Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skala Depresji Becka


KrzysztofT

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wyszło ... 36. Zazdroszczę tym, co mają ponizej 15-stu. :(

Mój wynik ma mi powiedzieć, że jest źle, czy wmawia mi hipohondrię?

Zachowam dystans do tych wyników, bo wiadomo - nie są precyzyjne. ;/

Ale gdyby każdy Polak wykonał ten test, napewno prawie każdemu by wyszło, że ma depresję... Czyste wmawianie.

Aha, i ten test im z deczka nie wyszedł. :) W "pytaniach" nie ma odpowiedzi "0", a w odpowiedziach "1" to już jest "2" ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło ... 36. Zazdroszczę tym, co mają ponizej 15-stu. :(

Mój wynik ma mi powiedzieć, że jest źle, czy wmawia mi hipohondrię?

Zachowam dystans do tych wyników, bo wiadomo - nie są precyzyjne. ;/

Ale gdyby każdy Polak wykonał ten test, napewno prawie każdemu by wyszło, że ma depresję... Czyste wmawianie.

Aha, i ten test im z deczka nie wyszedł. :) W "pytaniach" nie ma odpowiedzi "0", a w odpowiedziach "1" to już jest "2" ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, i ten test im z deczka nie wyszedł. :) W "pytaniach" nie ma odpowiedzi "0", a w odpowiedziach "1" to już jest "2" ! Razz

nom ale juz wczesniej zauwazyla to Martusia (moderator) :)

 

 

Ale gdyby każdy Polak wykonał ten test, napewno prawie każdemu by wyszło, że ma depresję...

w dzisiejszych czasach ciezko by jej nie miec :/ Ale kiedys przyjdzie koniec naszych zmartwien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, i ten test im z deczka nie wyszedł. :) W "pytaniach" nie ma odpowiedzi "0", a w odpowiedziach "1" to już jest "2" ! Razz

nom ale juz wczesniej zauwazyla to Martusia (moderator) :)

 

 

Ale gdyby każdy Polak wykonał ten test, napewno prawie każdemu by wyszło, że ma depresję...

w dzisiejszych czasach ciezko by jej nie miec :/ Ale kiedys przyjdzie koniec naszych zmartwien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, i ten test im z deczka nie wyszedł. :) W "pytaniach" nie ma odpowiedzi "0", a w odpowiedziach "1" to już jest "2" ! Razz

nom ale juz wczesniej zauwazyla to Martusia (moderator) :)

No tak... ;) Niestety zauważyłam to dopiero potem, bo nie przeczytałam wszystkich wątków. Eee tam :P

 

Ale gdyby każdy Polak wykonał ten test, napewno prawie każdemu by wyszło, że ma depresję...

w dzisiejszych czasach ciezko by jej nie miec :/ Ale kiedys przyjdzie koniec naszych zmartwien :D

Co masz na myśli? Zmierzasz do tego, że.. ekhm, przecież nikt nie żyje wiecznie? :shock: Wybacz, ale ja to tak zrozumiałam. :P Mam nadzieję, że chodziło Ci o zakończenie naszych zmartwień wtedy, gdy będzie wszystko ok, a nie że przyjdzie nam umierać. :P >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, i ten test im z deczka nie wyszedł. :) W "pytaniach" nie ma odpowiedzi "0", a w odpowiedziach "1" to już jest "2" ! Razz

nom ale juz wczesniej zauwazyla to Martusia (moderator) :)

No tak... ;) Niestety zauważyłam to dopiero potem, bo nie przeczytałam wszystkich wątków. Eee tam :P

 

Ale gdyby każdy Polak wykonał ten test, napewno prawie każdemu by wyszło, że ma depresję...

w dzisiejszych czasach ciezko by jej nie miec :/ Ale kiedys przyjdzie koniec naszych zmartwien :D

Co masz na myśli? Zmierzasz do tego, że.. ekhm, przecież nikt nie żyje wiecznie? :shock: Wybacz, ale ja to tak zrozumiałam. :P Mam nadzieję, że chodziło Ci o zakończenie naszych zmartwień wtedy, gdy będzie wszystko ok, a nie że przyjdzie nam umierać. :P >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zastanawiam się nad sensem istnienia tego tematu.

Pomaga Wam wymienianie się ilością punktów?

Pytam grzecznie, nie ma w tym żadnych złośliwości.

Jeśli tak, w porządku.

Tylko mnie to się wydaje momentami wątpliwe i dołujące, kiedy wszyscy "licytują" swoje samopoczucie.

 

Ja dla przykladu ostatnio mialam 36. Bywało lepiej ale i gorzej.

I co dalej, napisałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zastanawiam się nad sensem istnienia tego tematu.

Pomaga Wam wymienianie się ilością punktów?

Pytam grzecznie, nie ma w tym żadnych złośliwości.

Jeśli tak, w porządku.

Tylko mnie to się wydaje momentami wątpliwe i dołujące, kiedy wszyscy "licytują" swoje samopoczucie.

 

Ja dla przykladu ostatnio mialam 36. Bywało lepiej ale i gorzej.

I co dalej, napisałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×