Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

ehhe,

tak ale pewnie na ekranie w kinie .W domu na kompie to już zupełnie co innego ;)

 

A czemuż by tak? Można sobie skądś skombinować wersje hd, tudzież full hd i na telewizorze/laptopie oglądać, do tego dobre słuchawki i jest git. Bynajmniej ja nie narzekam. To że w kinie film może się jeszcze bardziej spodobać to jest chyba normalne :great:

 

Szczerze - ja lubię sci-fi, ale ten film jest wart obejrzenia tylko i wyłącznie ze względu na muzykę - w całości skomponowaną przez Daft Punk :mrgreen:

 

To jest twoje zdanie, fakt muzyka fajna ale i tak sądzę że film jest fajny, poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji żebym oglądał film ze względu na muzykę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhe, Popieram w całej rozciągłości. Zwłaszcza, że repertuar kinowy oparty jest na filmach czysto komercyjnych, a ja mam trochę większe wymagania. W KDF-ach nie ma wszystkiego co chciałbym obejrzeć. I tutaj też jestem trochę skrzywiony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - ja lubię sci-fi, ale ten film jest wart obejrzenia tylko i wyłącznie ze względu na muzykę - w całości skomponowaną przez Daft Punk :mrgreen:

 

To jest twoje zdanie, fakt muzyka fajna ale i tak sądzę że film jest fajny, :

 

No a czyje to ma być zdanie, jak nie moje :lol:

Film MOIM ZDANIEM taki sobie, efekty specjalne bardzo dobre ale nie porażające, gra aktorska i fabuła :roll:, muzyka zajebista.

 

poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji żebym oglądał film ze względu na muzykę :hide:

To twoje zdanie, a może ktoś ma inne ;) poza tym poszłam do kina na film - całościowo - i po filmie tylko ścieżka dźwiękowa mnie zainteresował, film - spodziewałam się czegoś więcej o :)

 

 

Za to mogę polecić film Fighter w pełni zasłużony Oscar dla Christiana Bale'a. Fajne, typowo męskie kino, ciekawie nakręcony i na faktach - polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Powrót do Garden state"

 

Ostatnią oglądałem ten film i myślę ,że jest to dobra pozycja psychologiczna :)

 

Bohaterowie są strasznie zakręceni co nie raz pokazuje nasze wewnętrzne problemy na żywo :)

 

Co myślicie o tej pozycji ,zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba moje smutki i niepowodzenia życiowe topie w serialach. Nie czując nic, chciałabym zobaczyć przynajmniej jak to jest czuć. Więc zasadniczo jestem serialową maniaczką. Mój numer jeden to Friends, zawsze i wszędzie, potem szpitalne czyli ER, Greys Anatomy, Private Practice, House a z takich po prostu to Desperate Housewives, Glee, Brothers&Sisters, Skins.... ogólnie mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać obawiam się. Czasami się zastanawiam czy to normalne czy już wykracza poza jakieś granice:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda Na Sukces!. :yeah::yeah::D

 

-- 13 mar 2011, 23:45 --

 

Zakładam temat bo nie znalazłem go w wyszukiwarce

Chciałbym z wami podyskutować o serialach moim ulubionym są zagubieni oglądam 6 serie właśnie i jeśli bym znalazł kogoś o podobnym guście to się wypowiadajcie mogę pogadać o każdym może być Skazany na Śmierć,Dr.House!

 

Kiedyś oglądałam Zagubionych, jak dobrze pamiętam dotrwałam do 4 sezonu. Później zrezygnowałam z oglądania, bo wkurwiało mnie to, że tak się niemiłosiernie dłuży. Pierdolca można było dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja Lostów nawet nie zacząłem i nawet nie mam zamiaru.

A ostatnio siostra mi poleciła "Castle", obejrzałem pierwszy odcinek, ale jakoś tak średnio mi się podoba, chociaż dla "odmóżdżenia" może zobaczę resztę.

No i wreszcie chcę się zabrać za "Six Feet Under".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×