Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

No, ja po basenie, wygrzana :D i do wyrka. Jutrorano pobudka, zobaczymy co przyniesie dzień, Jezuniu, oby byl spokojniejszy. Luki, zdrowaske za mnie odmowiles? :angel: pewnie nie i dlatego dziś taki gownia..y dzień. Jutro po robocie i lekarzu dam znaka, chyba ze utone w kiblu :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiki

spoko, wszystko pod kontrolą narazie:)

od ponad miesiąca specjalnie biorę coś na co liczyłem ze pomoze mi przy skutkach odstawiennych bo tak czułem coś ze jezeli wszystkie leki daja wieksze uboki niz efekt leczniczy to trzeba bedzie postawic na ostatnia opcje i sprobowac nie brac nic

jakby co to będziesz mnie ratowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest już chyba wszystko online, zdobędziesz nowe doświadczenie:)

 

-- 03 lut 2014, 23:44 --

 

i CV będzie dłuższe :D

 

-- 03 lut 2014, 23:47 --

 

Niektórych leków nie POWINNO się odstawiać z dnia na dzień.

a co do tego to rzeczywiście jest ryzyko czegoś poważnego? bo albo tak sobie wkręcam znów wszystko albo faktycznie zaczynam sie dziwnie czuć z innego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, powaga, to nie żart, poczytaj sobie ;) śpisz smacznie z otwartą buzią - pajączek wychodzi gdzieś spod łóżka spacerując wpada lub zagląda z ciekawości do twojej buzi, Ty automatycznie przełykasz ślinę i tym sposobem dostarczasz organizmowi małą ilość białka podczas snu :P

wiedziałem ze mi tym zafundujesz bezsenność, a już mi się spać chciało i mi spieprzył jeden gdzieś jak go goniłem z miotłą, normalnie bym sie moze uspił ale sobie to przypomniałem i moge tylko pomarzyć, bede na niego czekał teraz nie wiadomo ilewnerw.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłość od pierwszego wejrzenia, to tylko z benzo :D:D:D

Hehehe :lol: zakochac sie w benzo mozna faktycznie "od zaraz" tylko, ze to slepa milosc i moze sie skonczyc tragicznie na dluzszå mete. Dlatego zyje z benzo w przyjazni i zabieram go ze sobå wszedzie :lol: ale o milosci nie ma mowy. Brak jemu tych cech, z ktorymi moglabym wspolnie spedzic reszte zycia :P Choc przyznam, ze czarus z niego wyjåtkowy i pomaga zmienic swiat w mgnieniu oka.

 

Dobranoc spiochy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czyżby czar esci prysł?

Od 2 dni mam znienacka potworny problem z bezsennością. Jak zaczęłam jeść esci to oczywiście miałam kilka bezsennych nocy, potem dostałam mirtazapinę - po 3 dniach odstawiałam, bo spałam z kolei po 16 h... od 6 tygodni spałam już jak zabita w nocy bez żadnego budzenia i nagle bach... skończyło się wczoraj spałam od 2 do 3.00 - czyli godzinę, po czym od 7.00 do 8.00 - czyli łącznie dwie godziny... dzisiaj tez niecałe dwie godziny - obudziłam się znowu o 3.00 i do rana już nei zasnęłam. Ziewałam non stop, spać mi się chciała okrutnie a sen nei nadchodził:(

Nie rozumiem tego... przecież nie zwiększałam esci ani nic i nagle takie jazdy?

czy ktoś miał podobną sinusoidę??

 

teraz padam na pyszczek z niewyspania:(

Help...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarzynka40

A jak było ze snem, zanim zaczęłaś brać esci? Były problemy z bezsennością?

U mnie bezsenność była głównym problemem, z którym poszedłem do lekarza. Z lękami jakoś dawałem sobie radę, dzięki psychoterapii, a bezsennością męczyłem się ponad 2 m-ce. Tylko benzo pomagało mi zasnąć, ale nie mogłem tego łykać w nieskończoność. Leki ziołowe, czy melatonina nie pomagały.

Jeśli po mitrazapinie spałaś zbyt długo, to doktor dołoży Ci coś innego.

Ja biorę chlorprothixen przed spaniem. Pomaga zasnąć, chociaż i tak każdej nocy się wybudzam i do budzika nie dotrwam ze spaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×