Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

RafQ, ja generalnie najbardziej lubie właśnie boks i muay thai, ale generalnie uwielbiam oglądać różne walki na różnych zasadach, Pride,MMa UFC, K1, Boks amatorski nawet lubie bo jest tam zajebista technika. Każdy sport walki ma coś fajnego w sobie, Wszystko zależy od zawodników.

Daj znać o tej pozycji ze Stanów. To jakaś książka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to film fabularny,który ukazał się dosłownie kilka dni temu w USA.Muszę znaleźć na twitterze,bo tam kolesie dawali namiary i bardzo dobre wypowiedzi były na jego temat.

Jutro sie tym zajmę i spróbuje odszukać wątek.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

GreenGo, hmm...no każdy odbiera to inaczej....ja bym powiedziała, że to dość specyficzny film...dla jednych dzień świra to też lekka komedyjka bez przesłania
Wiadomo, a jeśli mowa o Dniu Świra, to kiedy oglądałem go pierwszy raz, jeszcze w gimnazjum, to naprawdę mną wstrząsnął, klimat tego filmu był taki ciężki i dziwny, że wywarł na mnie duże wrażenie, dużo mieszanych uczuć z początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, no powaga...zajebista część..... 8) ja jechałam 60 km do kina bo w tym w moim mieście był tylko Harry z dubbingiem, czego bym nie zniosła, jeszcze kumpela się martwiła, czy nie będziemy jedynymi "dorosłymi" na seansie a tam.....sami dorośli ani jednego dziecka, co po obejrzeniu filmu mnie nie dziwi, ja bym na to dziecka nie puściła...z bajki dla dzieciaków zrobił się konkretny film grozy :smile:

Ja książki nie czytałam, ale D była ze mną w kinie(ona całego Harrego czytnęła) i mówi, ze film jest bardzo szczegółowy i bardzo wierny tekstowi i była zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam The Vampire Diaries.Gdzieś już pisałem o tym serialu (nie pamiętam w jakim temacie).

Trochę podobny do True Blood,ale moim zdaniem troche "głębszy",bardziej mroczny i smutniejszy zarazem.

 

Jak dla mnie na równi z 1 sezonem True Blood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Vampire Diaries głęboki? No nie zgodziłabym się....taki amerykańsko-hajskulowe-wampiry..... ja nie dałam rady tego do - oglądać, dla mnie za bardzo podobne do zmierzchu którego nie trawię.

 

 

To może mój punkt widzenia jest inny :? .Po pierwszych odcinkach myślałem,że to będzie lipa ale stopniowo mnie wciągnął i IMO pokazuje trochę więcej niż "highschool-owe" życie amerykańskich nastolatków.

 

A Harpagan wyjechał (jak zwykle ;) ) z grubej rury z "podrywaczami".Ja chyba kojarze ten jakże wartościowy "serial" i jego głównego bohatera - sepleniącego kolesia w okularkach.Dobrze mówie czy pomyliło mi się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie seriale i czasami wole je niż filmy pełnometrażowe.Może dlatego,że dają możliwość bliższego poznania bohaterów i pewnego przywiązania się do nich gdy ogląda się kolejne odcinki.

 

Podrywaczy widziałem tylko kilka odcinków - jak dla mnie zbyt mało skomplikowana fabuła ;) .

Ale trzeba przyznać,że główny bohater (choć niepozorny) to jakieś tam umiejętności sztuki aktorskiej posiadał ;) .

Typowy przykład jak polski półgłówek może łatwo zarobić kasę (bo nie wierzę żeby sprawe traktowali tylko i wyłącznie hobbystycznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×