Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sie tego pozbyc?


mobbdeep

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj :) niestety mam tak samo, od paru lat. Liczę w myślach ile wyraz ma literek, potem ile ma samogłosek i ile spółgłosek. Często też w myślach czytam dane wyrazy wspak i nieźle mi to wychodzi. Miałam tak jeszcze w dzieciństwie. Teraz mam 22 lata. Kiedyś to minęło na jakiś czas, był etap kiedy w ogóle nie myślałam o tym, ale niedawno znowu to powróciło.

Nigdy nie grałam w żadne gierki w dzieciństwie, niedawno zaczęłam dopiero :) na kurniku bodajże ale zaprzestałam temu ale nie sądzę by u mnie miało to z tym związek jeśli wcześniej też się tak zdarzało.

Często myślę że jeśli nie przeliteruję słowa, nie policzę literek itp. to że coś mi się stanie. Wiem że to głupie ale tak jest.

 

Podobnie miałam z płytami chodnikowymi :) starałam się nie nadepnąć na linię, problem rozwiązał się sam kiedy położono kostkę brukową :) ale czasami wymyślam sobie na siłę inne dziwactwa :/ nie umiem tego wytłumaczyć ale dla mnie to jest jak jakiś obowiązek że muszę mieć takie dziwactwo i już :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałam, nikomu o tym nie mówiłam bo się wstydziłam. To takie głupie i nienormalne :) sama się tego wstydzę. Kiedyś udało mi się z dnia na dzień zaprzestać temu i myślałam że już to nie wróci :( ale się pomyliłam.. może to zależy od mojej silnej woli? Pamiętam że kiedyś w ten sposób udało mi się o tym nie myśleć, nie wiem dlaczego to cholerstwo wróciło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×