Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Potejto napisał:

@Venencja zwiększył mi dawkę bo powiedziałem że owszem czuje się lepiej niż przed rozpoczęciem leczenia ale nadal to nie jest stan który oczekuje, np nadal jestem spięty i zestresowany bez powodu przez pierwsze godziny pracy.

No to spróbuj z tą 15mg.

Skąd jesteś? Jak blisko mnie to może Ci kogoś polecę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcelina 28 napisał:

Ja jestem na długim l4. Od stycznia.

Tak wolałam.

To było do venencji akurat , ale w sumie tez spoko ze napisalas. No zdecydowanie lepiej leczyc sie w domu. Ja poszedlem do pracy ale zaluje. Teraz siedze i tylko gloww mnie boli od nadmiaru rzeczy na glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, oko.grzegorz napisał:

To było do venencji akurat , ale w sumie tez spoko ze napisalas. No zdecydowanie lepiej leczyc sie w domu. Ja poszedlem do pracy ale zaluje. Teraz siedze i tylko gloww mnie boli od nadmiaru rzeczy na glowie

Dobrze że zdecdowałeś sie na pracę,ja też niebawem chce wrócic,chce tylko trochę okiełznać te lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, oko.grzegorz napisał:

To chyba stres. Ja tez ostatnio caly spiety jestem w pracy. Ciagle jestem niespokojny czy sie wylecze cxy nie. A ty chodzisz do pracy?

Ja nie chodzę do pracy. Pracuje w domu, już od lat…raz na tydzień/ dwa miałam przed nerwicą sesje zdjęciowe poza domem, ale teraz chwilowo tego nie robię…

 

Ja mam teraz non stop mrowienie w biodrze, bóle mięśni biodrowo-lędźwiowych i sztywne lędzwia. Tak mnie to wnerwia, że dostaje szału 😅

Godzinę temu, Marcelina 28 napisał:

Jak Ci się wchodziło na 10? Ja dzisiaj zamierzam wziąć 7.5 mg i się boję.

 Na 7,5 miałam lekkie wejście. A na 10 weszłam praktycznie  bez uboków…Potejto mi wtedy mówił, żebym nie histeryzowała 😂😂😂i faktycznie niepotrzebnie się stresowałam…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Venencja napisał:

Ja nie chodzę do pracy. Pracuje w domu, już od lat…raz na tydzień/ dwa miałam przed nerwicą sesje zdjęciowe poza domem, ale teraz chwilowo tego nie robię…

 

Ja mam teraz non stop mrowienie w biodrze, bóle mięśni biodrowo-lędźwiowych i sztywne lędzwia. Tak mnie to wnerwia, że dostaje szału 😅

 Na 7,5 miałam lekkie wejście. A na 10 weszłam praktycznie  bez uboków…Potejto mi wtedy mówił, żebym nie histeryzowała 😂😂😂i faktycznie niepotrzebnie się stresowałam…

Ja wziełam dzis 7.5 mg i nie wiem czy moja wkrętka ale czuje silniejszy niepokój.  No i zgaga mi dokucza😭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ze sie dogladamy na placu boju 😉tez sie meczylam na Esci swego czasu trzy tygodnie,wymieklam.Podobnie jak Marcelina28 wchodzilam w meczarniach.Wlasciwie identyko,doszlam do dawki 7mg ale ból zatok zawazyl o zejsciu.I wogole bylo ciezko,czulam sie tez coraz gorzej.Ale wtedy nie wierzylam ze to musi przejsc i trzeba wytrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 20:05, oko.grzegorz napisał:

Pomódlmy się. Tylko wiara w uzdrowienie nam pozostała. 😂😂😂

Ja nie jestem jakaś specjalnie pobożna ;) 

 

Chciałabym zapytać po jakim czasie Esci podziałało u Was na 100%? Mam wrażenie, że znowu mam objawy nerwicy, rano brak apetytu i zmęczenie, a aktywizuje się w ciągu dnia i wieczorem. Dzisiaj zrobiło mi się rano słabo, chyba na tle lękowym…znowu jakoś przejmuje się wszystkim i mam jakieś takie stany niechęci do wszystkiego i złego nastroju. rozważam wzięcie Afobamu po miesiącu niebrania…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, oko.grzegorz napisał:

Jesli nie zmieniasz dawki to po 2 , 3 tugodniach systematycznego brania powinnas poczuć sie duzo lepiej. A pelne dzialanie gdzies po 1-2 miesiacach brania mysle...

Biorę 17 dni dawkę 10mg (wcześniej 6tyg 5mg), ale dzisiaj miałam prawie atak paniki, wzięłam Afobam :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Venencja napisał:

Ja nie jestem jakaś specjalnie pobożna ;) 

 

Chciałabym zapytać po jakim czasie Esci podziałało u Was na 100%? Mam wrażenie, że znowu mam objawy nerwicy, rano brak apetytu i zmęczenie, a aktywizuje się w ciągu dnia i wieczorem. Dzisiaj zrobiło mi się rano słabo, chyba na tle lękowym…znowu jakoś przejmuje się wszystkim i mam jakieś takie stany niechęci do wszystkiego i złego nastroju. rozważam wzięcie Afobamu po miesiącu niebrania…

A ile już jesteś na 10mg? Może to przejściowe. Ja 3 dzień na 7.5mg i miałam b.dobry weekend. Lekkie niepokoje sie pojawiają,ale to jest niebo a ziemia...a tfuuu nie zapeszając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Venencja napisał:

Biorę 17 dni dawkę 10mg (wcześniej 6tyg 5mg), ale dzisiaj miałam prawie atak paniki, wzięłam Afobam :( 

Czyli lepiej było na tej 5?

 

Ja nie wiem co Ci poradzic. Sama jestem na samym początku i jestem zielona w tym temacie. Poczekaj do równego miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Venencja napisał:

Biorę 17 dni dawkę 10mg (wcześniej 6tyg 5mg), ale dzisiaj miałam prawie atak paniki, wzięłam Afobam :( 

Pełne działanie leku wg. ulotki może przyjść nawet po 3 miesiącach niestety 😕 też mam czasem gorsze dni bez powodu ale nie czuje się wtedy aż tak źle jak przed leczeniem.

 

afobam po miesiącu nie brania zadziałał jak należy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Potejto napisał:

Pełne działanie leku wg. ulotki może przyjść nawet po 3 miesiącach niestety 😕 też mam czasem gorsze dni bez powodu ale nie czuje się wtedy aż tak źle jak przed leczeniem.

 

afobam po miesiącu nie brania zadziałał jak należy?

Ja mam z powodu boli kręgosłupa, ciężko znoszę jak coś mnie boli :( Afobam zadziałał na szczęście…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×