Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie:)


Gość nieśmiała332

Rekomendowane odpowiedzi

W gimnazjum nie miałem jakiś większych stresów, lecz w liceum byłem takim Outsiderem.

Ludzie reagują wrogością na "inność", choć ta moja dziwność na tamte czasy naprawdę trochę zdziwaczała, o dziwo nie wziąłem nic do siebie i mimo że się nie zaprzyjaźniłem z moją klasą to jakoś udało mi się z nimi przesiedzieć i być w dobrych kontaktach z niektórymi

 

Teraz na studiach było dużo gorzej, znowu ta kwestia - jestem inny: nie pije alkoholu nie słucham tej samej muzy inaczej widzę swoją naukę, w dodatku ludzie w grupie posiadają strasznie chore przekonania... co nie raz ludzie z zewnątrz zauważali i co ja zauważam. Jednak postanowiłem być sobą i jakoś walczyć o akceptacje, nie staram się przypodobać bo to jest najgorsze co może być, nie staram się też im zaimponować bo mogą to źle odebrać, ale postarałem się jakoś wkomponować i zintegrować w różnych sprawach i teraz widzę efekty.

Co raz lepiej się dogaduję i widzę nić porozumienia. Przyjąłem sobie takie przekonanie że nic na siłę, nie przymuszę ich do lubienia mnie.

 

Raczej trudno będzie Ci coś poradzić nie widząc tej sytuacji na własne oczy. Zawsze Cię jednak wysłucham ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrwam może do zakończenia...Dobrze że chociaż mam jedną osobe w klasie z którą moge porozmawiać ;) Inaczej byłoby ciężko :) Zobaczymy co przyniesie jutro. :roll:

Więc jednak masz kogoś z kim możesz pogadać, to dobrze wiem, że nie wszyscy muszą Cię lubieć ale czy nie znalazło by się jeszcze kilka takich osób jak by się zastanowić?

Może niektóre są neutralne w tym wszystkim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i są ale ta piąteczka da w kość człowiekowi za wszystkie osoby w klasie...Dzisiaj wkońcu sie odgryzłam i mam nadzieje że pomoże :D Takim fajnym tekstem poleciałam że nie wiedzieli co odpowiedzieć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×