Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, oświadczam, że syfu narobiliście, każdy post dotyczący OC AC złodziejstwa, pracy moderatorów i innych tego typu spraw zostanie nagrodzony, i nie interesuje mnie ile kto ma stażu na forum i z kim się koleguje. Ja nie z tych łaskawych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden post nie na temat i zamkne ten watek i wypierdole go do kosza. Mielismy rozmawiac o naszej chorobie, mysle, ze i wspomagac sie nawzajem, a wyszlo z tego...no wlasnie...CO? Co to za pierdolenie o samochodach, AC, OC, kradziezach, grozenie sobie i wyzywanie sie na otwartym forum?! I nie, nie poleca zadne cholerne osty, tylko z klucza skasowanie konta!

Chryste, ludzie, co sie z Wami porobilo? Do tej pory jakos umielismy sie dogadac, panowala atmosfera zrozumienia i chec pomocy, a teraz z tego tematu zrobilo sie cos ohydnego. Tyle ode mnie w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z totalnym burdelem, ktory sie tutaj zrobil, zamykam temat do dnia jutrzejszego. Moze po spokojnie przespanej nocce co poniektorym uspokoja sie niepotrzebne nerwy...

 

-- Pn maja 30, 2011 8:33 pm --

 

Temat pozostanie zamkniety. Dla wszystkich chorych na CHAD, podejrzewajacych ja u siebie, lub bedacych czlonkami rodzin osób chorych na CHAD, utworzylismy nowy watek- CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.II---->http://www.nerwica.com/chad-choroba-afektywna-dwubiegunowa-cz-ii-t28611.html

Zapraszamy do dzielenia sie doswiadczeniami, smutami i radosciami zwiazanymi z tym choróbskiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×