Skocz do zawartości
Nerwica.com

c.d. Inicjacji z prostytutką


Rekomendowane odpowiedzi

Mam brzydką odrażającą gębe wąskie usta dlatego dziewczyny na sympatii nie chcą mi odpisywać ponadto nie jestem muskularny ale to widać po bliższym poznaniu a poznać jakoś nikt mnie nie chce.Siedze na tych portalach fandkowych i jakoś bez rezultatu to chyba najleprzy dowód na to ze jestem paskudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Tracący?

Jak się zaraz wku*wię to wkleję tu Twoje zdjęcie.

 

Nie prowokuj mnie do tego :evil:

 

 

(przepraszam za brzydkie słowo, ale inaczej się nie da).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, nie wklejaj bo wtedy dyskusja sie rozpęta nie z tej ziemi, coś typu:

wszyscy - nie jesteś brzydki...

tracący - jestem

reszta - nie jesteś

trącący - no popatrzcie jestem

I tak wkoło Macieju......

tracący sens życia, idź na kurfy i daj sobie spokój z szukaniem baby.ot co.

Amen. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wklej nic to nie da dla mnie obiektywne są dziewczyny które mnie olwewją bo one są najważniejsze bo to one wybierają a skoro mnie zlewają to z moim wyglądem jest coś nie tak zresztą nawet Ty byś swojej atrakcyjnej koleżance mnie nie poleciła bo byś tą koleżankę straciła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Linko, jemu może milion osób powiedzieć że jest fajny a on i tak tupnie nogą i powie że nie prawda :roll:

 

Ech...

 

Chłopie zrozum że tu nie chodzi o Twój wygląd tylko o zachowanie. Możesz być pierdzielonym Adonisem a jak jesteś pesymistą i tylko siedzisz i się użalasz to żadna Cię nie zechce. A możesz być konkretnym pasztetem ale jak będziesz sympatyczny, optymistyczny to Cię zechce Miss Świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie ta dyskusja nie prowadzi do niczego :mrgreen: ale co mi tam przyspamuje ;) że też Ci się chce Magdaleno mu pomagać ja już bym dawno zwątpił 8) Kolega tracący może tu założyć milion tematów o swoich problemach wszystkie będą prowadzić go do wniosku że jest brzydki. Moim zdaniem tylko specjalista może mu pomóc. Bo zdecydowanie choćbyśmy wszyscy połączyli nasze siły w celu zmiany jego samooceny to nic to nie da.

Pozdrawiam G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko specjalista może mu pomóc. Bo zdecydowanie choćbyśmy wszyscy połączyli nasze siły w celu zmiany jego samooceny to nic to nie da.

 

Wspomnij mu coś o lekarzu... Tracący był już chyba u każdego psychiatry w Szczecinie i wg niego (z tego co wiem) każdy z nich jest do dupy i nie umie mu pomóc. Natomiast na terapię nie pójdzie bo nie chce mieć nic w papierach (a prywatnie go nie stać). Zresztą, nawet gdyby poszedł to i tak lekarz będzie najpewniej do dupy.

 

Jakoś tak powzięłam sobie za cel żeby mu pomóc.

Ale stwierdzam że nie umiem. No cholera nie umiem :?:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne to wszystko moja wiana teraz wychodzi. Jaszcze raz powtarzam Magdaleno nie udawaj że tak nie jest bo nigdy przenigdy byś mnie nie przedstawiła atrakcyjnej koleżance ze względu na mój koszmarny wygląd. Nieraz widze niezła laska a faceta ma wulgarnego, podpitego ale przystojnego i to ludzi kręci i tylko hipokryzja każe mówić że wygląd nie ma znaczenia a ja mówię że ma i dla mnie też ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak już wszyscy uznamy, że naprawdę jesteś taki paskudny, i nie nadajesz się do niczego, a tym bardziej żadna fajna laska się tobą nie zainteresuje to co wtedy? Wyjdzie na twoje?

Bo ja nie mogę zrozumieć do czego to zmierza?

Nie czytałem wszystkich tych postów ale ty masz boderline?

Bo ja mam siostrę rodzoną z tym zaburzeniem osobowości, jest dużo ode mnie starsza i jak byłem młodszy to rzeczywiście ona też miała podobne problemy. Nic nie dawały rady i pomoce innych, a winny był zawsze i jest do dziś świat. Tak widocznie jest.

Długotrwała terapia tracacysensżycia, albo idź na siłkę i podbuduj swoją, że tak powiem przystojność.

Ale terapia przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne to wszystko moja wiana teraz wychodzi. Jaszcze raz powtarzam Magdaleno nie udawaj że tak nie jest bo nigdy przenigdy byś mnie nie przedstawiła atrakcyjnej koleżance ze względu na mój koszmarny wygląd.

 

Umówiłabym, gdybyś tylko nie był takim 'smęcidupą'. Poza tym już z jedną Cię umówiłam i popatrz jak na tym wyszłam - jak Zabłocki na mydle :?

Mówiłeś że ja Ci się podobam- a co mój facet to jakiś Bóg czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne to wszystko moja wiana teraz wychodzi. Jaszcze raz powtarzam Magdaleno nie udawaj że tak nie jest bo nigdy przenigdy byś mnie nie przedstawiła atrakcyjnej koleżance ze względu na mój koszmarny wygląd.

 

Umówiłabym, gdybyś tylko nie był takim 'smęcidupą'. Poza tym już z jedną Cię umówiłam i popatrz jak na tym wyszłam - jak Zabłocki na mydle :?

Mówiłeś że ja Ci się podobam- a co mój facet to jakiś Bóg czy co?

Umówiłaś ale nie oszukujmy się ta dziewczyna ma kompleksy skoro pisze że "nie zasługuje na moją przyjaźń"

Twój facet jest jak z reklamy wyjęty więc to nie jest dobry przykład, pewnie całkiem przypadkiem oczywiście jesteś z takim przystojniakiem.

 

[Dodane po edycji:]

 

No dobra a jak już wszyscy uznamy, że naprawdę jesteś taki paskudny, i nie nadajesz się do niczego, a tym bardziej żadna fajna laska się tobą nie zainteresuje to co wtedy? Wyjdzie na twoje?

Bo ja nie mogę zrozumieć do czego to zmierza?

Nie czytałem wszystkich tych postów ale ty masz boderline?

Bo ja mam siostrę rodzoną z tym zaburzeniem osobowości, jest dużo ode mnie starsza i jak byłem młodszy to rzeczywiście ona też miała podobne problemy. Nic nie dawały rady i pomoce innych, a winny był zawsze i jest do dziś świat. Tak widocznie jest.

Długotrwała terapia tracacysensżycia, albo idź na siłkę i podbuduj swoją, że tak powiem przystojność.

Ale terapia przede wszystkim.

tak mam boderline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz być konkretnym pasztetem ale jak będziesz sympatyczny, optymistyczny to Cię zechce Miss Świata.

Poważnie? Zna ktoś z was jakąś wolną miss?

 

A co tracącego, to aż zacząłem się zastanawiać jak on wygląda skoro padają tu tak skrajne oceny, jedni mówią, że jest przystojny, a on sam, że brzydki, kto tu ma racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz być konkretnym pasztetem ale jak będziesz sympatyczny, optymistyczny to Cię zechce Miss Świata.

Poważnie? Zna ktoś z was jakąś wolną miss?

 

A co tracącego, to aż zacząłem się zastanawiać jak on wygląda skoro padają tu tak skrajne oceny, jedni mówią, że jest przystojny, a on sam, że brzydki, kto tu ma racje.

Ja mam rację i 500 dziewwczyn które olało moje wiadomości na sympatii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster- o mój Bożeee czy Ty nie masz co czytać?! ;) Rozmówi polsko-talibańskie ! haha :lol:

 

Tracący- przekażę chłopakowi, pewnie się nadmucha z dumy jak paw :lol: Ale cóż- zdjęcie mojego chłopaka możecie zobaczyć w dziale 'Witam' -> 'Ludzie z forum'. Ot zwyczajny facet (dla mnie najpiękniejszy bo mój) - ale Tracący uwierz mi, Tobie nic do niego nie brakuje !

 

Gringo- tak, ja znam kilka wolnych miss :smile: Ale one nie lubią smucicieli.

 

 

Tracący, wrzuć tu swoje zdjęcie (niezarejestrowani ludzie nie widzą zdjęć), tutaj albo do 'Ludzi z forum'. Poważnie. Pokaż tą swoją 'parszywą mordę'- idę o zakład że nikt tak nie pomyśli jak Cię zobaczy.

Chociaż i tak pewnie nie uwierzysz jak Ci napiszą że nie jesteś paskudny.

 

p.s. Tracący- pocieszę Cię! Mój luby zanim mnie poznał i swoją ex to też wysłał chyba ze sto wiadomości do lasek na sympatii i też żadna nie odpisała :P hehe Życie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster- tak, ja znam kilka wolnych miss :smile: Ale one nie lubią smucicieli.

 

 

Tracący, wrzuć tu swoje zdjęcie (niezarejestrowani ludzie nie widzą zdjęć), tutaj albo do 'Ludzi z forum'. Poważnie. Pokaż tą swoją 'parszywą mordę'- idę o zakład że nikt tak nie pomyśli jak Cię zobaczy.

Chociaż i tak pewnie nie uwierzysz jak Ci napiszą że nie jesteś paskudny.

 

Tak to ciekawe czemu akurat całkiem przypadkiem nie poznałaś mnie z taką mis skoro znasz tylko z dziewczyną z problemami. to oczywiście pytanie retoryczne to znam odpowiedz.

Ok wklejam link do sympati, zaznaczam że profil pomagła mi napisać Magda.

www.Carll81.sympatia.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×