Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Sosnowiec]


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem z Sosnowca i chętnie kogoś poznam. Kawka, herbatka, piwko.

Jestem prawie hikikomori, prawie NEET, walczę o to, żeby nie być agorafobikiem z dobrym wynikiem... (dzisiaj do klatki schodowej wyszłam, to już coś.)

 

 

Chętnie porozmawiam jeśli masz ochotę.

I wcale nie musisz pomagać , wystarczy zwykła rozmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to mój pierwszy post. Od 2 lat leczę depresję, nerwicę i poważną fobię społeczną. Przez cały ten okres brałam Asertin, w różnych dawkach (bywało, że rezygnowałam z niego całkiem na krótki okres czasu), ale działał pozytywnie tylko na początku. Obecnie jestem po 1 wizycie u nowej Pani psychiatry w Dąbrowie Górniczej i zaczęłam przyjmować Depralin. Widzę sporą poprawę w samopoczuciu, ale za to skutki uboczne.

 

Moim głównym problemem jest brak większego kontaktu z wartościowymi ludźmi, nadwrażliwymi ludźmi. Znajomości posypały się z różnych powodów, a przebywanie z przeciętnymi osobami chyba tylko pogarsza mój nastrój (czuję, że tracę czas) i wolę już porozmawiać z kimś drogą internetową (co nie znaczy, że mam wielu takich internetowych znajomych; teraz to tylko jedna osoba, która mieszka w stanach i nie mówi po Polsku), ale za to coś z tej rozmowy wynieść. Podzielić się przemyśleniami, odczuciami, problemami, dać wsparcie. Strasznie mi tego brakuje. Jeśli ktoś chciałby porozmawiać, to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to mój pierwszy post. Od 2 lat leczę depresję, nerwicę i poważną fobię społeczną. Przez cały ten okres brałam Asertin, w różnych dawkach (bywało, że rezygnowałam z niego całkiem na krótki okres czasu), ale działał pozytywnie tylko na początku. Obecnie jestem po 1 wizycie u nowej Pani psychiatry w Dąbrowie Górniczej i zaczęłam przyjmować Depralin. Widzę sporą poprawę w samopoczuciu, ale za to skutki uboczne.

 

Moim głównym problemem jest brak większego kontaktu z wartościowymi ludźmi, nadwrażliwymi ludźmi. Znajomości posypały się z różnych powodów, a przebywanie z przeciętnymi osobami chyba tylko pogarsza mój nastrój (czuję, że tracę czas) i wolę już porozmawiać z kimś drogą internetową (co nie znaczy, że mam wielu takich internetowych znajomych; teraz to tylko jedna osoba, która mieszka w stanach i nie mówi po Polsku), ale za to coś z tej rozmowy wynieść. Podzielić się przemyśleniami, odczuciami, problemami, dać wsparcie. Strasznie mi tego brakuje. Jeśli ktoś chciałby porozmawiać, to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Bielska, ale dla mnie to nie problem np. podjechać do Katowic, wolnego czasu mam aż zanadto. Więc jeżeli ktoś chciałby się zobaczyć, to można śmiało pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zarejestrować się do Poradni Zdrowia Psychicznego w Feniskie, nie mam tylko odwagi żeby tam zadzwonić. Czy ktoś orientuje się jakie są terminy do psychiatry i/lub psychoterapeuty?

na wizytę diagnostyczną nie czeka się długo (ja 2 tyg niecałe). dopiero jak Cię zakwalifikują do terapii to czeka się na miejsce w grupie.

 

żeby się zapisać na pierwszą wizytę musisz być osobiście i mieć skierowanie do psychologa.

 

nie zastanawiaj się tylko jedź po skierowanie a potem do feniksa.

 

btw. czy ktoś z Was tam chodzi/chodził? jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuję pomocy.Poszukuję psychologa lub terapii ,ale z NFZ.Mogą być okolice Sosnowca,Będzina,Katowic,Dąbrowy Górniczej.Centrum Psychoteraii i Leczenia Uzaleznień w Sosnowcu w szpitalu 2-odpada,również Feniks nie ma wolnych miejsc z NFZ.Więc może ktoś coś innego wymysli? Jestem w depresji,załamana,zdołowana- czyli tak jak czuć się powinna po 5 latach partnerka seksoholika.

Mam dziś wolny dzień,może nawet wyjdę do świata żywych na kawę-jeśli ktoś ma ochote....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×