Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys


amfce

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszystko maja kase sex drinki bajere bycie boginiami sexu a ja jestem tylko zalosnym facetem ktory jest okreslany gatunkiem wymarlym plcia brzydka, one maja cudowne piersi ktore moga eksponowac dla ktorych przeznaczone sa promienie slonca i spojrzenia mezczyzni maja zalosne penisy z ktorych kobiety sie smieja ze np sa male, zalosne owlosienie ktore musza zakrywac a miesnie sa ble

 

Nienawisc wykancza, nie moge zadnej relacji mesko kobiecej nawiazac bo nienawisc i stres wszystko zniszczyl przez co trudno byc wsrod ludzi, oczy wygladaja jakbym plakal, nie moge spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amfce, zapewniam, że nie wszystkie kobiety takie są, choć nie ukrywam, że bywają takie. Ale tak samo jest z facetami, jeden fajny, na poziomie, ułożony itp, a drugi typ wykorzystywacza. Nie wiesz na kogo trafisz.

Być może miałeś relacje z kobietami mało udane i masz urazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli wykorzystanie ze oferowal ci sex wzamian za pieniadze? bo nierozumiem. Nie pisalem jakie kobiety sa napisalem tylko to co widac, ze one to wszystko maja, wychodzi na to ze mezczyzni sa jakimis niewolnikami kobiet a mimo to pozostaje im byc potepionymi, a to co piszesz to jest jeszcze gorsze do przezycia, napisalas ze fajni sa na poziomie, ulozeni, czyli nie ma mowy zeby mezczyzna byl kims w rodzaju glupiej idiotki, co wiaze sie z tym ze ma byc kims kto wie czego chce z jakims celem zyciowym a na to musza byc srodki, napisalas "Nie wiesz na kogo trafisz." a kobieca intuicja?

To co opisalem niewynika z pojedynczych relacji z kobietami tylko z obserwacji zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli wykorzystanie ze oferowal ci sex wzamian za pieniadze? bo nierozumiem. Nie pisalem jakie kobiety sa napisalem tylko to co widac, ze one to wszystko maja, wychodzi na to ze mezczyzni sa jakimis niewolnikami kobiet a mimo to pozostaje im byc potepionymi, a to co piszesz to jest jeszcze gorsze do przezycia, napisalas ze fajni sa na poziomie, ulozeni, czyli nie ma mowy zeby mezczyzna byl kims w rodzaju glupiej idiotki, co wiaze sie z tym ze ma byc kims kto wie czego chce z jakims celem zyciowym a na to musza byc srodki, napisalas "Nie wiesz na kogo trafisz." a kobieca intuicja?

To co opisalem niewynika z pojedynczych relacji z kobietami tylko z obserwacji zycia

amfce, no to chyba się nie zrozumieliśmy ;)

wiesz, no my te "piękne piersi i gładkie ciała" mamy dla was. Chcemy być piękne dla was, no i dla siebie oczywiście.

Jednak jeśli chodzi o meższyzn, to facet to facet. Nie mam określonego typu, jednak wcale mi nie przeszkadza, że facet nie ma gładkiego ciała, ma brzuszek (który lubię). Nie wyobrażam sobie, żeby facet miał golić się dla mnie czy mieć kaloryfer na brzuchu. Wystarczy podstawowa higiena.

 

Coś mi się wydaje, że nadal się nie rozumiemy hihih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amfce, dla wièkszosci kobiet nie ma znaczenia jak wyglàda facet.Moj màz po wypadku wyglàda ja" Frankenstein"i schudl okolo 15 kg,przy czym zawsze byl szczuply,nie mowy o zadnych mièsniach,kaloryferach na brzuchu-ale nawet przez mysl mi nie przeszlo,zeby przestac go kochac,czy ponizac go i wysmiewac.Kocham go szalenie i tak bèdzie.Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka.Chyba nie trafiles jeszcze na tà jedynà i stàd ta opinia prawda?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co piszesz to jest jeszcze gorsze do przeżycia, napisałaś ze fajni są na poziomie, ułożeni, czyli nie ma mowy żeby mężczyzna był kimś w rodzaju głupiej idiotki,

Oj jest masa takich facetów - oni właśnie przeważnie wiążą się z typami głupich idiotek, lub ewentualnie jeśłi mają kasę to są wykorzystywani przez dziewczyny które zwykle rzucają ich gdy im się znudzi

 

co wiąże się z tym ze ma być kimś kto wie czego chce z jakimś celem życiowym a na to muszą być środki,

Jakie środki? Na co środki?To jest klasyczna piękna wymówka dla osób którym się dupska z domu nie chce ruszyć i czegoś zrobić ze swoim życiem. Czy kasa jest potrzebna do tego, żebyś nie był chamem, żebyś traktował kobiety z szacunkiem??

 

 

napisałaś "Nie wiesz na kogo trafisz." a kobieca intuicja?

Bla bla bla - dla mnie to kompletna bzdura....... :lol: , mój chłopak ma więcej takiej intuicji niż ja.

 

 

 

To co opisałem nie wynika z pojedynczych relacji z kobietami tylko z obserwacji życia

Tyy to przestań obserwować je tam gdzie je obserwujesz, fajna pogoda jest idź na spacer po parku zobaczysz tam dużo zakochanych par na które aż miło się patrzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby facet miał golić się dla mnie czy mieć kaloryfer na brzuchu.

Heheheh moja ciągle mi truje, żebym się ogolił, ściął włosy i zrzucił zbędny brzuszek. Ty ze swoimi przekonaniami odnośnie facetów jesteś idealną kobietą dla mnie :uklon::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ze swoimi przekonaniami odnośnie facetów jesteś idealną kobietą dla mnie

Ciii, a jak żona zobaczy ;)

 

@amfce:

Zastanów się nad jedną sprawą. Każdy z nas inaczej postrzega świat, każdy ma inne doświadczenia i wspomnienia, inną przeszłość. Z tego powodu nasze wyobrażenia na temat życia są zupełnie różne, to ważne, żeby to zrozumieć. To jak widzisz świat, kobiety i wszystko dookoła to tylko twoja wyobraźnia, która ukształtowała się w tobie przez lata. To co myślisz na temat kobiet to nieprawda, to tylko twoje emocje, uczucia i myśli. Na świecie jest tylu ludzi, a każdy jest inny, to co bierzesz za fakt, że kobiety są takie, a nie inne to tylko Twój punkt widzienia. Inni ludzie mają zupełnie inne spojrzenie na te kwestie. Każdy postrzega świat inaczej, pytanie, czy to co myślisz o ludziach i świecie jest prawdą? Na pewno?

Takie sztywne spojrzenie na różne kwestie jest, jak klatka, jak więzienie, spróbuj zmienić punkt widzenia, zastanowić się, czy to co uważasz za prawdę jest takie na pewno. Zadaj sobie pytanie, czy to co myślisz i czujesz na temat kobiet to ich cecha, czy może to pochodzi od Ciebie samego i jest tylko twoim zaprogramowanym przekonaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak najpierw przeczytałam tytuł tematu i już wiedziałam KTO jest autorem. Zgadłam :roll:

 

Pan Amfce wg mnie urodził się nie w tym ciele co powinien. Chciałby być kobietą, piękną kobietą, ale jest uwięziony w tym obleśnym, śmierdzącym ciele wstrętnego mężczyzny, i musi znosić trud patrzenia w lustro na tego okropnego penisa między nogami! A fe ! :?

 

Mam rację Amfce?

 

Wydaje mi się że Ty nie nienawidzisz kobiet...a mężczyzn. O kobietach w każdym swoim poście piszesz w samych superlatywach 'piękne włosy, gładka skóra, cudowne piersi, ładna pupa bla bla' a o facetach jak o najgorszych workach na gnój.

 

I wg mnie są dwie przyczyny- albo sam chciałbyś być kobietą, albo żadnej kobiety nie możesz znalezc bo Ci się nie chce dupy z domu ruszyć i dlatego nienawidzisz i kobiet (bo Cię nie chcą podłe szuje) i facetów (bo Ci zabierają kobiety, oni mają a Ty nie).

A dlaczego kobiety mają gładką skórę i duże piersi (haha ...tia..chyba 5% kobiet :lol: ) -DLA WAS jełopy :!: Wy myślicie, że my ot tak z nudów i dla rozrywki siedzimy godzinę w łazience żeby ogolić nasze chaszcze :?::!:

 

To moje zdanie.

 

 

A propo depilacji- myślę, że to powinien być indywidualny wybór każdego człowieka :smile: A najlepiej raz tak, raz inaczej- co by nudno nie było ;):yeah:

 

W ogóle temat o depilacji w dziale DEPRESJA :brawo::lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majstero, ja pisałam o włochach na nogach i pod pachami - dla przykładu....ale każdy lubi targać co innego :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Sezon bikini uważam za rozpoczęty ! :pirate::mrgreen:

 

http://trendz.pl/files/imagecache/new_295_230/files/owlosiona_kobieta.jpg

 

Przepraszam za ot, ale nie mogłam się powstrzymać :oops:

 

Amfce, Ty wyjdz chłopie trochę do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie.....ja się wcale nie maskuję :mrgreen:

 

Co do nienawidzenia kobiet ...... po raz kolejny kłania się to samo - jeśłi chcesz, żeby ludzie nie traktowali cię jak kupę - przestań o sobie myśleć w kategoriach kupy.

 

Atrakcyjny facet to taki który często się uśmiecha, (nie koniecznie musi wiedzieć co chce robić w życiu) byleby coś robił, coś konstruktywnego, miły, dobrze wychowany, nie musi być oczytany ale fajnie jakby wiedział co się na świecie dzieje, miał jakąś pasję, hobby - nie musi wyglądać jak model, ale wypadałoby o siebie dbać, nie musi być bogaty, nie musi mieć auta i kasy, czasem wystarczy inwencja - zamiast randki w wypasionym miejscu wystarczy dłuugi spacer po lesie, wycieczka gdzieś, zamiast kolacji w restauracji - zrobiona przez siebie, zamiast wyjścia do kina - seans w domu, z popcornem i colą - inwencji, inwencji troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Linką :smile: I tego chcą kobiety. A niektórzy faceci myślą, że aby 'wyrwać' fajną laskę to trzeba spać na forsie, jezdzić nowym Mercedesem, zabierać kobietę w same luksusowe miejsca, mieć mięśnie jak Pudzian i opaleniznę prosto z Miami... :? Bo jeśli taki nie jest to żadna fajna laska go nie zechce... I siedzi taki w domu, spędza całe życie na myśleniu skąd wziąć kasę i mięśnie, i na narzekaniu że życie jest złe bo on tej kasy nie ma więc i nie ma kobiety... :? A wszystko jest takie niesprawiedliweee :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak nie mozna zrozumiec cos prostego co napisalem. Ze czuje sie gatunkiem wymarlym, plcia brzydka fizycznym smieciem ktory moze posluzyc kobiecie jako np zabawny widok mezczyzny z brzuszkiem, a one sa plcia piekna i to mnie doluje, ze poprostu mam byc facet, ze dla kobiety facet to facet, nic szczegolnego jesli nie zablysnie, czyli posiadac mozg z szeregiem cech ktore imponuja kobiecie, a kobiety wmawiaja ze staraja sie dla nas ladnie wygladac po czym same dodaja ze robia to dla siebie. Chcialem byc ladnym chlopakiem, mlodo wygladac dobrze sie czuc, moc miec swoja tozsamosc fizyczna np chodzic z odznaczajacymi sie miesniami, bo przeciesz czym jest wnetrze czlowieka, czlowiek porzadny, madry, czuly jest zerem, liczy sie rozrywkowosc, status, poczucie bezpieczenstwa kobiety, zaradnosc, wszystko to przy czym kobieta sie bedzie dobrze czula. Wszystko co zostalo mi odpisane potwierdzilo moje wyobrazenia ze facet w sensie fizycznym jest smieciem, bez prawa do nazwy mezczyzna czy ladny chlopak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealizujesz kobiety a przeciez one tak jak my -faceci tez nie sa ideałami ,tez pierdza,bekają ,puszczaja jadowite bąki i robią śmierdzace kupy :mrgreen: ... jesli kobieta ocenia mezczyzne jedynie przez pryzmat tego co posiada i jak wyglada dla mnie osobiscie jest zerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@afmce wiem co czujesz, ja sie czuje beznadziejnie bedac facetem, bo to kobiety są podziwiane, są piękne,

to o nie się walczy, one robią łaskę, one mają tysiące propozycji, dziesiątki adoratorów, one wybierają,

one są najważniejsze, od nich to zależy, one mają władzę... a jedynie dają się czasem oszukiwać złym facetom

bo tacy je pociągają ale w momencie poznawania ich nie wiedzą o tym jacy są bo kierują się prostym popędem.

 

a ja jestem tylko kalekim umysłowo facetem, który musiałby oszukać samego siebie i zabić swoją duszę

by byc pokochanym, zawsze bylem odtracany, jestem nieodpowiednim czlowiekiem dla kobiet,

jestem zerem, zadna ładna mnie nie zechce bo zadna se nie zawroci mna glowy, do tego jestem neurotykiem

i mam szereg zaburzeń psychicznych, więc nie mam kasy, mieszkam z rodzicami, jaki jest sens bycia

ze mną dla przeciętnej pięknej kobiety ? żaden, a takie rzeczy to tylko na amerykanskich filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak nie mozna zrozumiec cos prostego co napisalem.

Normalnie ......widzisz, nie dogadujesz się z kobietami bo wymyślasz jakieś bzdety....to proste.....

 

 

Ze czuje sie gatunkiem wymarlym, plcia brzydka fizycznym smieciem ktory moze posluzyc kobiecie jako np zabawny widok mezczyzny z brzuszkiem,

Słuchaj to tylko i wyłącznie twoja sprawa, ze czujesz się brzydki - nie dodawaj już tu płci - bo są mężczyźni i ładni i brzydcy, tak samo jak kobiety....

 

Chcialem byc ladnym chlopakiem, mlodo wygladac dobrze sie czuc, moc miec swoja tozsamosc fizyczna np chodzic z odznaczajacymi sie miesniami, bo przeciesz czym jest wnetrze czlowieka,

Wnętrze jest tym co tak naprawdę się liczy....

 

 

czlowiek porzadny, madry, czuly jest zerem, liczy sie rozrywkowosc, status, poczucie bezpieczenstwa kobiety, zaradnosc, wszystko to przy czym kobieta sie bedzie dobrze czula.

Tak tak, wmawiaj sobie dalej........i usprawiedliwiaj się przed samym sobą - jak widzę to ci idzie najlepiej....bo już żeby coś w sobie zmienić to feeee

Ps. Dodam tylko, że kobieta czuje się bezpiecznie przy mądrym, czułym facecie - rozrywkowość nie ma tu nic do rzeczy.

 

Wszystko co zostalo mi odpisane potwierdzilo moje wyobrazenia ze facet w sensie fizycznym jest smieciem, bez prawa do nazwy mezczyzna czy ladny chlopak.

:shock: w ogóle, ale to w ogóle nie wiem o co chodzi w tym zdaniu............

 

[Dodane po edycji:]

 

to kobiety są podziwiane, są piękne,

to o nie się walczy, one robią łaskę, one mają tysiące propozycji, dziesiątki adoratorów, one wybierają,

one są najważniejsze, od nich to zależy, one mają władzę....

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Chłopaki wam sie coś w głowach po....przestawiało naprawdę.....

 

W ogóle to załóżcie sobie klub : jestem brzydki, nikt mnie nie chce i jęczcie sobie grupowo ....na pewno dzięki temu coś się w waszych życiach zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaqzax dobrze to napisales, mi trudno jest wyrazac te mysli poniewaz kobiety przytlaczaja cie swoimi zupelnie nie logicznymi zdaniami, pisza o tej milosci i wnetrzu czlowieka, a to wnetrze to nic innego jak cechy ktore maja sprzyjac interesom kobiet, a milosc , nieistnieje cos takiego bo jesli by kobiety kochaly mezczyzn mezczyzni stali by sie zdrowa ladna plcia a nie jakimis zestresowanymi wypranymi z uczuc zwyrodnialcami ktorzy gwalca i robia te zle rzeczy bo przeciesz kobiety ich nierobia, codziennie ci wmawiaja ze jestes blee na takiego by niechciala spojrzec a obok pisza ze wyglad faceta jest niewazny, koluja cie tak kazdego dnia, popadasz w jakas nerwice ktora doslownie wylazi wlosami a one dalej gnebia, pisza ze wymyslasz jakies bzdety, jesli to co wyrazasz nie sluzy dobru ich interesu, pisza ze sie niedogadujesz z nimi, a one pisza ci ze chyba cie jakas zranila, gdy juz napisales ze to poczucie brzydkosci swoiej plci i pieknosci plci kobiecej masz z obserwacji swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim swiecie ty zyjesz ? W normalnym czy w Hollywood ?

 

Jest pewna grupa nic nie wartych pustakow-owszem- jednak ty zachowujesz sie jakby ci zalezalo wlasnie na takich zerach !

 

Po drugie idac twoim torem myslenia na swiecie maja prawo zyc tylko piekne,zgrabne itp kobiety i jakas mala grupka adonisow ? BUHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

 

Jestes naprawde ciezko chory psychicznie. Idz do lekarza lepiej szybko, bo takich absurdow to jeszcze nie czytalem.

 

Ty obserwujesz swiat ? HAHAHAHAHAH chyba tez pokazywany w Dynastii albo Beverly Hills !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amfce, dla wièkszosci kobiet nie ma znaczenia jak wyglàda facet.Moj màz po wypadku wyglàda ja" Frankenstein"i schudl okolo 15 kg,przy czym zawsze byl szczuply,nie mowy o zadnych mièsniach,kaloryferach na brzuchu-ale nawet przez mysl mi nie przeszlo,zeby przestac go kochac,czy ponizac go i wysmiewac.Kocham go szalenie i tak bèdzie.Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka.Chyba nie trafiles jeszcze na tà jedynà i stàd ta opinia prawda?? ;)

ale ty masz już pewnie (za przeproszeniem) 30 kilka lat i jesteś mądrzejsza, a dzisiaj dziewczyny mają najeb... we łbie i patrzą tylko kto jest jak ubrany i czy chodzi na siłownie.

Poczytaj sobie mój post:http://www.nerwica.com/witam-czy-ja-jestem-wariatem-t20355.html

I co ja mam powiedzieć, wiem że mam gówno a nie szanse na jakikolwiek związek, zresztą nigdy nie byłem w żadnym związku, "ludzie" płci żeńskiej się po prostu napierd... prosto w twarz z każdej mojej przywary. I tyle, ja nie chodzę po ulicach i nie śmieje się z ludzi jak kto chodzi, a takich dziewczyn i ( o zgrozo) synków jest coraz więcej.

tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×