Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam problemów ze snem, bo w zasadzie mógłbym iść spać nawet po Sulpirydzie, cały czas jestem senny ... Nie wiem, który lek tak na mnie działa, czy te pół tabletki Anafranilu na noc czy Elicea rano? Mam leki wykupione na 2 miesiące, bo mój lekarz będzie dopiero w lutym i nie mam pojęcia co zrobić, chciałbym żeby mnie to wszystko jakoś aktywowało i odmuliło, a póki co nie widzę zbytniej poprawy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to nie wiem co mam zrobić, odstawić ten Anafranil? Odstawić i Anafranil i Sulpiryd i zostawić tylko Elicee? Chodzę do pracy, a jestem strasznie otumaniony i taki wycięty, mógłbym cały czas leżeć albo spać, nie mogę na niczym się skupić ;/ co innego gdybym był na zwolnieniu, nawet w relacjach z innymi ludźmi czuję, że coś nie gra, z moją świadomością, apetyt też jakby mniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zacząłeś brać leki :lol: Dlaczego ludzie nie dają szans lekom na całkowite rozkręcenie się. Tym bardziej, że kiedyś pomogły to czym Ty się martwisz. Tylko nie wiem po co aż 3 leki. Ale no jedz tak jak Ci lekarz kazał. Podstawowy błąd ludzi jest taki, że chcieliby aby lek zaczął działać w pierwszym dniu i odstawiają, zmieniają, kombinują i tak to później wygląda że narzekają na każdy lek, że nie działa i pamiętają tylko skutki uboczne. Jak się już tyle wycierpiało to wycierpisz też te 2 tygodnie a później będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kombinuję i nie chcę od razu zmieniać, tylko wiem jak się czuję, jak tuman, mam zachwianą świadomość, równowagę, jak jakiś neptyk, nie mam apetytu, wtedy leżałem w domu, teraz funkcjonuję normalnie, a w tym stanie co jestem raczej nie funkcjonuję ;/ sama mówisz, że nie wiesz po co aż 3 leki :) a po tym co czytałem i co podpowiadacie myślę, że ten Anafranil wpływa na mnie tak niekorzystnie ... gdybym nie czuł w ogołe tych skutkó ubocznych bym brał leki i przyjmował dokładnie tak jak mam napisane, a że jest coś nie tak, szukam jakiejś opcji żeby brać, ale normalnie funkcjonować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wtedy brałem przez kilka miesięcy, a później nie byłem na żadnych lekach, nastąpił nawrót choroby i znowu dostałem ten sam zestaw

Faktycznie, mój błąd. Także luz w gaciach, będzie dobrze. :mrgreen:

 

Anafranil, usypia, sylpiryd bardziej zwarzywia.

 

-- 16 sty 2017, 14:15 --

 

Bo naczytaleś sie niepotrzebnie skutków ubocznych. Wychodzi sie od lekarza, kupuje leki, ulotka do kosza, łyka tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tak się czuję, jakby właśnie mnie zwarzywiało, do tego ta senność ... Czyli dzisiaj już nie biorę Sulpirydu i Anafranilu, będę z raba brał tylko tą Eliceę i zobaczę jak się poczuję, może akurat ona sama mi pomoże, odepchnie te złe myśli i pozwoli normalnie funkcjonować, bo teraz strach nawet za kierownicę wsiadać ... ps. ta Elicea nie ma raczej takich skutków ubocznych prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj już nie będę brał ani Sulpirydu ani tego Anafranilu, zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że sama Elicea wystarczy na moje problemy i będzie dobrze :) bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi, odezwę się za kilka dni, napiszę co i jak, Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo teraz strach nawet za kierownicę wsiadać ...

Zdecydowanie nie jest mądre wchodzenie za kółko jeżeli ma się jakiekolwiek objawy uboczne ze strony antydepresantów. Na początku brania, np. paroksetyny to ja zdecydowanie byłbym pewniejszy za kółkiem po benzo, a to już źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×