Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

inez

Nie zazdrość. Pogadamy w sobotę. Bo w sobotę chyba pierwszy raz od czasu jak "biorę" zapakuję się w sytuację, której nie będę miała w 100% pod kontrolą. Nie będę mogła powiedzieć: nie, dziękuję, już mnie to nie kręci, nie podoba mi się, nie chce mi się, źle się czuję, brakuje tchu... idę sobie stąd. W sumie cieszę się na wyjazd, wyjście do ludzi, spotkanie starych znajomych, poznanie nowych, ale jakaś obawa i tak we mnie siedzi. Ciekawa jestem jak sobie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cżesc i czołem. Mnie dzis tez nosiło w pracy. Chwilami wydawało mi sie ze ja to nie ja. Coś mówię i słucham czy to ja powiedziałam czy nie..takie dziwne odczucia przez to kurewskie napięcie. Po południu troszkę lepiej. Wracając z pracy tak sie rozmarzylam jak to było, kiedy czułam sie dobrze, marże o powrocie do tamtych dni...

Inez, wytrzymalas w pracy? Bądź dzielna, postaraj sie jutro nie brać benzo. Ja nigdy nie brałam, tylko kółka razy hydro. Jakoś wytrzymuwalam pomimo trzesiawki i sraczki.

A jak reszta sie miewa?

 

Luki, czytałam juz rożne książki, jak dobrze sie czuje, to owszem coś we łbie zostaje, ale jak nasz zjazd, to żadna perswazja nie pomoże i mądre książki mozna wsadzić w dup..

 

-- 20 mar 2014, 18:08 --

 

Zazulka, gdzie wyjeżdżasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, tak, wytrzymałam. Benzo mam od psychiatry z zaleceniem brania, ale jutro idę. Nie wiem czy jednak nie będę zmieniać na wenlę, która mnie postawiła na nogi w 2 tygodnie. Tzn. opowiem jak jest i zobaczymy co lekarz powie. Wiem, że benzo to zło, ale ja biorę najmniejszą dawkę i jeszcze nie całe 2 tygodnie. Jutro poproszę o receptę na hydroksyzynę, bo ona też mi pomagała. Ogólnie to się poradzę co mam robić.

Dziś zapisałam się do nowego psychologa z polecenia. Idę w przyszły czwartek, muszę na ostro ruszyć z terapią i pozbyć się tego gówna raz a porządnie...

 

-- Cz mar 20, 2014 7:01 pm --

 

Zazulka, no to trzymam kciuki żeby było ok :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, po pierwszym razie miałam jakieś pół roku przerwy. Po drugim z rok 1.5. Teraz 2.5 roku. Co do leków, różni lekarze. Asentre brałam 2 razy. Teraz znowu na początku brałam Pramolan, który pomógł, ale przestał. Mojej lekarki nie było, więc poszłam do innej i ta mi dała esci. Zobaczymy co będzie dziś...

A w ogóle to dzień dobry, nie śpię od 3.30. Nie wiem co ja mam z tym spaniem. Wczoraj padlam o 22. Usypiam w moment i śpię jak zabita, nawet wybuch by mnie nie obudził. Z tym, że potem się budzę 3-4 i od razu lekki stres... Masakra jakaś...

 

-- Pt mar 21, 2014 6:27 am --

 

Po odstawieniu czułam się normalnie. Skutki uboczne odstawiania, bo pewnie o to pytasz to jedynie lekkie zawroty głowy, nic poza tym. No z tym, że nerwica wracała po jakimś czasie... Tym razem byłam przekonana, że już nie wróci i jak widać myliłam się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, dzieki za wyczerpująca odpowiedz. Kurcze ta suka jednak lubi wracać, ale zeby tak szybko? Pol roku przerwy i znów? Powiedz mi jeszcze kochana jak długo byłaś na lekach? Kurcze przesrane mamy, do końca życia z kurwica?

A jak w ogóle miałam dzis takie nocne koszmary, ze obudzilam sie juz z telepawka i mega stresem. Jezuniu daj choc dzien bez spiny.....

 

-- 21 mar 2014, 08:03 --

 

No przecież nie da sie żyć w ciągłej telepawce i lękach. Jak ma to wciąż wracać, to co to za życie. Podlamalam sie. Znów siedze ze sraczka na kibelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, różnie, pół roku, rok, 9 miesięcy, nie pamiętam dokładnie...

A ja dziś jestem tak zmęczona, że mi wszystko jedno. Telepie mnie, ale nie mam siły się tym przejmować. Marzę o obojętności...

 

-- Pt mar 21, 2014 9:00 am --

 

Tojaaa, wiesz ją mimo tego, że mam kolejny nawrót i tak wierzę, że można z tego wyjść raz a porządnie. Leki + dobra terapia i powinno się udać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Wiesz co... ja nie wiem, czy ty nie powinnaś przestać czytać forum, przynajmniej na jakiś czas, bo nakręcasz się jak ruski zegarek. Ciągle rozkładasz wszystko na czynniki pierwsze, analizujesz, dopytujesz, kombinujesz. A jak już rozwiążesz jeden problem, od razu znajdujesz sobie z 10 następnych. Chyba raczej powinnaś się od tego oderwać, a nie ciągle i ciągle i na nowo wkręcać :cry: Robi ci się z tego totalne błędne koło.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zesralo... Po 2 godzinach w pracy dostałam telepawki i nie mogłam tego opanować. Musiałam wziąć benzo, jest lepiej, ale ja chcę już do domu. Mam dość tego koszmaru. Nie mogę spać, jeść rano i w pracy, trzęsie mnie - nie widzę poprawy poza tym, że jeżdże samochodem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisnia80, ciesz sie ze uboki cię nie dorwaly.
Ja na esci 3 tygodnie, z tym że na 10mg dopiero 6 dzień. I chyba mogę powiedzieć, że wprowadzanie pełnej dawki przebiegło u mnie wyjątkowo łagodnie. Nie, żeby nic się nie działo, ale spodziewałam się jakiejś spektakularnej akcji a tu, można rzec, dzień jak co dzień.

 

inez, ty dziś masz wizytę czy coś mi się kręci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×