Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bylem w wieku autora to lubilem "Kosmos 1999", ale to sie pewnie nie liczy..

 

 

Przypomniałeś mi :) Uwielbiałam wtedy ten serial. Na dodatek była to o wiele większa frajda bo się cały tydzień na Studio2 czekało i na następny odcinek. Nie można było nawet na kasecie obejrzeć, nie mówiąc o ściąganiu z neta:) Ale cóż myślę ,że niewielu z Was te czasy pamięta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem w wieku autora to lubilem "Kosmos 1999", ale to sie pewnie nie liczy..

Przypomniałeś mi :) Uwielbiałam wtedy ten serial. Na dodatek była to o wiele większa frajda bo się cały tydzień na Studio2 czekało i na następny odcinek. Nie można było nawet na kasecie obejrzeć, nie mówiąc o ściąganiu z neta:)

Ale za to nie bylo sposobu na zagubienie tego w gąszczu programowym, bo oficjalna telewizja konczyla sie na programie drugim :mrgreen::mrgreen: I nikt projekcji reklamami nie przerywal, nawet o prusakolepie nikt wtedy jeszcze nie slyszal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem serialowo zapóźniona bo jakoś kurcze nie chce mi się tego wszystkiego szukać w sieci... Ale od czasu do czasu: uwielbiam "Dextera", oglądam czasem "Klan" i "Kiepskich" żeby się pośmiać, no i mam ogromny sentyment do "Przystanku Alaska" :) Przystanek Alaska kocham bezwarunkowo, chociaż to takie stare a w tv leciało jak miałam ze 6 lat i jeszcze nic z tego nie rozumiałam ale i tak mi się podobało... Ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam teraz wytaczam ciężką broń i dowalę z grubej rury :mrgreen:

 

Uwaga...

 

Oglądałam pierwszy wyemitowany w Polsce odcinek 'Mody na Sukces' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Było to 5 września 1994 roku. Miałam 5 lat. Tv Polska oszukała widzów bo to nie był wcale pierwszy odcinek tylko dwieście któryś, ale u nas był pierwszy :smile: Było słoneczne popołudnie, siedziałam u babci i razem oglądałyśmy :smile: Wcześniej pamiętam że leciała piosenka Grzegorza Turnaua, którego uwielbiam :smile:

 

Ha! I kto jest taki kozak?!

 

:mrgreen::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja aktualnie oglądam tylko "Na wspólnej" a to przez mojego małża, bo mnie tym serialem zaraził sam oglądając, ja chcąc nie chcąc zaczęłam oglądać z nim i się wciągnęłam.

Kiedyś jak byłam młodsza to lubiłam taki serial pt. "Roswell" :smile:

I "Seks w wielkim mieście" też zdarzało mi się oglądać kiedyś i "Przyjaciele"

 

[Dodane po edycji:]

 

I "Opowieści z krypty" :D ktoś zna ten serial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam teraz wytaczam ciężką broń i dowalę z grubej rury :mrgreen:

 

Uwaga...

 

Oglądałam pierwszy wyemitowany w Polsce odcinek 'Mody na Sukces' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Było to 5 września 1994 roku. Miałam 5 lat.

 

Ha! I kto jest taki kozak?!

 

:mrgreen::P

Magda : czy akurat 1 to nie pamiętam, ale oglądałam. Wtedy o 8mej rano leciały powtórki, odprowadzałam córkę do przedszkola i jak wracałam do domu akurat się zaczynał :)

Ale wcześniej w latach 80tych oglądałam Niewolnicę Isaurę to był "hit" wszech czasów. Ulice w mieście pustoszały w porze emisji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowieści z krypty - genialne :mrgreen: , Kiedyś był też taki serial: Are You Afraid Of The Dark? Dzieciaki opowiadały "mrożące" krew w żyłach opowieści - też to lubiłam.

Poza tym z takich oldschooli: Drużyna A, McGyver, Nieustraszony :mrgreen:

No a z tasiemcowatych to były jakieś: Manuela(to pamiętam o bliźniaczkach takich blond - włosych z których jedna miała jakąś zniekształconą twarz i nosiła maskę czy cuś) , Luz Maria, no i klasycznie Zbuntowany Anioł :lol: a to fajne było jakby dali powtórkę pewno bym obejrzała znowu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowieści z krypty - genialne :mrgreen: , Kiedyś był też taki serial: Are You Afraid Of The Dark? Dzieciaki opowiadały "mrożące" krew w żyłach opowieści - też to lubiłam.

Poza tym z takich oldschooli: Drużyna A, McGyver, Nieustraszony :mrgreen:

No a z tasiemcowatych to były jakieś: Manuela(to pamiętam o bliźniaczkach takich blond - włosych z których jedna miała jakąś zniekształconą twarz i nosiła maskę czy cuś) , Luz Maria, no i klasycznie Zbuntowany Anioł :lol: a to fajne było jakby dali powtórkę pewno bym obejrzała znowu :lol:

 

Linka uwielbiam Cię! Opowieści z Krypty oglądałam i oglądam teraz nadal, w necie :mrgreen: Ale właśnie namiętnie oglądałam Are You Afraid Of the Dark i zapomniałam tytułu a ostatnio chciałam mojemu facetowi pokazać o co chodzi ! Dzięki dzięki dzięki że to napisałaś ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Teraz znowu będę to oglądać, super jest :mrgreen: A Luz Marie też oglądałam, też z babcią, tak jak Modę na Sukces :P:mrgreen:

 

Z McGyverem to mi sie babcia mojej przyjaciółki kojarzy hah Jest głuchoniema ale codziennie o 16 siadała przed tv i oglądała McGyvera wydając przy tym dzwięki typu 'paf paf!'. Wiem, że brzydko sie śmiać z niepełnosprawności ale to był taki pocieszny widok i fajnie mi sie kojarzy z dzieciństwem :P:D

 

p.s. Szukam jeszcze nazwy serialu-horroru dla młodzieży gdzie na początkowej scenie było czarne tło i takie zielone, fluorescencyjne gluty spływały. Może wiecie co to za serial, tytuł? Ech ta pamięć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, wiem o co Ci chodzi ale tytułu też nie pamiętam . Are you afraid of the dark tez oglądałam hehe ;P

 

Chyba chodzi Wam o Goosebumps - pl. Gęsia skórka. :mrgreen:

1265404560_by_paulka1902_500.jpg.125e32823a023a5f42ac45d097a39df9.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×