze nie ma pomocy ani milosci jedynie leki ktore zamula ci mozg zebys nie mogl juz odczuwac normalnie zycia

 

Nie moglem pomoc bo w tych realiach nie ma tej mozliwosci, sam sie trzese nerwicowo po tym jakie spotkaly mnie szykanowania od moderatorow ktorymi sa kobiety.

 

Z konsekwencji zostalem wyrzucony z forum i musze zmieniac loginy, mozliwe ze bede musial zmieniac ip w przyszlosci itp bo poprostu kobiety to swinie one nierozumieja nic po za tekstami flirtujacymi, pamietajcie one nie maja uczuc i nigdy niekochaly plci meskiej zyly naszym kosztem i nigdy wam nie pomoga, tym wrazliwym, ktorzy niepotrafia tylko myslec o jednym podejsc do kobiety i mowic jej klamstwa o milosci aby one sie nacieszyly jak chlopak musi klamac aby pojsc z nia do lozka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym cos doradzic pomoc ale

 

ale umiesz tylko gadać o tym, jakie to kobiety nie są parszywe i jaki Tyś nie jest biedny, bo dostałeś 2 bany za pitolenie głupot i spamowanie forum..

scyzoryk się w kieszeni otwiera jak to czytam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×