Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja i nerwica


miecia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowa na forum dziś się zalogowałam bo muszę z kimś pogadać. W sierpniu 2009 roku urodziłam synka i od tego czasu wszystko się zaczęło. Najpierw objawiło się tym że nie mogłam spać . Lekarz rodzinny przypisał Zolpic na spanie ale nie zawsze udawało mi się po nim zasnąć a właściwie chyba tylko 2 razy. W końcu już nie wytrzymałam tego zmęczenia stresu i udałam się do Kliniku Zaburzeń Snu. Tam pani psychiatra dała mi jakieś tabletki ale po nich było tylko gorzej. Czułam się jak wariat jakby coś siedziało w mojej głowie. W końcu dostałam Zolaxe i po niej rzeczywiście spałam i śpię nadal.Muszę jeszcze dodać że dziecka też nie mam łatwego, od urodzenia nie lubi spać. Nie śpi w dzień ani w nocy. Zmieniamy się z mężem co noc bo inaczej nie dali byśmy rady.

Od jakiegoś czasu mam zawroty głowy i nie wiem od czego ale źle się z tym żyje,poza tym nie mam chęci dożycia, nic mi sie nie chce.Wszystko to jednak zależy od dnia. I tera nie wiem czy ma się udać do kolejnego psychiatry, żeby stwierdził czy to depresja, czy nerwica i od czego te zawroty głowy, czy samo mi przejdzie?

Może ktoś mi podpowiedzieć co z tym robić i czy to depresja czy monotonia życia z maluchem w domu i zmęczenie tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badania morfologię, tarczycę miałam robione i niestety wszystko wyszło ok. Już sama nie wiem co mi dolega. Na wtorek jestem już umówiona na wizytę z psychiatrą. Oby tylko był fachowcem i nie napakował minie niepotrzebnie tabletkami gdyby nie były potrzebne. Może rzeczywiście te zawroty są od stresu,depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miecia, z tego co piszesz, wynika ze to raczej depresja poporodowa. Czesto depresja najpierw daje malutkie objawy np bezsennosc...To ze doszly nowe objawy to znaczy, ze sie rozwija. Moim zdaniem psychiatra powinna zapisal lek antydepresyjny (sama przechodzilam zawroty, bole glowy, cierpie na bezsennosc i mam zaburzenie lękowo-depresyjne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×