Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Esc ma najmniej ubokow klasycznych - brak suchości w pysku, nudności, drastycznych zmian apetytu itd. Ale ostro wpierdala człowieka w obojętność, brak motywacji, brak emocji, brak energii, eunuchizm. Won mi z tym badziewiem. Biore benzo i zolpidem i jade dalej z Fevarinem. Nie chce leżeć jak warzywo w sklepie spożywczym.

 

-- 05 wrz 2015, 22:08 --

 

achino, nie brałeś chyba Edronaxu ;)

 

achino bral Edronax. Achino BRAL WSZYSTKO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esc ma najmniej ubokow klasycznych - brak suchości w pysku, nudności, drastycznych zmian apetytu itd. Ale ostro wpierdala człowieka w obojętność, brak motywacji, brak emocji, brak energii, eunuchizm. Won mi z tym badziewiem. Biore benzo i zolpidem i jade dalej z Fevarinem. Nie chce leżeć jak warzywo w sklepie spożywczym.

 

-- 05 wrz 2015, 22:08 --

 

achino, nie brałeś chyba Edronaxu ;)

 

achino bral Edronax. Achino BRAL WSZYSTKO!

 

no spoko, ale apropo czego to piszesz w temacie o Escitalopramie,

to twój prywatny protest czy nabijanie postów, bo trochę nie rozumiem ?

Fevarin jeszcze bardziej Cię uwali, bo działa na receptory sigma, nie licz na jakąkolwiek aktywację,

chyba, że ktoś Ci ładne bajki sprzedał. Fluwoksamina jest zarejestrowana przez FDA w leczeniu ZOK

a więc profil typowo uspokajający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeczniej! Fevarin bralem okolo 10 lat. Nie mialem na nim zadnych ubokow seksualnych, sennosci, anhedonii, dodawalem Trittico, pilem alkoho przed randka, czasem dodawalem szczypte sildenafilu i bylem w seksie jak petarda. Doskonale miksowal sie tez z Fenibutem (przed wyjsciem do dyskoteki). Podbijal tez znacznie kofeina. Minusy: niedostateczne dzialanie przeciwlekowe i umiarkowane przeciwdepresyjne. Fevarin odstawilem, bo dostalem epizodu silnej nerwicy lekowej, a takze dlatego, ze wysuszal mi sluzowki w jamie ustnej, przez co musialem stale leczyc sie z z infekcji gornych drog oddechowych.

 

Fevarin to NAJSLABSZY SSR I oraz ma NAJKROTSZY okres poltrwania. I to sa jego plusy. A agonizm sigma poprawia funkcje poznawcze i pozwala spojjrzec na swiat z innej, troche psychodelicznej perspektywy. Poza tym Fev zmienia metabolizm wielu lekow: wzmacnia sile dzialania benzodiazepin, zwieksza sile dzialanie Viagry, kofeiny, fenibutu (z mojego doswiadczenia). Ogolnie polecam sprobowac. Nie bez powodu przerobilem wszystkie SSRI, a zawsze jak bumerang wracam do feva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro braliscie wszystko :D

 

skoro braliscie wszystko to możecię mi odpowiedzieć na te pytania :)

 

 

jaki ssri działa bardziej pobudzajaco i motywujaco

fluoksetyna czy sertralina a jaki działa bardziej

"kastrujaco" + ewentualnie który działa bardziej pro-lękowo przynajmniej w początkowej fazie stosowania i który zaczyna szybciej działać :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze telenowela pt. milion pytań do trwa dalej

 

po to chyba jest to forum by zadawać pytania i uzyskiwać na nie odpowiedzi co nie ???

dostanę odpowiedzi to przestanę ... ;)

Ty też możesz udzielić odpowiedzi lunatic

ale to nie jest telenowela tylko teleturniej a ja chcę wygrać główną nagrodę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale Ty zadajesz podobne pytania chyba od kilku tygodni, poza tym takie odpowiedzi i tak Ci nic dadzą bo nawet ten sam lek u tej samej osoby za pierwszym a za drugim razem moze działac inaczej, przykład, kiedyś mi sie wydawało ze paroksetyna nie ma zadnego działania prolękowego na początku, a za 3 razem jak ją zaczynałem wylądowałem w szpitalu z tego powodu bo takie było nasilenie, fluoksetyna za pierwszym razem żadnego nasilenie lęku, za drugim dosć silne itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki SSRI to ruletka. Sertralina w ogóle nie działała, może trochę zobojętniała i tyle, na silną fobię społeczną i dolegliwości somatyzacyjne nie pomogła, paroksetyna na początku działała prolękowo, później była jakaś huśtawka, ale najważniejsze bez dolegliwości somatycznych, escitalopram z kolei na razie ciężko coś mi powiedzieć o jego działaniu. Także niby leki z tej samej grupy, a zupełnie inne działanie i skuteczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pije w każdy weekend, a przez resztę tygodnia zdycham z powodu kaca, bólu wątroby, stanów lekowych. Kiedy pije, to mieszam wódkę z benzodiazepinami i innymi lekarstwami. Próbowałem to przerwać wielokrotnie, ale pomimo szkód jakie ten nałóg mi przynosi, bez przerwy wracam do tych zachowań. Kac jest straszny. Kac moralny tez jest straszny. Nie wiem, czy istnieje wyjście z tej sytuacji.

 

I znow to samo. Sobotnia noc. Najpierw wziąłem benzo, bo cierpialem z powodu zmiany lekow. Pozniej, aby poczuc luz psychiczny, lyknalem zolpidem. Zolpidem zmienil moja swiadomosc. Przestalem myslec logicznie. Ubralem sie i poszedlem do sklepu po wodke, kupilem pol litra. Wypilem prawie wszystko w niezbyt dlugim czasie (a moze tylko 3/4 butelki - nie wiem, nie pamietam). Umowilem sie z kims na miescie. Dalej niczego nie pamietam. Wiem, ze bylem w 2 dyskotekach, ale nie wiem, co tam robilem. Pamietam wizyte w jakims sklepie monopolowym - po kolejna porcje wodki. Nie wiem, w jaki sposob wrocilem do domu. Minely 24 godziny. Mam dreszcze, mam goraczke, jestem zatruty. Czuje sie jak najgorszy zul, jak bezdomny, jak narkoman, jak smiec spoleczny. Tyle razy sobie obiecalem, ze wiecej tego nie zrobie, a mimo to robie to ciagle, bez przerwy: cpam i pije. Siedze sam tutaj i boje sie, ze cos mi sie stanie: ze dostane napadu drgawek, ze zatrulem sie czyms, ze w salonie w poscieli chodza robaki. Co tydzien w kazdy weekend sie zabijam. Wielu ludzi umarlo od takich miksow. Mozna zjesc benzo i zolpidem i popic alkoholem, ale ja moglem tej nocy wypic nawet 750 ml wodki. Przy takiej ilosci alkoholu zmieszanego z lekami typu benzo granica miedzy zyciem a smiercia staje sie cienka. Mam jakies przeblyski, ze z jednego klubu mnie chyba nawet wyrzucili, ale nie jestem pewien, nie pamietam. Zolpidem wywoluje amnezje. Stracilem pieniadze, na ktorych mi bardzo zalezalo. Nie wiem, dokad zmierzam, ale nic dobrego juz z tego nie bedzie. Wysylalem po pijaku kompromitujace smsy. Jestem posmiewiskiem. Wiele razy sobie obiecalem, ze bede sie kontrolowal, ale czlowiek w takim stanie nie daje rady zapanowac nad tym, co robi. Bardzo cierpie. Wszystko niszcze. Lepiej by dla mnie bylo, gdybym umarl. Nie ma nikogo, kto moglby mi pomoc. Jestem sam i umre w samotnosci, bolu i chorobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie mi, chyba mam goraczke, jest mi tak bardzo zimno, mam dreszcze. czy moge lyknac ibuprom, minely 24 godziny od zakonczenia picia, ale ja wypilem tyle, ze mialem ok 4 promile, wiec alkohol na pewno jeszcze we mnie jest :( Boje sie, ze dostane krwawienia z zoladka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino,

-toś chłopie pojechał po bandzie :? ,,, jak jeszcze bardziej nisko musisz upaść ,żeby sie obudzić ?

Wspólczuje ,,, ale nie jestem w stanie Ci pomóc swoją tutaj gadką .

Następna sobota może Cię zabić , zreszta sam wiesz ,że mieszanki lekowo-alkoholowe to proszenie si,e o nieszczęscie , śmierć , chorobę i często kryminał ( na urwanym filmie ) . Znam to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej parówki :idea: byłem u nowej Pani Dr. :D i dostałem jednak esci które jest aktywizujace (chyba w porównaniu do benzo :? a różnica pomiędzy fluo a serta to to że fluo jest na głód dobre i chudniecie ale może powodować lęki a sertralina jest najbezpieczniejsza i jest dla kobiet w ciąży i starszych ludzi :P

 

Cieście się bo nie będę już wam więcej d*py zawracać swoimi pytaniami :shock::papa:

 

a nową Panią Dr. będę nazywać dziką kotką w porównaniu do tego pierdoly dinozaura tyranozaur rex :pirate:

 

-- 07 wrz 2015, 16:30 --

 

 

 

-- 07 wrz 2015, 16:31 --

 

aha:D

i jeszcze jakby nie było chciałem bardzo podziękować wszystkim za opinie rady i wsparcie i życzyć wam i sobie powodzenia :great:

 

-- 07 wrz 2015, 18:14 --

 

a i jeszcze jedno takie forum z całym szacunkiem dla Was nie jest opiniotwórcze pozytywnie bo... Tu znajdują się "tylko w większości" ludzie którym te leki nie pomogły bo jak komuś lepiej to w d*pie ma pisanie że jest spoko i lek mu pomógł to samo ulotki -> są tam wszystkie... «prawdopodobne» skutki i działania uboczne jak chociażby ziewanie przy orgazmie ;) a to jak trafić 6 w lotka :P

 

-- 07 wrz 2015, 18:19 --

 

znaczy orgazm podczas ziewania :mrgreen: ciekawe jak wygląda to zresztą :105:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaale się dzisiaj nie wysłałem O :shock: uu ooo aaaa [W-O-W] :great::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miewalem juz goraczke i dreszcze dlugo po piciu alkoholu. boje sie ze dostane drgawek. nie wiem czy mam dzwonic po pogotowie. nie chce by przyjezdzal ktokolwiek z rodziny bo mam kilka reklamowek pelnych lekow, wszystkie mi wyrzuca, to mnie zabije. nie mam sily sie umyc, nie mam sily sie ubrac. nie przezyje chyba tej nocy. przestrzegam wszystkich przed mieszaniem alkoholu i lekow. ja juz swoje zycie przegralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×