Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam wczoraj na Burning Plain (jakiś debil wymyślił polski tytuł "Granice miłości").

Bardzo przejmujący, piękny film. Temat samookaleczania w tle.... Dobrze, że czasem w kinach pojawiają się w filmy pobudzające do refleksji. Bardzo polecam. Bardzo bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam temat bo nie znalazłem go w wyszukiwarce

Chciałbym z wami podyskutować o serialach moim ulubionym są zagubieni oglądam 6 serie właśnie i jeśli bym znalazł kogoś o podobnym guście to się wypowiadajcie mogę pogadać o każdym może być Skazany na Śmierć,Dr.House!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :smile: Ja oglądam 'Na wspólnej', i lubię obejrzeć 'Rodzinę Zastępczą' albo 'Kiepskich',a także oglądałam namiętnie 'Brzydulę' jak jeszcze emitowali (słowo 'namiętnie' nie jest tu wcale przypadkowe, panie które oglądały wiedzą o kogo mi chodzi :mrgreen:;) ). Jak leci akurat 'Majka' i mi sie nudzi to też czasem obejrzę, ale ogólnie nudny ten serial jak flaki z olejem. Housa, Skazanego na śmierć itp nie oglądam. Jedynie tego typu to rodzinę Soprano swego czasu oglądałam.

 

Ogólnie nie jestem uzależniona od żadnego serialu ale lubię czasem obejrzeć. No dobra, przyznaję- Na Wspólnej i Brzyduli żadnego odcinka nie przegapiłam, jak nie mam jak w tv zobaczyć to w necie oglądam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam jak tylko mogę:

House, Skins ( <3), Desperate Housewives, Lost, Grey's Anatomy, Criminal Minds ( <3 ), Gossip Girl, 90210, The Vampire Diaries, V, One Tree Hill... ale nie widzę sensu dyskutować tutaj o tym :mrgreen: po prostu lubię oglądnąć (na necie ofc), jeśli mam czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam jak tylko mogę:

House, Skins ( <3), Desperate Housewives, Lost, Grey's Anatomy, Criminal Minds ( <3 ), Gossip Girl, 90210, The Vampire Diaries, V, One Tree Hill... ale nie widzę sensu dyskutować tutaj o tym :mrgreen: po prostu lubię oglądnąć (na necie ofc), jeśli mam czas ;)

 

Kojarzę z tej listy tylko House i Lost :mrgreen:

Ja House'a nie oglądam bo zaraz sobie jakieś choroby wkręcam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione (oglądane lata temu i obecnie): Dr House (jak chyba większości z Was :mrgreen: ), Veronica Mars, Dom, Żniwiarz, Wzór, Domek na prerii :mrgreen: , Wojna domowa, Rodzina Serrano, Dwóch i pół, Front rodzinny, Good morning Miami, Gotowe na wszystko, Co ludzie powiedzą :mrgreen: .

1023128158_HiacyntaBukiet.jpg.4748bfd7e407a6e4fda9e401c617ac0e.jpg

2hwpp9g.jpg.2d9407dee1c0c56527ff3b585c1c741b.jpg

domeknaprerii_02.jpg.30b4e162d439a1d1b59f0bc75b99d659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubiłam oglądać "Siódme niebo" oraz "Rodzinę Serrano" dopóki emitowano je w TV.

Teraz w sumie rzadko oglądam jakiekolwiek seriale i w ogóle telewizję, jakoś mnie do niej nie ciągnie :P Wolę obejrzeć jakiś film na kompie, coś poczytać albo w necie posiedzieć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowe na wszystko ,sex w wielkim mieście

 

To są dwa najgorsze seriale jakie w życiu miałam 'przyjemność' zobaczyć. Kojarzą mi się z frustratkami po 30stce, bez obrazy :mrgreen:;) Moja szwagierka to ogląda. Napatrzy sie na te durne baby a potem sobie wyobraża że ona tez taka jest :roll: hah

 

Ja jeszcze 'Hotel Zacisze' lubię, ale nie wiem czy to sie liczy jako serial. Veronicę Mars też czasem oglądałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: Dr House nr 1 oczywiście. Californication, Bez Skazy, Co ludzie powiedzą, Hotel Zacisze swego czasu tez, Sex w wielkim mieście, Brzydulę. i pewnie jeszcze kilka by się znalazło

 

[Dodane po edycji:]

Kiedyś Rodzinę Soprano, Lostów do momentu aż zaczęli strasznie wydziwiać..

aa i z kryminalnych czasem Krok od domu Kryminalne zagadki ..... 3 rodzaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowe na wszystko ,sex w wielkim mieście

 

To są dwa najgorsze seriale jakie w życiu miałam 'przyjemność' zobaczyć. Kojarzą mi się z frustratkami po 30stce, bez obrazy :mrgreen:;) Moja szwagierka to ogląda. Napatrzy sie na te durne baby a potem sobie wyobraża że ona tez taka jest :roll: hah

.

 

Ja aż tak się w seriale nie wczuwam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×