Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiłam wodę na kawę.
Pora na poranny rytuał - "leki" (ekhem) i leki właściwe, tzn. klonazepam aktualnie z powodu zwiększonego stresu i tików, raz prawie napad mi się zdarzył w ostatnich tygodniach... Nawet nie pokłułam sobie aż tak rąk, o dziwo, przy "lekach". 
Potrzymają kilka godzin, potem znowu.
Oprócz tego wybieram książkę do czytania, ostatnio skończyłam "Astrofizykę dla zabieganych" i wysyłam bezprzewodowo na Kindla, zachwycając się cudem techniki...
Oraz sprawiam sobie mały prezent w postaci portfela z przegródkami z Mohito, pasującego do torby, po odkryciu ceny kuriera - 4.50 przy tak małych zamówieniach. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszukuję szefa;) 

 

siedzę sobie w pracy i przeglądam, co mogłabym robić zdalnie.... myślałam o copywritingu z pozycjonowaniem (samych copywriterów jest bardzo  wielu, sama znam przynajmniej kilkunastów), bo i można z domu, i może być koniec końców nieźle płatny. Ale kurcze, w artykuł https://www.generalinformatics.pl/blog/2018/10/04/ile-kosztuje-pozycjonowanie/ niestety mnie odstraszył. niestety nie spodziewałam się, że to może być tak skomplikowane i zanim zacznę zarabianie, pewnie przejdę na rentę:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do IT z pasją, czegoś co przez ostatnie roku było męczennictwem przez moje bóle głowy oraz znacznie większą sennością 🙂
Dzisiaj zamierzam dokończyć mój projekt na raspberry pi służący do analizowania sieci (jak nie dziś to jutro 😮 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×