Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

395 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      240
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to nie idiotyczne, ze ktoś od 2 miesięcy gada, ze źle się czuje po jakimś leku, ale konsekwentnie go łyka? Masochizm? Ja już wysępiłem Fevarin od konowała, teraz po prostu schodzę ze ŚCIERWA.

nie zawsze znajdzie się jakaś alternatywa która będzie lepsza, ryzyko destabilizacji samopoczucia przy wprowadzaniu nowego leku bez żadnej gwarancji na poprawe z ryzykiem ze moze byc jeszcze gorzej, nie kazdy bedzie takie ryzyko podejmował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po co mi jakiś escitalopram, jak i tak musiałem brać benzo na nerwice lękowa. To nie działa na lęki , otępia, zamula, zaniża motywację, obniża sprawność intelektualna, usypia, kastruje, nie działa wystarczająco silnie antydepresyjnie. Dla mnie bezwartościowy śmieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe aby escitalopram się wkręcał długo ? Biorę drugi miesiąc i kupa. Jedyne co to bezsenność, która nasila lęki.

Wcześniej brałem esci kilka lat 10mg. 4 miechy temu zrobiłem próbę przejścia na paro i 2 miesiące temu wróciłem do esci.

Nie działa ? Wkręca się długo ? Skąd te cholerne problemy ze snem ? Tera muszę zapodać 25mg trittico aby pójść spać.

Wcześnie było tylko esci 10mg rano i spałem normalnie. Trittico było tylko doraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×